• Informacje na temat:

  afro ula

Artykuły na temat: afro ula
 • Serialowy przewodnik

  ...okulary przeciwsłoneczne w jego samochodzie, jest już tego niemal pewna. Ale zamiast zrobić awanturę kochankowi, postanawia zemścić się na kobiecie, z którą zdradza ją Chodakowski. Intuicja podpowiada jej(...) występ zespołu Kornela, wieczór będzie miał bardzo uroczystą oprawę. odc. 3258 Zaciekawiona Ula wypytuje siostrę o ciąg dalszy sprawy "Czakry". Okazuje się, że kobieta, która oskarżyła go...

 • Serialowy przewodnik

  ..., że wróciła bez Angeli. odc. 1808 W czasie pracy nad płytą Ula robi wszystko, by po raz kolejny oczarować Huberta. W tym samym czasie Klara znajduje w internecie niepochlebne opinie dotyczące jej(...) przytomność. Uwięzione odc.8 Fabio informuje Macarenę o intrydze Afro. Ferreiro w ramach zemsty odwołuje rozmowę kwalifikacyjną, którą załatwiła współosadzonej u wujka. Prosi też Sandovala o przeniesienie...

 • Jan Niezbendny: Podstarzały szowinista z nadwagą

  W sieci furorę robi teledysk "To było chyba wesele" wykonawcy kryjącego się pod pseudonimem Jan Niezbendny.

 • Jan Niezbendny znów atakuje (teledysk "Spotkajmy się przy groszku")

  "Kolejna czarująca opowieść o jeszcze bardziej czarującym i przystojnym Janie, tym razem w utworze o miłości" - tak reklamowany jest teledysk do utworu "Spotkajmy się przy groszku" Jana Niezbendnego, przez niektórych porównywanego do Braci Figo Fagot.

 • "Mam talent": Spór jurorów

  Nareszcie trzeci półfinał programu "Mam talent" obfitował w oczekiwane emocje. Wygrał lalkarz Konrad "Kony" Czarkowski, a dogrywka o głosy jurorów rozegrała się między śpiewającymi dziewczynami: Jessiką Merstein i duetem Joanna Smajdor i Katarzyna Kowalczuk.

 • "Mam talent": Superduet

  Sobota, 14 listopada, to dzień trzeciego półfinału programu "Mam talent". W roli faworyta wystąpi śpiewający, dziewczęcy duet: 17-letnia Asia Smajdor i 20-letnia Kasia Kowalczuk.

 • Ostróda rozbuja się w sierpniu

  W dniach 9-12 sierpnia odbędzie się Ostróda Reggae Festival. Znamy już szczegóły 12. edycji święta reggae w "Perle Mazur"!

 • Ostróda Reggae Festival bez głównej gwiazdy

  W ostatniej chwili swój przyjazd na Ostróda Reggae Festival odwołała grupa Dub Syndicate, która miała być jedną z głównych gwiazd piątkowych (19 sierpnia) koncertów.

 • A w Gdańsku dużo rapu i jeszcze więcej tańca

  W piątek, 5 sierpnia, startuje festiwal MTV Gdańsk Dźwiga Muzę 2011 - Dance Edition. Zobacz, co wydarzy się podczas dwóch dni imprezy!

Wideo na temat: afro ula
 • Afonia i pszczoły

  Opowieść o namiętnościach, pożądaniu i zdradzie. Autorski film Jana Jakuba Kolskiego, reżysera "Jasminum", to historia o wielu miłościach. Przedstawiony z ciepłym humorem mały świat opuszczonej stacji kolejowej i niewielkiej pasieki okazuje się pełen tajemnic. Afonia ma dwie miłości: filmowanie i pszczoły. Wojskową kamerą Bell Howella nakręca świat wokół, docieka sensu jego istnienia, obserwuje z uwagą najmniejsze zjawiska. Niedaleko domu przy starej opuszczonej stacji ma kilka uli z...

 • Miód

  Yusuf jest jedynakiem, który mieszka z rodzicami w małej wiosce pośród gór. Jego ojciec, Yakup, zajmuje się tradycyjnym pszczelarstwem, niezwykle niebezpiecznym zajęciem, polegającym na umieszczaniu specjalnych leśnych uli na szczytach najwyższych drzew. Sześcioletni chłopiec często towarzyszy ojcu w wyprawach w głąb lasu, który staje się dla niego miejscem pełnym magii i przygód. Ojca i syna łączy niezwykle silna więź: Yusuf podziwia akrobatyczne umiejętności Yakupa, dzieli się z nim swymi...