• Informacje na temat:

  afera z piersiami

Artykuły na temat: afera z piersiami
 • "Dziewczyny z Dubaju": 500 zł za pokazanie piersi w filmie

  To niewątpliwa okazja dla odważnych kobiet o egzotycznej urodzie, które chciałyby wystąpić w reżyserowanym przez Marię Sadowską filmie "Dziewczyny z Dubaju", a przy okazji zarobić. Właśnie takie osoby poszukiwane są do trwających właśnie zdjęć do tej produkcji.

 • Największe "afery" 2013

  Piersi Angeliny Jolie, łobuzerski urok Jennifer Lawrence, lesbijski seks "Życia Adeli", zadyma w Starym Teatrze - tymi sprawami emocjonowaliśmy się w 2013 roku.

 • "Dziewczyny z Dubaju": Nowy film Marii Sadowskiej

  Poznaliśmy kolejny projekt filmowy Marii Sadowskiej. Tym razem wyreżyseruje ona obraz oparty na książce Piotra Krysiaka "Dziewczyny z Dubaju", w której autor zdradził kulisy "afery dubajskiej" z 2015 roku. Korzystając z dokumentacji sądowej, autor opisał w niej życie ekskluzywnych prostytutek wynajmowanych dla bogatych klientów. Film Sadowskiej wyprodukują Doda oraz jej mąż, Emil Stępień.

 • J. Simpson: Kreacja w całości

  Simpson poprosiła mamę o skompletowanie jej kreacji. Wokalistka zdecydowała się na skromną, wręcz "konserwatywną" suknię. "Moja mama pomogła mi się ubrać. Zawsze kiedy mnie ubiera, obie wiemy, że zawsze jesteśmy bezpieczne" - opowiada Jessica Simpson. Przypomnijmy, że w lutym 2004 roku Ameryką wstrząsnęła słynna "afera sutkowa". Podczas koncertu w przerwie finałowego meczu NFL o Super Bowl...

 • Megaskandale show-biznesu

  Amerykański magazyn "Entertainment Weekly" przeprowadził ankietę na największe skandale w show-biznesie. Pierwsze miejsce zajęła słynna "afera sutkowa" z 2004 roku, kiedy to w przerwie meczu o Super Bowl, Justin Timberlake zdarł "niechcący" z Janet Jackson część jej stroju, odsłaniając pierś. Na pozycji drugiej znalazł się Mel Gibson, który aresztowany w lipcu 2006 roku za prowadzenie samochodu...

 • Heidi Montag: Dla rozgłosu wszystko?

  Kilka lat temu stała się bohaterką serwisów i magazynów plotkarskich. Wszystko za sprawą serii operacji plastycznych, którym się poddała. Plotkarskie afery przyćmiły karierę Heidi Montag, która swoich sił próbowała w branży muzycznej oraz telewizji. Dziś celebrytka kończy 30 lat.

 • Justin Timberlake skompromitowany

  W poniedziałek, 11 września, Justin Timberlake po raz pierwszy w swojej karierze wziął udział w popularnym i prestiżowym talk show "Late Show With David Letterman". Wokalista musiał odpowiedzieć na wiele niewygodnych pytań, dotyczących na przykład niesławnego incydentu z odsłonięciem piersi Janet Jackson podczas finału "Superbowl".

 • Eurowizja: Pierś Javine

  5 marca Brytyjczycy wybrali swojego reprezentanta na konkurs Eurowizji. Występ triumfatorki Javine zakończył się skandalem, bo oczom publiczności na "ułamek sekundy" ukazała się prawa pierś piosenkarki. Jej przedstawiciele gorąco zapewniali, że to była niezaplanowana "awaria garderoby" (nawiązując do słynnej "afery sutkowej" Janet Jackson), jednak widzowie wezwali do protestów.

 • Ben Affleck bohaterem seksafery

  Zaledwie kilka dni temu na jaw wyszły haniebne praktyki, jakie stosował wobec aktorek Harvey Weinstein, a tymczasem środowiskiem Hollywood wstrząsa nowa seksualna afera. Filmik nakręcony w 2004 roku pokazuje, jak Ben Affleck obmacuje piersi Anne-Marie Losique. W tamtym czasie była ona dziennikarką kanadyjskiego show zatytułowanego "Box Office". W wideo zrealizowanym podczas trasy promocyjnej...

 • Justin Timberlake gwiazdą Super Bowl 2018?

  Amerykańskie media donoszą, że gwiazdą koncertu w przerwie przyszłorocznego finału Super Bowl został Justin Timberlake.