• Informacje na temat:

  afrodyzjak

Artykuły na temat: afrodyzjak
 • Minister rolnictwa Ardanowski chce uznać bobry za jadalne! "Ogon to afrodyzjak"

  ...wiadomo, co z tym bobrem zrobić, nawet jakby się go upolowało. A jeszcze jak ludzie sobie przypomną, że płetwa bobra ma ponoć właściwości afrodyzjaków, to się może okazać, że i problem bobrów się(...) - Jankowska (@AHerrmannJan)" date="June 5, 2019" user="AHerrmannJan" /> Minister rolnictwa #Ardanowski poinformował na konferencji, że płetwa bobra jest afrodyzjakiem, więc bóbr powinien zostać...

 • Anna Dereszowska: Łóżkowe ekscesy z kajdankami

  O facetach poderwanych "metodą na dynię", łóżkowych ekscesach z kajdankami i zaskakujących afrodyzjakach, jakie można znaleźć w każdej kuchni, opowiada Anna Dereszowska - gwiazda "Dzień dobry, kocham cię".

 • Dzień Kobiet to nie tylko kwiaty! Ewa Wachowicz proponuje kulinarne afrodyzjaki!

  ...zdradziła, że wierzy w kulinarne afrodyzjaki. Ich moc oczywiście testowała na swoich partnerach wielokrotnie.  Przygotowanie z tego typu produktów romantycznej kolacji może zwrócić się z nawiązką!  "Przede wszystkim afrodyzjakiem w kuchni są potrawy lekkostrawne, owoce morza, ponieważ one bardzo szybko są trawione, a z drugiej strony mają dużą ilość białka, które jest szybko przyswajalne, więc dla...

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • Magda Gessler zajada się... ciekłym mózgiem krewetki. Zwiększa jej ochotę na seks!

  Magda Gessler (60 l.) uwielbia ostrygi i mózg grillowanej krewetki. Jak przyznaje, to jej afrodyzjak!

 • Afrodyzjak Brandy

  Specjalizująca się w r'n'b Brandy przygotowuje się do wydania czwartego w dorobku albumu. Krążek noszący tytuł "Afrodisiac" ma ukazać się pod koniec czerwca.

 • "Na sygnale": Martyna wyląduje w łóżku z... Kubą!

  Kuba (Wojciech Zygmunt) zorganizuje imprezę integracyjną, podczas której poda swym gościom drinki wzmocnione egzotycznym afrodyzjakiem! Gdy party rozkręci się na dobre, spełni się największe marzenie Szczęsnego. Uda mu się zaciągnąć do łóżka... Martynę (Monika Mazur).

 • Afrodyzjak Marilyna Mansona

  Modelka Dita Von Teese, obecna partnerka Marilyna Mansona, wspomina pierwszą randkę z kontrowersyjnym artystą. Podczas spotkania para wypiła całą butelkę absyntu i stracili wszelkie zahamowania.

 • To kolejny dowód na to, że wiek w miłości nie ma znaczenia. Małżeństwo Doroty Segdy i Stanisława Radwana trwa od dziesięciu lat. Spora różnica wieku nie jest żadną przeszkodą. Jak twierdzi aktorka, "nie ma lepszego afrodyzjaka dla takiej kobiety jak ona niż mózg mężczyzny".

 • Afrodyzjak o zmiennym działaniu

  Afromental "The B.O.M.B.", EMI

Zdjęcia na temat: afrodyzjak
Wideo na temat: afrodyzjak
Dyskusje na temat: afrodyzjak