• Informacje na temat:

  agata bluzek

Artykuły na temat: agata bluzek
 • ...6 lipca Agata Kornhauser-Duda (45 l.) będzie miała okazję osobiście poznać Melanię Trump (47 l.). Tego dnia prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump (71 l.) przyleci do Polski z pierwszą wizytą. Polska pierwsza dama szykuje modową niespodziankę!

 • Agata Młynarska: Warto pomagać

  Agata Młynarska, popularna prezenterka i dziennikarka, jest ambasadorką fundacji Dziecięca Fantazja i lat działa charytatywnie. Jaki jest sens pomagania innym?

 • Pierwsza miłość

  Sabina znajduje bluzkę poplamioną krwią Igora. W ten sposób zyskuje materiał do badań genetycznych. Agata natomiast namawia Piotra, by wyraził zgodę na...

 • Więckiewicz z Różą Gali

  Robert Więckiewicz, Krystyna Janda, Aga Zaryan, Agata Młynarska, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Grochola i Dorota Szelągowska oraz program "The Voice of Poland" to tegoroczni laureaci Róż Gali. W środę, 23 listopada, popularny magazyn wręczył je po raz dziewiąty.

 • Brzuszek Grażyny Torbickiej wzbudził sensację!

  Agata Młynarska (54 l.) na swoim Instagramie zamieściła zdjęcie, na którym pozuje wraz z Grażyną Torbicką (60 l.). Uwagę fanów przykuł jednak przede wszystkim odsłonięty brzuch córki Krystyny Loski...

 • Kawiarnia, szafa, apteka...

  "Organizując niektóre punkty programu w plenerze, udowadniamy, że formuła rozgrywania festiwali filmowych wyłącznie w kinowych salach, nie dotyczy już Krakowa" - mówi Agata Kukułka z Outside Music, jedna z organizatorek wydarzeń towarzyszących 47. Krakowskiego Festiwalu Filmowego.

 • Młynarska powiększyła biust?

  Agata Młynarska , choć dawno przekroczyła magiczną czterdziestkę, nadal wygląda bardzo atrakcyjnie. Jej znajoma sugeruje, że powiększyła ona biust. Co na to sama zainteresowana?

 • "X Factor": Dokąd dopłynie Mała Syrenka?

  Powrót znanego z pierwszej edycji Dawida Podsiadło, występ wziętej aktorki dubbingowej i pojawienie się wokalistki z "Bitwy na głosy" - to najważniejsze wydarzenia trzeciego odcinka drugiej edycji programu "X Factor".

 • Barwy szczęścia

  ...związane z warzywniakiem. Jadzia zleca mężowi przygotowanie ulotki reklamującej sklep. Hubert domyśla się, że Agata kradnie ubrania.

 • "Rolnik szuka żony 5": Łukasz wodzony na pokuszenie! Paulina uwodzi go skąpym strojem...

  Na gospodarstwo do Łukasza przyjechały trzy kandydatki: Paulina (29 l.), Iwona (31 l.) i Agata (30 l.). Rolnik na początku przed kamerami przyznał, że trzecia z pań już na wstępie jest jego faworytką(...) kusząco wyglądać. Faworytka Agata gotowała obiad w bluzce bez ramiączek, Iwona przyozdobiła włosy uroczą kokardą, a Paulina paradowała w koszulce z głębokim dekoltem i bardzo skąpych szortach. Spod nich...

Zdjęcia na temat: agata bluzek
 • Agata Młynarska
Wideo na temat: agata bluzek
 • Ki

  Ki

  Ki (Roma Gąsiorowska), energetyczna, zachłanna na życie matka dwuletniego Pio, pędząc przed siebie zderza się z Miko (Adam Woronowicz). To spotkanie dwóch światów, które właściwie nie powinny się spotkać. Długa droga do odkrywania siebie i uczenia się odpowiedzialności. Główna bohaterka - Ki nie zgadza się na ograniczenia jakie narzuca jej zajmowanie się własnym dzieckiem. Nie chcąc powielać schematu własnej matki, ucieka od stereotypu samotnej, umęczonej kobiety z dzieckiem. Stara się żyć...

 • Wszystkie kobiety Mateusza

  Mateusz Kłos od zawsze dbał o swoje kobiety. Kiedy 70-letni artysta, hulaka i wielbiciel płci pięknej umiera, wcale nie kończy to problemów... ich mężów. Mateusz odwiedza je we śnie, pomaga im wydobyć na nowo ich kobiecość, pewność siebie i niezależność. Zaniepokojeni mężczyźni, bliscy utraty swoich kobiet, muszą w końcu nauczyć się je rozumieć.

 • Skrzydlate świnie

  Film o pasji, honorze i życiu na fali, jednak prawdziwa gra toczy się tu o miłość. Gdy pewnego dnia lokalny klub sportowy przestaje istnieć, życie czwórki głównych bohaterów wywraca się do góry nogami. Oskar (Paweł Małaszyński) zostanie zmuszony do założenia garnituru i przyjęcia posady od miejscowego Bossa (Cezary Pazura). Nowa działalność Oskara ściągnie na niego prawdziwe kłopoty i doprowadzi do tego, że w środku dnia wyląduje zupełnie nagi na rynku, zostawi go ukochana, stanie się...