• Informacje na temat:

  against me w polsce

Artykuły na temat: against me w polsce
 • Rage Against the Machine: Koncert w Polsce w 2020 r.

  ...10 września w Tauron Arenie Kraków wystąpi reaktywowana grupa Rage Against the Machine. Kwartet poprzedzać będą hiphopowcy z Run The Jewels.

 • ​17. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity przeniesiony z powodu koronawirusa

  Postanowiliśmy przenieść 17. Millennium Docs Against Gravity z maja na wrzesień - poinformował w piątek, 13 marca, dyrektor festiwalu Artur Liebhart. Jak podkreślił, wobec dynamiki rozwoju pandemii i zaleceń rządowych narażanie widzów na ewentualny kontakt z koronawirusem byłoby oznaką nieodpowiedzialności.

 • Hammerfall z nowym klipem "One Against The World"

  ..."One Against The World" to kolejny teledysk promujący nowy album Hammerfall "Dominion", który ukaże się 16 sierpnia. Z końcem stycznia 2020 roku zespół wyruszy w europejską trasę koncertową, promującą to wydawnictwo. W jej ramach grupa wystąpi w Polsce na dwóch koncertach.

 • Millennium Docs Against Gravity: Co w tym roku?

  ...13 filmów powalczy o Grand Prix w Konkursie Głównym 15. Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity. Festiwal odbędzie się w tym roku w pięciu miastach: Warszawie, Wrocławiu, Gdyni, Lublinie i Bydgoszczy.

 • 17. Festiwal Filmowy Millennium Docs Against Gravity

  ...17. edycja Festiwalu Filmowego Millennium Docs Against Gravity rozpocznie się 4 września. W tym roku festiwal odbędzie się w aż siedmiu miastach. Najlepsze filmy dokumentalne z całego świata obejrzą widzowie Warszawy, Wrocławia, Katowic, Lublina, Bydgoszczy, Gdyni i Poznania.

 • Millennium Docs Against Gravity w pięciu miastach Polski

  Nowy film Raoula Pecka, dokończony przez Monikę Willi dokument zmarłego Michaela Glawoggera, najnowsza produkcja Ulricha Seidla, obraz o Cicciolinie - to część atrakcji, które przygotowali dla widzów organizatorzy rozpoczynającego się w piątek 14. Festiwalu Millennium Docs Against Gravity.

 • 60 filmów dokumentalnych podczas 15. Millennium Docs Against Gravity we Wrocławiu

  Ponad 60 filmów, w tym najgłośniejsze tytuły światowych festiwali, pokazanych zostanie podczas wrocławskiej odsłony 15. Millenium Docs Against Gravity. Festiwal odbędzie się w Dolnośląskim Centrum Filmowym między 11 a 20 maja.

 • Millenium Docs Against Gravity: Zrozumieć, co się dzieje ze światem

  ...160 filmów, w tym 145 polskich premier, zobaczymy podczas rozpoczynającego się w piątek 15. festiwalu filmów dokumentalnych Millenium Docs Against Gravity. W programie m.in. pokazy nagrodzonego w Wenecji "Księcia i dybuka" oraz docenionego w Amsterdamie i Lipsku "Call me Tony".

 • 15. edycja Millennium Docs Against Gravity: Podróż dookoła świata

  Nagrodzony w Wenecji polsko-niemiecki "Książę i dybuk", "Geneza 2.0" o poszukiwaczach kłów mamutów oraz "Jądro Tarzana" o eksperymentach na małpach - m.in. te filmy zostaną pokazane w maju podczas 15. edycji festiwalu filmów dokumentalnych Millenium Docs Against Gravity.

 • 14. edycja Millennium Docs Against Gravity w maju

  Warszawa, Lublin, Elbląg, Ełk, Dąbrowa Górnicza, Szczecin, Gorzów Wielkopolski - to kilka spośród 30 polskich miast, do których zawita w maju 14. Festiwal Filmów Dokumentalnych Millenium Docs Against Gravity. Gościem imprezy będzie m.in. nominowany do Oscara Raoul Peck.

Wideo na temat: against me w polsce