• Informacje na temat:

  afrodyzjaki

Artykuły na temat: afrodyzjaki
 • Dzień Kobiet to nie tylko kwiaty! Ewa Wachowicz proponuje kulinarne afrodyzjaki!

  ...zdradziła, że wierzy w kulinarne afrodyzjaki. Ich moc oczywiście testowała na swoich partnerach wielokrotnie.  Przygotowanie z tego typu produktów romantycznej kolacji może zwrócić się z nawiązką!  "Przede wszystkim afrodyzjakiem w kuchni są potrawy lekkostrawne, owoce morza, ponieważ one bardzo szybko są trawione, a z drugiej strony mają dużą ilość białka, które jest szybko przyswajalne, więc dla...

 • Anna Dereszowska: Łóżkowe ekscesy z kajdankami

  O facetach poderwanych "metodą na dynię", łóżkowych ekscesach z kajdankami i zaskakujących afrodyzjakach, jakie można znaleźć w każdej kuchni, opowiada Anna Dereszowska - gwiazda "Dzień dobry, kocham cię".

 • Minister rolnictwa Ardanowski chce uznać bobry za jadalne! "Ogon to afrodyzjak"

  ...- Jankowska (@AHerrmannJan)" date="June 5, 2019" user="AHerrmannJan" /> Minister rolnictwa #Ardanowski poinformował na konferencji, że płetwa bobra jest afrodyzjakiem, więc bóbr powinien zostać...

 • "Bezwstydny Mortdecai": Wąsaty Johnny Depp

  W komedii kryminalnej "Bezwstydny Mortdecai" Johnny Depp wcielił się w zblazowanego arystokratę żyjącego z handlu sztuką. Wśród płci pięknej mężczyzna znany jest ze swego uroku oraz... najbardziej zniewalającego wąsa na Wyspach Brytyjskich.

 • Magda Gessler zajada się... ciekłym mózgiem krewetki. Zwiększa jej ochotę na seks!

  ..., wypity zaraz po zgrillowaniu" - zdradza agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Dodaje jednak, że nie działają one na wszystkich. "Prawdziwe afrodyzjaki to są te, o których marzymy, a nie te, które są wskazane. Właściwości pobudzające ma też wiele ziół, warzyw i owoców. Afrodyzjakiem mogą być truskawki z szampanem, chilli, kardamon, kawior, lubczyk, czekolada czy szafran. Na jednych pobudzająco...

 • Rachel Weisz , Adam Sandler i afrodyzjaki

  Seksowna Rachel Weisz ( "Mumia" , "Wróg u bram" , "Mumia powraca" ) i prześmieszny Adam Sandler ("Super tata", "Mały Nicky" ) zagrają razem w komedii "Passion Fruit". Scenariusz filmu oparty jest na podstawie artykułu "Genie In A Bottle: The Sex Drink That's Rocking Little Rock", gdzie opisano działanie pewnego napoju, który okazał się bardzo silnym afrodyzjakiem.

 • "Na sygnale": Martyna wyląduje w łóżku z... Kubą!

  Kuba (Wojciech Zygmunt) zorganizuje imprezę integracyjną, podczas której poda swym gościom drinki wzmocnione egzotycznym afrodyzjakiem! Gdy party rozkręci się na dobre, spełni się największe marzenie Szczęsnego. Uda mu się zaciągnąć do łóżka... Martynę (Monika Mazur).

 • Afrodyzjak Brandy

  Specjalizująca się w r'n'b Brandy przygotowuje się do wydania czwartego w dorobku albumu. Krążek noszący tytuł "Afrodisiac" ma ukazać się pod koniec czerwca.

 • To kolejny dowód na to, że wiek w miłości nie ma znaczenia. Małżeństwo Doroty Segdy i Stanisława Radwana trwa od dziesięciu lat. Spora różnica wieku nie jest żadną przeszkodą. Jak twierdzi aktorka, "nie ma lepszego afrodyzjaka dla takiej kobiety jak ona niż mózg mężczyzny".

 • Magda Gessler: Mój afrodyzjak to...

  Magda Gessler uwielbia owoce morza i zdradza, że na jej zmysły najbardziej działają ostrygi i mózg grillowanej krewetki. Przyrządzone według sprawdzonej receptury znacznie zwiększają ochotę na seks.

Zdjęcia na temat: afrodyzjaki
Wideo na temat: afrodyzjaki
Dyskusje na temat: afrodyzjaki
 • Re: "Kod genetyczny": Karolina Gruszka w nowym serialu TVN

  Nie czepiam się, tylko pytam co ma oznaczać ten mityczny jednorożec, bo gdyby to był nosorożec, to bym zrozumiał. Ze sproszkowanego rogu nosorożca podobno robi się afrodyzjaki podnoszące libido, a z jednorożca?

 • Re: "Magda M." i praca : Ambitna, ale bardzo...

  Wspaniały był ten serial!!!. Cudowna muzyka, fantastycznie dobrana do scen, fajne, inteligentne dialogi. Dzisiaj młodzież nawet nie jest w stanie zrozumieć podtekstów jakie były w tych dialogach. Nawet Brodzik grała dobrze. O niebo lepiej niż w Rozlewisku. Małaszyński był wtedy zjawiskowy, a jego spojrzenia, półuśmiech, piękny uśmiech, dotyk, pocałunki działały na kobiety jak afrodyzjaki

 • Re: Bill Cosby – gwiazda „Bill Cosby Show” –...

  przecież z taka sława i kasą to on ma co chce bez odurzania - nie ta to na jej miejsce czeka 10 innych - niestety władza sława i pienądze to najlepsze afrodyzjaki które działają na 90%bab