• Informacje na temat:

  agata buzek aktorka

Artykuły na temat: agata buzek aktorka
 • Agata Buzek zagra mężczyznę

  Agata Buzek występuje w międzynarodowej produkcji "High Life". Polska aktorka gra nietypową postać - wciela się bowiem w mężczyznę.

 • Agata Buzek: Prawda jest nudna

  Kai stara się pokazać ludziom, jak mało atrakcyjna stała się prawda. Wolą usłyszeć kłamstwo i w nie uwierzyć - mówi o swojej bohaterce z filmu "Ja teraz kłamię" Agata Buzek. Nowa produkcja Pawła Borowskiego wchodzi na ekrany polskich kin 28 czerwca.

 • Agata Buzek: Nazwisko pomogło mi w karierze

  Romans z Robertem De Niro i pocałunki z Jasonem Stathamem... Gwiazda "Ja teraz kłamię" Agata Buzek, pod ostrzałem pytań, zdradza wszystkie swoje tajemnice!

 • Agata Buzek urodzinowo

  Aktorka, modelka, działaczka na rzecz praw człowieka... Agata Buzek obchodziła 20. września swoje 36. urodziny. Jej dotychczasowy życiorys pokazuje, że nadana jej niegdyś etykieta "córka swojego ojca" nie ma już racji bytu.

 • Agata Buzek o "Niewinnych"

  To film o wartościach nieustannie ważnych - tak opowiadający o zakonnicach i lekarzach Czerwonego Krzyża dramat "Niewinne" z akcją osadzoną w Polsce tuż po II wojnie określiła Agata Buzek. Obraz Anne Fontaine, w którym gra też m.in. Agata Kulesza, trafi do kin 11 marca.

 • Wychudzona Agata Buzek

  ...36-letnia Agata Buzek, która wystąpiła w poniedziałek na premierze filmu "Koliber" (oryg. "Hummingbird") w reżyserii Steve'a Knighta zwróciła na siebie uwagę nie z tego powodu, z którego powinna. Zaskoczeniem okazała się jej wychudzona sylwetka.

 • Agata Buzek o filmie "Kler": To bardzo chrześcijański film

  Agata Buzek skomentowała odnoszący sukcesy nie tylko komercyjne film "Kler". Co aktorka myśli o najnowszej produkcji Wojciecha Smarzowskiego?

 • Agata Buzek: Oglądanie reakcji na swój film "niełatwe, ale przyjemne"

  W marcu 2019 roku na ekrany polskich kin wejdą aż trzy filmy, w których będziemy mogli oglądać Agatę Buzek. Aktorka opowiada o nich, a także o planach na przyszłość i uczuciach towarzyszących oglądaniu samej siebie na ekranie.

 • Radiohead: Agata Buzek w teledysku "I Promise"

  Pod koniec czerwca do sprzedaży trafi remaster albumu "OK Computer" formacji Radiohead. Rocznicowe wznowienie (w tym rok mija 20 lat od premiery tej płyty) promuje niepublikowany nigdy wcześniej utwór "I Promise". Za jego teledysk odpowiada nasz rodak - Michał Marczak. W klipie pojawia się m.in. aktorka Agata Buzek.

 • Agata Buzek bez pracy

  Bohaterka Agaty Buzek w "Teraz albo nigdy" rzuca pracę. Na szczęście dla fanów telewizyjnej produkcji sama aktorka nie zamierza opuszczać serial u.

Wideo na temat: agata buzek aktorka
 • Agata Buzek przerywa milczenie! A jednak!

  Agata Buzek jest osobą skrytą i tajemniczą. Tym samym wzbudza wiele domysłów. Podczas rozmowy z Wideoportalem aktorka zdradziła, w jaki sposób reaguje na pojawiające się o niej informacje. Uchyliła też rąbka tajemnicy dotyczącej jej życia. - Nie mam w domu Wi-Fi, zgubiłam telefon, nie oglądam telewizji i nie czytam prasy - oświadczyła aktorka. Przyznała, że nie zna artykułów na swój temat. - Nie

 • Agata Buzek o filmie "Kler": To bardzo chrześcijański film!

  Agata Buzek skomentowała odnoszący niebywałe sukcesy komercyjne film "Kler". Nie ma w nim jednej postaci, która najbardziej zapadła aktorce w pamięć. Historie wszystkich czterech księży uważa za równoważne. "To bardzo chrześcijański film pokazujący człowieka z jego lękami, traumami i następstwami dokonanych czynów" - powiedziała aktorka. (Wideoportal/x-news)

 • Agata Buzek w brytyjskim filmie

  Aktorka zagra siostrę zakonną. Poznaj szczegóły!

Dyskusje na temat: agata buzek aktorka
 • Re: "Blondynka" już bez Joanny Moro!

  krótkich, dosyć mocnych nóżkach. Ta aktorka jest za niska, aby zastąpić poprzedniczki, a przecież mamy trochę aktorek ze wzrostem powyżej 170cm: 172 - Sylwia Gliwa, Magdalena Górska, Weronika Książkiewicz, Magdalena Różczka; 173 - Karolina Gorczyca, Dominika Łakomska; 175 - Agnieszka Chylińska, Dorota Czaja, Anna Gzyra, Małgorzata Socha; 176 - Anna Guzik, 177 - Agata Buzek, Anna Czartoryska, Maria

 • Re: A jak A skąd ona się wzięła? Jak...

  której udało sie grać kilka lat w serialu, a teraz juz jej głowa w tym czy będzie aktorka czy nie. Obrażacie Ją, patrzycie na Nią przez pryzmat piersi, a Ona ich nie lubi i chce sobie zmniejszyć. Więc po co mieszać ja z błotem? Zreszta, kto dla Was jest dobrą aktorką? Agata Buzek wyróżnia sie talentem, osobowością i reżyserzy chcą ją mieć w swoich filmach, ale NIe! O niej piszecie że może ma talent

 • Re: A jak A skąd ona się wzięła? Jak...

  której udało sie grać kilka lat w serialu, a teraz juz jej głowa w tym czy będzie aktorka czy nie. Obrażacie Ją, patrzycie na Nią przez pryzmat piersi, a Ona ich nie lubi i chce sobie zmniejszyć. Więc po co mieszać ja z błotem? Zreszta, kto dla Was jest dobrą aktorką? Agata Buzek wyróżnia sie talentem, osobowością i reżyserzy chcą ją mieć w swoich filmach, ale NIe! O niej piszecie że może ma talent