• Informacje na temat:

  afery gwiazd

Artykuły na temat: afery gwiazd
 • Takiej afery nikt nie przewidział. Katarzyna Skrzynecka broni stylizacji męża na pogrzebie Królikowskiego!

  ...5 marca 2020 roku odbył się pogrzeb Pawła Królikowskiego (†58 l.), na którym pojawiły się tłumy gwiazd. Wśród nich był również mąż Katarzyny Skrzyneckiej, Marcin Łopucki (45 l.), który mocno wyróżniał się nieadekwatnym strojem. Żona postanowiła stanąć w jego obronie.

 • Joanna Szczepkowska: Koniec komunizmu, nagie pośladki i homoseksualiści w teatrze

  "Proszę państwa, 4 czerwca 1989 roku skończył się w Polsce komunizm". W 15. rocznicę słynnego telewizyjnego wystąpienia Joanny Szczepkowskiej przypominamy inne medialne afery z jej udziałem.

 • Renata Kaczoruk zabrała głos w sprawie afery w Zatoce Sztuki! Co robiła tam z Wojewódzkim?!

  Nie cichnie sprawa związana z pedofilią, która miała mieć miejsce w Zatoce Sztuki, gdzie chętnie bywały gwiazdy polskiego show-biznesu. Jednym z nazwisk, które padają w związku z aferą jest Kuba Wojewódzki (56 l.). Jego była dziewczyna, Renata Kaczoruk (34 l.), postanowiła zabrać głos i powiedzieć, co o tym myśli.

 • Nagie zdjęcia, nowa twarz... Najgłośniejsze skandale 2014

  Nagie zdjęcia Jennifer Lawrence, nowa twarz Renee Zellweger, wielokrotne oskarżenia o molestowanie seksualne pod adresem Billa Cosby'ego, pupa Kim Kardashian na okładce magazynu "Paper" oraz afera dotycząca premiery filmu "Wywiad ze słońcem narodu" - oto największe skandale 2014 roku w Hollywood.

 • Marta Wierzbicka w centrum afery! Fani oburzeni!

  Marta Wierzbicka, jak wiele innych gwiazd, prócz pracy w serialach, filmach i teatrze, zarabia na reklamowaniu różnych produktów.  Tym razem zdecydowała się reklamować firmę produkującą(...)) żeby zapełnić czekoladą brzuszki ludzi na całym świecie", "Weź się doedukuj dziewczyno. Poczytaj coś. Wstyd" - pisali oburzeni internauci.  Gwiazda promuje siebie od dawna jako osobę kochającą...

 • "Gwiazdy": Kidawa-Błoński kręci film o śląskim piłkarzu Janie Banasiu

  Rozpoczęły się zdjęcia do filmu "Gwiazdy" Jana Kidawy-Błońskiego. Scenariusz jest inspirowany życiem śląskiego piłkarza Jana Banasia. Grają w nim m.in. Magdalena Cielecka, Paweł Deląg i Mateusz Kościukiewicz, jako odtwórca głównej roli.

 • Ile gwiazdy zarabiają na rozstaniach? Najgłośniejsze rozwody

  Słowa przysięgi małżeńskiej, tak chętnie wypowiadane, nie zawsze jednak mają odzwierciedlenie w prawdziwym życiu. Medialne związki, śluby, a także rozstania są częstym zjawiskiem w showbiznesie. Nierzadko te afery ciągną się w nieskończoność. I właśnie tak, mimo rozwodu, przepychanka między Johnnym Deppem a Amber Heard trwa dalej. Pamiętacie najdroższe i najgłośniejsze rozwody gwiazd?

 • Jennifer Lawrence przerywa milczenie. To "przestępstwo seksualne"!

  Jennifer Lawrence w pierwszym wywiadzie po aferze z nagimi zdjęciami nazwała proceder umieszczania w internecie prywatnych fotografii celebrytów "przestępstwem seksualnym". Aktorka jest gwiazdą najnowszego numeru magazynu "Vanity Fair".

 • Lori Loughlin i Felicity Huffman opuściły areszt. Ciąg dalszy afery łapówkarskiej

  ...jak Harvard, Georgetown, Yale, Stanford. W sumie zarzuty usłyszały trzydzieści trzy osoby. Za określoną sumę pieniędzy dzieci gwiazd i osób zamożnych otrzymywały pomoc - niektórzy z nich zostali(...) Worldwide, a jej przedstawiciele mieli zagwarantować miejsce na uczelni dzieciom gwiazd. FBI dowiedziało się o tym, prowadząc śledztwo w innej sprawie. Wczoraj Felicity Huffman została wypuszczona...

 • Anna Wendzikowska zawstydzona przez Sigourney Weaver

  Anna Wendzikowska, aktorka i dziennikarka "Dzień Dobry TVN", która przeprowadza od dawna wywiady z hollywoodzkimi gwiazdami, przeżyła chwilę wstydu podczas rozmowy z Sigourney Weaver. Oto, co się stało i dlaczego po emisji tego materiału rozgorzała burzliwa dyskusja na Facebooku.

Zdjęcia na temat: afery gwiazd
 • Maria Wiktoria Wałęsa
Wideo na temat: afery gwiazd
 • "Na Wspólnej": Odcinek 2740.

  W gazecie Smolnego ukazuje się duży artykuł obnażający aferę gruntową. Pismo Krzysztofa podaje nazwiska wysoko postawionych osób, które są zamieszane w ten proceder. Nagle do redakcji wpada właściciel pisma - Gwiazda. Każe Smolnemu natychmiast wszystko odwołać. Grozi mu zwolnieniem! Izabela zabiera dziś do siebie Klementynkę. Zaplanowała świętowanie jej urodzin. Niestety, wychodzi jak zwykle

 • Anna Głogowska potwierdza najgorsze! To koniec!

  Anna Głogowska szczerze przyznała, że już kilkakrotnie bardzo żałowała medialnego zamieszania, jakie wokół niej powstało. Wszystko nasiliło się, gdy wybuchła afera z dilerem gwiazd, u którego tancerka "zamawiała kotlety". Anna twierdzi, że nigdy nie miała potrzeby, aby być rozpoznawalną. "Miałam okazję bardzo pożałować popularności" - wyznaje gorzko. Głogowska szczerze przyznaje, że 40 lat to

 • Mama Kisio tańczy! "Ikona stylu i klasy"

  Iza Kisio-Skorupa dołączyła do Joanny Horodyńskiej i została "ekspertką od mody" - w programie "Modowy rentgen. Afera na dywaniku" oceniać będzie stylizacje innych gwiazd. Zobaczcie pierwszy zwiastun show, w którym mama Kisio, w świetnym humorze, przesyła buziaki i radośnie podryguje, a na koniec zachęca, by subskrybować kanał. "Ikona stylu i klasy. Prawdziwy diament wśród kamieni" - słyszymy.

Dyskusje na temat: afery gwiazd