• Informacje na temat:

  aga zaryan

Artykuły na temat: aga zaryan
 • Aga Zaryan o Urbańskiej w finale "SuperStarcia": Oto Polska właśnie!

  ...długa. Niestety, branża z niesmakiem patrzy na to, co przed kamerą wyczynia 37-latka. Jej ostatni show w "SuperStarciu" wzięła na tapet Aga Zaryan, uznana polska wokalistka jazzowa. Jak pisze na(...) Polska właśnie!" - komentuje z żalem Aga Zaryan. "Przepraszam, ale Stevie Wonder w wykonaniu Pani Urbańskiej, to nie to co lubię. Oczywiście chapeau bas za ruch sceniczny i kaloryfer, ale nóżka mi...

 • Festiwal Muzyki Filmowej: Znamy program koncertu 007!

  Przez całe lato fani filmów o Bondzie wybierali swoje ulubione utwory. Te piosenki i tematy znajdą się w programie koncertu "007. The Best of James Bond" na 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie. Przedstawiamy wybraną przez słuchaczy RMF Classic playlistę, która w piątek, 26 września, zabrzmi na bondowskim koncercie w Kraków Arenie.

 • Aga Zaryan, wokalistka jazzowa: Opole to jest szmira do potęgi nieskończonej. A koncert w Opolu z 97 roku niezapomniany i jedyny w swoim rodzaju. Dopiero zaczynałam wtedy swoją przygodę(...) choćby drobna namiastka uczciwości artystycznej? Pominę to milczeniem. (...) Jedyne, co można uczciwie zarzucić temu festiwalowi, nie bawiąc się w opiniotwórcze dywagacje, to to, że kiedyś na tym...

 • Startuje Festiwal Muzyki Filmowej

  "Kon-Tiki. Dalekomorska Wyprawa", najsłynniejsze przeboje z serii o Jamesie Bondzie, "Gladiator" oraz Międzynarodowa Gala Muzyki Filmowej z plejadą światowej sławy kompozytorów - to największe wydarzenia rozpoczynającego się w czwartek, 25 września, 7. Festiwalu Muzyki Filmowej w Krakowie.

 • PRZYKLEJONYCH UŚMIESZKÓW I OCZYWISTEGO MORDOWANIA TEGO KRAJU W BIAŁYCH RĘKAWICZKACH". Wokalistce wtóruje inna artystka, Aga Zaryan, proponując nagranie wspólnego protest songu o "zawiedzionych nadziejach(...) możemy, nie musimy tylko śpiewać o złamanych sercach. Zaśpiewajmy o zawiedzionych nadziejach na prawdziwą dobrą zmianę!" - dodaje Aga Zaryan. Choć dyrekcja szpitala powiadomiona została o strajku już...

 • Platynowa Aga Zaryan

  Jazzująca wokalistka Aga Zaryan w środę, 27 czerwca, odbierze Platynową płytę za "Picking up the pieces". Odbędzie się to podczas koncertu w studiu Polskiego Radia w Warszawie.

 • Bogusław Linda apeluje do homofobów: Wyjdźcie ze swojej skorupy. Szkoda życia

  ..., Paulina Młynarska, Aga Zaryan, Małgorzata Ostrowska, zespół Lao Che, Zofia Czerwińska i Krystyna Mazurówna. Celem akcji jest rozbudzenie w polskim społeczeństwie poczucia solidarności z osobami...

 • "Księga Olśnień" Agi Zaryan

  Po sukcesie albumu "A Book of Luminous Things" z anglojęzycznymi interpretacjami wierszy Czesława Miłosza i jego ulubionych poetek, Aga Zaryan przygotowała polską wersję płyty. Premiera "Księgi Olśnień" odbędzie na początku października.

 • Krystyna Mazurówna: Mam nadzieję, że niedługo Polska też będzie demokratycznym i wolnym krajem

  ..., Agnieszka Szulim, Maria Seweryn, Dorota Wellman, Zbigniew Wodecki, Aleksandra Woźniak, Aga Zaryan, Dorota Zawadzka i zespół Lao Che. *** Zobacz więcej materiałów o gwiazdach:

 • Aga Zaryan: Złoto w dniu premiery

  Wydany nakładem słynnej wytwórni Blue Note album "Looking Walking Being" jazzowej wokalistki Agi Zaryan pokrył się Złotem w dniu premiery.

Zdjęcia na temat: aga zaryan
Wideo na temat: aga zaryan
 • Aga Zaryan w ósmym miesiącu ciąży. "Jeśli syn będzie gejem..."

  Będąca w ósmym miesiącu ciąży wokalistka Aga Zaryan opowiedziała przed kamerą, co by zrobiła, gdyby jej syn w przyszłości okazał się gejem!

 • Transformers: Wiek zagłady

  Ludzkość próbuje dojść do siebie po wydarzeniach, które miały miejsce w ostatnim czasie. Zarówno Autoboty jak i Decepticony praktycznie zniknęły z naszej planety. Mimo to nie wszyscy zapomnieli o ich istnieniu. Grupa naukowców i biznesmenów stara się, jak najwięcej dowiedzieć o technologii Transformersów, co często popycha ich do przekraczania granic, których nigdy nie powinni naruszać. Tymczasem na Ziemię powracają Decepticony i ponownie rozpoczyna się walka dobra ze złem.

 • Epoka lodowcowa 4: Wędrówka kontynentów 3D

  Bohaterowie "Epoki lodowcowej" powracają w cyfrowej wersji 3D, by stawić czoła kolejnym wyzwaniom, w tym wędrówce kontynentów, która może zagrozić przyszłości ich świata. W czwartej części "Epoki lodowcowej" Wiewiór nadal próbuje dorwać "orzeszka", czym zajmuje się od zarania dziejów. Dochodzi do kataklizmu, a Maniek, Diego i Sid przeżywają kolejną przygodę. Sid odnajduje babcię, a cała ekipa musi stawić czoło bandzie piratów, którzy chcą uniemożliwić im powrót do domu. Kolejna część jednej...