• Informacje na temat:

  afryka natura

Artykuły na temat: afryka natura
 • Córka Nataszy Urbańskiej i Janusza Józefowicza zabrała koguta na wakacje. Plażowicze w szoku

  Natasza Urbańska (41 l.) i Janusz Józefowicz (60 l.) mieszkają w pięknym miejscu daleko za miastem. Mąż artystki postanowił opowiedzieć, jak wygląda ich codzienne życie. Okazuje się, że funkcjonują w zgodzie z naturą. Ich córka tak polubiła zwierzęta, że jedno z nich zabrała na plażę! I nie byłoby może w tym niczego dziwnego, gdyby jej towarzyszem nie był kogut...

 • Cyniczny prokurator, wojujący geje

  Nagrodzone na Berlinale "Body/Ciało", komediodramat "Dumni i wściekli" - o gejach pomagających strajkującym górnikom oraz film akcji "Focus", którego bohaterem jest wytrawny oszust - między innymi te produkcje wchodzą do polskich kin 6 marca.

 • Ogólnopolska premiera serialu „ZOO” już 9 kwietnia w PULS 2!

  Polowanie dla rozrywki… Trzymane w klatkach… Teraz pokażą swoją prawdziwą naturę! Już w sobotę, 9 kwietnia o godz. 20:00, PULS 2 rozpocznie emisję trzymającego w napięciu serialu „ZOO” produkcji globalnego telewizyjnego giganta CBS. Będzie to jego premiera w ogólnopolskiej telewizji!

 • "Furia": Brad Pitt i czterej pancerni

  - "Furia" nie jest typem kina wojennego, do którego przywykliśmy - przekonują twórcy produkcji, która 24 października wejdzie na ekrany polskich kin. - Żaden inny film nie pokazuje tak dosadnie namacalnej grozy wojny - dodają.

 • Hanna Śleszyńska i jej ukochany świętują kolejną rocznicę!

  Przed Hanną Śleszyńską i jej ukochanym piękne chwile. Para wybiera się na wyjątkowy urlop, podczas którego chcą uczcić kolejny rok bycia razem.

 • "Kumba": Afryka dzika jak... Ameryka

  - Jak one są w stanie się rozpoznać, przecież wszystkie są takie same? - pyta jedna z antylop w filmie "Kumba". Ma trochę racji - zebry w animacji Anthony'ego Silverstona wykazują nudne podobieństwo. Poza drobnymi szczegółami, rzeczywiście wszystkie wyglądają tak samo. No, prawie wszystkie...

 • Ewa Wachowicz: Z kim spędza urlop?

  Ewa Wachowicz (46 l.) wybrała się nad polskie morze. Kto jej towarzyszy?

 • Filmy afrykańskie w Warszawie

  "Filmy Czarnego Lądu" - pod takim tytułem w stołecznym kinie Iluzjon rozpocznie się w sobotę przegląd filmów afrykańskich. Publiczność obejrzy m.in. komedię "Bogowie muszą być szaleni 2" oraz nagrodzony w Cannes dramat "Kronika lat pożogi".

 • Maja Popielarska do dziś nie pogodziła się z tą tragedią

  ...znoszę kłamstwa. Tak była pani wychowywana przez swoich rodziców? - Tak, myślę że ich metody w sposób naturalny stosuję w swoim domu. Jestem starej daty, u młodych lubię taką kindersztubę. Uważam...

 • Zwierzaki przeciwko ludziom w 3D

  Surykatka, lew oraz inne zwierzaki świata wyruszają do walki o wodę... Sprawcami suszy są ludzie. Czy zwierzakom uda się przywrócić spokój w naturze? Tego dowiemy się oglądając zabawny animowany film "Safari 3D".