• Informacje na temat:

  afera z marihuana

Artykuły na temat: afera z marihuana
 • "Sprawa Olgi J. jest absurdalna"

  ...podejrzana o posiadanie blisko 3 gr marihuany, grozi jej za to do trzech lat więzienia. "Organy tego państwa działają tak opieszale i nieudolnie w przypadku tak ważnych i grubych spraw, jak afera(...) zarzuty i zwolniono. Zdaniem posła Ruchu Palikota sprawa Olgi J. jest znikoma "z punktu widzenia szkodliwości społecznej" i "absurdalna". Natomiast, jak dodał, afera Amber Gold "prawdopodobnie oznacza...

 • Mick Hucknall i narkotyki

  W tym dniu policja aresztowała Hucknalla pod zarzutem gwałtu. Jednak wokalista został później zwolniony, ponieważ oskarżająca go 21-letnia dziewczyna wycofała zarzuty. Podczas przeszukania mieszkania frontmana Simply Red znaleziono jednak substancje, które wzbudziły podejrzenia policji. Jak się okazało po badaniach laboratoryjnych, były to marihuana i kokaina. Hucknall zaprzeczał wszelkim...

 • Natalia Lesz kontra Kora: Wymiana złośliwości

  Natalia Lesz odpowiedziała na krytykę ze strony Kory Jackowskiej.

 • Justin Timberlake skompromitowany

  W poniedziałek, 11 września, Justin Timberlake po raz pierwszy w swojej karierze wziął udział w popularnym i prestiżowym talk show "Late Show With David Letterman". Wokalista musiał odpowiedzieć na wiele niewygodnych pytań, dotyczących na przykład niesławnego incydentu z odsłonięciem piersi Janet Jackson podczas finału "Superbowl".

 • Berlinale 2014: "Nimfomanka" bez cenzury i polska "Obietnica"

  Dzisiaj rozpoczyna się 64. edycja festiwalu filmowego w Berline. O Złotego Niedźwiedzia powalczy 20 filmów, jednak najwięcej emocji wzbudza pokaz nieocenzurowanej wersji "Nimfomanki" Larsa von Triera. Polskim akcentem będzie premiera "Obietnicy" Anny Kazejak.

 • "Kto pociąga za sznurki"

  Odejście Macieja Maleńczuka z Püdelsów wcale - jak wielu sądziło - nie pogrążyło zespołu. Liderzy "legendarnej" formacji Püdel i Franz Dreadhunter zaprosili do współpracy wokalistę Szymona Goldberga. W tej konfiguracji grupa nagrała udaną płytę "Zen". Z okazji premiery albumu Artur Wróblewski rozmawiał z Püdlem i Szymonem między innymi na temat odejścia Macieja Maleńczuka, ewentualnej współpracy z Michaelem Jacksonem i nowego stylu muzycznego, jakim jest agrolatino.

Dyskusje na temat: afera z marihuana