• Informacje na temat:

  afro jak zrobic

Artykuły na temat: afro jak zrobic
 • Afro Kolektyw: Gramy dalej!

  Łącząca hip hop, jazzowe brzmienia, funk, disco i czarną muzykę rodem z lat 70. grupa Afro Kolektyw w lutym wydała płytę "Czarno widzę". Drugi album warszawskiej formacji promuje utwór "Gramy dalej" , do którego we Wrocławiu powstał teledysk.

 • To jest show-biznes. A on jest bezwzględny!

  Wachlarz technik i stylów - hip hop, breakdance, belly dance, salsa i samba. Do tego afro dance, burleska i disco polo. Kto zrobił na jurorach wrażenie i dostał szansę na udział w programie "Tylko taniec. Got to dance"?

 • "Po mądrość to nie do mnie"

  ...do muzyki, które dziś jest niezwykle oryginalne, wtedy było zaś rewolucyjne i dla wielu nie do przyjęcia. Afro Jax, lider Afro Kolektywu, showman koncertowy pełną gębą, wielka indywidualność na naszej scenie, a przy tym człowiek, który umie przyznać się do błędów, które kiedyś popełnił. Z nim oraz Marianem, basistą zespołu, o przeszłości, teraźniejszości, a nawet przyszłości Afro Kolektywu...

 • Tomson: To muzyka była, jest i pozostanie na zawsze moją największą pasją

  Jak wyglądałoby jego życie, gdyby zamiast muzyki wybrał prawo? Czy wciąż czerpie radość z koncertów Afromental i co myśli o uczestnikach talent shows? Na te i inne pytania odpowiedział w rozmowie z Interią Tomson.

 • Nie spóźniać się, nie marudzić

  Andżelika Piechowiak na planie teledysku Sylwii Grzeszczak doprowadziła do rozpaczy fryzjera, a podczas zdjęć do "M jak miłość" musi uważać, by połapać się w zwariowanym życiu Mirki, którą gra.

 • Recenzja Morrissey "World Peace Is None of Your Business": Świata już nie zmieni

  Niewielu jest muzyków, których nowe nagranie jest takim wydarzeniem, jak nowa płyta Morrisseya. Nawet wziąwszy pod uwagę, że ostatni naprawdę, naprawdę błyskotliwy album jego autorstwa, to świetne "Vauxhall & I" z 1994 roku. Nie żeby nagrywał złe rzeczy: "You Are the Quarry", "Ringleader of Tormentors", czy ostatnie "Years of Refusal" to oczywiście płyty przyzwoite, dobre, albo bardzo dobre. Ale...

 • "Robimy to, co czujemy"

  ..."Kochać inaczej", "Statki na niebie", "Znów jesteś ze mną" - to tylko niektóre przeboje grupy De Mono, które zna cała Polska. Wydaną w 2004 roku składanką "De Best" zespół podsumował 15 lat, jakie minęły od ukazania się jego debiutanckiej płyty. Mimo wchodzenia w "dorosły" wiek, grupa nie zamierza zwalniać tempa. Jak przekonuje w rozmowie z Krzysztofem Czają wokalista Andrzej Krzywy, De Mono...

 • "Muzyka do umierania"

  ...gitarowej sceny niezależnej. Jakby na przekór tym opiniom drugi album formacji, wydany pod koniec listopada 2006 roku "Lake & Flames", przynosi zaskakującą zmianę brzmienia. The Car Is On Fire chcąc(...) i gitarzystą Jackiem Szabrańskim, by dowiedzieć się czy muzycy potrafią gotować, jak się czują w roli nadziei gitarowej sceny niezależnej, a także jak wyglądają ich plany na 2007 rok.

 • Świat Prawdziwej Muzyki

  ...żadnego innego) kapelusza. List gończy z taką fotką nigdy by mnie nie pojmał. Tak to jest, jak się dostarcza Interii swoje fotki raz na pół roku. Dlatego od dziś będę do tekstów załączał aktualne foto pyknięte nędzną komórką. Jakość gówniana, wiadomo, ale przynajmniej prawda będzie zbliżona do prawdy.

 • Recenzja Afrojax "Nikt nie słucha tekstów": Hipster porażki z wydziału do spraw lamusów

  Afrojax trochę nakłamał. Otóż nie, nie ma tak, że nikt nie słucha tekstów. Są jeszcze tacy, którzy starają się zrozumieć, o co chodzi temu panu. Panu artyście.