• Informacje na temat:

  afromental

Artykuły na temat: afromental
 • Tomson z Afromental szuka pracy

  Tomson - członek zespołu Afromental i jeden w trenerów "The Voice of Poland" - zamieścił na swoim profilu na Facebooku filmik, w którym oznajmia, że szuka nowego zajęcia. Popularny wokalista zapowiada, że jest gotowy na nowe wyzwania. Czy ma już coś konkretnego na myśli?

 • Afromental: Nowa płyta na 10-lecie

  "Mental House" to tytuł czwartej płyty grupy Afromental (premiera 24 listopada). Tym wydawnictwem zespół chce świętować swoje 10-lecie.

 • Baron z Afromental ma nową dziewczynę! To znana aktorka!

  Jeszcze niedawno plotkowano, że lider grupy Afromental spotyka się ze swoją koleżanką z jury, Edytą Górniak (42 l.). Jednak teraz okazuje się, że miejsce u jego boku zajęła inna znana piękność. Jak(...) po same uszy! "Baron jest pod wrażeniem jej poczucia humoru i oczywiście seksapilu. Aśka to prawdziwy wulkan energii" - zdradza w rozmowie z tabloidem znajomy pary. Wygląda na to, że lider Afromental...

 • Edyta Górniak o swoim "romansie" z Baronem

  Edyta Górniak na swoim profilu na Facebooku postanowiła skomentować doniesienia plotkarskich mediów w sprawie domniemanego romansu z Baronem, gitarzystą grupy Afromental i kolegą z jury "The Voice of Poland".

 • Tomson z Afromental znów zajmie się rozkręcaniem imprez! A miał zostać prawnikiem

  Bez wątpienia członek zespołu Afromental w ostatnich latach na brak zajęć narzekać nie może. Kalendarz koncertowy chłopaki z „Afro” wypełniony mają po brzegi. A przecież niedawno ruszyły też nagrania do 7. już edycji „The Voice of Poland”, w której Tomson wraz z Baronem pełnią rolę trenerów. „W tej chwili jesteśmy już po pierwszych przesłuchaniach w ciemno i po raz kolejny mamy mnóstwo talentów...

 • Dubbing jak z bajki! Takich krasnoludków jeszcze w kinie nie było!

  Mistrza olimpijskiego Tomasza Majewskiego, dziennikarza Wojciecha Mann, wokalistę Czesława Mozila. muzyków Afromental: Barona i Tomsona, aktorkę Sonię Bohosiewicz i Agatę Młynarską usłyszymy w polskim dubbingu animacji "Siedmiu krasnoludków ratuje Śpiącą Królewnę".

 • Baron z Afromental zaręczył się!

  Aleksander Milwiw (31 l.) oświadczył się właśnie swojej dziewczynie. Ponoć wiadomość ta poważnie zmartwiła jego byłą, Olę Szwed (24 l.)! Liczyła, że jeszcze do siebie wrócą?

 • Robert Gawliński w "The Voice of Poland"?

  Wciąż trwają poszukiwania jurorów do kolejnej edycji "The Voice of Poland". Show na antenie TVP2 pojawi się wiosną.

 • Tomson z Afromental ma nową pracę. Wiemy, czym teraz będzie się zajmował!

  ...w zespole Afromental. Coś mnie jednak szarpie na nowe rzeczy, żeby zrobić coś świeżego. Może to przez te wakacje? Może przez to słońce? I tak naprawdę sam nie wiem, co chciałbym robić. Może Wy wiecie...

 • MTV EMA Pre-Party 2014 po raz drugi w Warszawie

  4 listopada w Soho Factory w Warszawie po raz drugi odbędzie się MTV EMA Pre-Party.

Zdjęcia na temat: afromental
Wideo na temat: afromental
 • Baron pokazał brata

  Baron, juror "The Voice of Poland" i gitarzysta Afromental, pojawił się w studiu "Pytania na śniadanie" ze swoim bratem Adamem, muzykiem zespołu jazzowego Pink Freud. Ciekawostką jest fakt, że panowie są synami Piotra Barona, jednego z najlepszych saksofonistów w Polsce. Który przystojniejszy?

 • Fenomen

  "Fenomen" to nieprzyzwoicie śmieszna komedia, nawiązująca do najlepszych tradycji gatunku, pełna zaskakujących zwrotów akcji, barwnych postaci i zabawnych dialogów, które mają szansę na trwałe zapisać się w pamięci kinomanów. Gwiazda filmowa Agnieszka (Ewa Hornich), rozpieszczona córka miliardera Oliwia (Monika Dryl) oraz jej gotowa na wszystko i wszystkich przyjaciółka o wielkim sercu, choć małym rozumie - Jadźka (Anna Oberc). Mimo iż trzy dziewczyny skrajnie różnią się od siebie, łączy je...

 • Tomson szuka pracy

  Tomson – członek zespołu Afromental i jeden w trenerów „The Voice of Poland” zamieścił na swoim profilu na Facebooku filmik, w którym oznajmia, że szuka nowego zajęcia.

Dyskusje na temat: afromental