• Informacje na temat:

  afera z biustem

Artykuły na temat: afera z biustem
 • Heidi Montag: Dla rozgłosu wszystko?

  Kilka lat temu stała się bohaterką serwisów i magazynów plotkarskich. Wszystko za sprawą serii operacji plastycznych, którym się poddała. Plotkarskie afery przyćmiły karierę Heidi Montag, która swoich sił próbowała w branży muzycznej oraz telewizji. Dziś celebrytka kończy 30 lat.

 • Eurowizja: Pierś Javine

  5 marca Brytyjczycy wybrali swojego reprezentanta na konkurs Eurowizji. Występ triumfatorki Javine zakończył się skandalem, bo oczom publiczności na "ułamek sekundy" ukazała się prawa pierś piosenkarki. Jej przedstawiciele gorąco zapewniali, że to była niezaplanowana "awaria garderoby" (nawiązując do słynnej "afery sutkowej" Janet Jackson), jednak widzowie wezwali do protestów.

 • Wokalistki, które nie wstydzą się swoich krągłości

  Mogą pochwalić się obfitymi kształtami i wcale się tego nie wstydzą. Oto wokalistki, które ze swoich krągłości zrobiły znak rozpoznawczy.

 • Recenzja Cliff Richard "Rise Up": Dancing w domu spokojnej starości

  ...i seksualnie rozbuchana dziewczyna ze sztucznym biustem i napompowanymi wargami, jak Lana del Rey. Ale i wtedy to raczej konwencja jednorazowa czy raczej: jednopłytowa. Jeśli takie smęty daje nam dziadek...

 • Ben Affleck bohaterem seksafery

  Zaledwie kilka dni temu na jaw wyszły haniebne praktyki, jakie stosował wobec aktorek Harvey Weinstein, a tymczasem środowiskiem Hollywood wstrząsa nowa seksualna afera. Filmik nakręcony w 2004 roku pokazuje, jak Ben Affleck obmacuje piersi Anne-Marie Losique. W tamtym czasie była ona dziennikarką kanadyjskiego show zatytułowanego "Box Office". W wideo zrealizowanym podczas trasy promocyjnej...