• Informacje na temat:

  afromental wideo

Artykuły na temat: afromental wideo
 • Antkowi Królikowskiemu nie podoba się nowy związek Wieniawy! Nadal ją kocha?!

  Od kilku tygodni Wieniawa i muzyk z zespołu Afromental, Aleksander Milwiw-Baron (35 l.) pokazują się razem publicznie, podsycając tym samym plotki o ich romansie. Wcześniej Julia była w związku(...). *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Dla kogo muzyczna Telekamera?

  Andrzej Piaseczny czy Ewa Farna? A może weterani - Budka Suflera? Są też czarne konie - Afromental i Sasha... O tym, kto zdobędzie statuetkę Telekamery dla najlepszego muzycznego wykonawcy przekonamy się dziś (25 stycznia) wieczorem. O godzinie 20 rozpoczyna się uroczysta gala Telekamer.

 • Julia Wieniawa zaciągnęła Barona na zakupy! Wygląda na szczęśliwego?

  Fani Julki byli zaskoczeni, gdy okazało się, że jej kolejnym chłopakiem celebrytki jest jeden z członków zespołu Afromental, Aleksander Milwiw-Baron.  W show-biznesie niejednokrotnie muzyk do tej(...) sklepu.  Myślicie, że muzyk był zadowolony ze spędzania czasu z ukochaną w sklepie?  *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Enej nie zwalnia tempa

  "Lili" to trzeci singel grupy Enej z płyty "Folkhorod", który doczekał się teledysku. Wideo możecie zobaczyć poniżej.

 • Julia Wieniawa powiedziała "nie" Baronowi! To samo spotkało Królikowskiego!

  ...u pary krucho. Jak dowiedział się dwutygodnik, zakochani nie mają czasu nawet na wakacje. Muzyk właśnie rusza razem z zespołem Afromental w trasę koncertową po Polsce, a Julka niebawem wchodzi jednocześnie na dwa plany filmowe.  Oby taki napięty plan zajęć nie zaszkodził ich miłości... *** Zobacz więcej materiałów wideo: 

 • Gossip zachwyceni Kasią Dereń

  Popularna w Polsce amerykańska grupa Gossip zachwyca się jedną z gwiazd drugiej edycji "The Voice Of Poland".

 • Julia Wieniawa ma dość! Choroba i show-biznes nie dają jej spokoju

  ...w ramionach Aleksandra Barona (35 l.), członka zespołu "Afromental". Niestety, ich relacja również należy do przeszłości, gdyż właśnie oficjalnie potwierdzili rozstanie.   Wydawać by się mogło, że 20(...) reklamowania produktów na Instagramie?  *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • "Must Be The Music": The best of Łozo

  Zobaczcie kompilację najlepszych wypowiedzi Wojtka "Łozo" Łozowskiego w szóstej edycji programu "Must Be The Music".

 • Nie bądź jak oni! Gwiazdy, które bagatelizują koronawirusa

  Utah Jazz. 9. Aleksander Milwiw-Baron Swoje mądrości na temat koronawirusa postanowił wygłosić również muzyk zespołu Afromental i juror "The Voice of Poland" Aleksander Baron: "Ludzie, nie(...) wybierał się również na domówkę. Wpływ Blanki, niestety, widoczny... *** Zobacz więcej materiałów wideo:

 • Sławek Lisowski czeka na wiosnę

  Na stronach INTERIA.PL możecie zobaczyć teledysk do utworu "Może na wiosnę" wokalisty Sławka Lisowskiego, znanego z "Idola" i z współpracy z Mandaryną.