• Informacje na temat:

  agata buzek m jak miłość

Artykuły na temat: agata buzek m jak miłość
 • Agata Buzek: Mocniej wierzę w intuicję

  Była królewną w "Wiedźminie", modelką w "Suplemencie", niesforną szlachcianką w "Zemście", nieśmiałą urzędniczką skąpaną w czerni i bieli w "Rewersie" oraz samotną matką w filmie "W sypialni". W "Obcym ciele" Krzysztof Zanussi zrobił z Agaty Buzek zakonnicę, która rezygnuje z rozkoszy małżeńskiego pożycia w imię miłości do Boga.

 • Lubos, Gąsiorowska, Buzek?

  Małgorzata Buczkowska, Agata Buzek, Magdalena Czerwińska, Roma Gąsiorowska i Eryk Lubos. Dziś dowiemy się kto z piątki nominowanych otrzyma nagrodę im. Zbyszka Cybulskiego.

 • Buzek kontra Grochowska i Rosati

  Krzysztof Zanussi, który jest w trakcie zdjęć do nowego filmu "Obce ciało", wyjaśnił, że tym razem opowie m.in. o "mentalności i moralności korporacyjnej". Czarny charakter w tej historii zagra Agnieszka Grochowska. W obsadzie jest też Agata Buzek i Weronika Rosati.

 • ...- Agata Buzek. - To jest film o ważnych rzeczach, o których nigdy nie powinno się zapominać. Jest to też niesamowita historia, realna, gdyż napisana na podstawie pamiętników Eugenii Ginzburg. Więc(...). W obozie poznaje doktora Antona Waltera, który jak się okaże, będzie miłością jej życia. Film jest międzynarodową koprodukcją, jednak Polacy mieli duży udział w jego powstaniu. Na polskiej premierze...

 • Isabelle Huppert chwali Andrzeja Chyrę i Agatę Buzek

  .... Andrzeja Chyrę kreującego rolę Hipolita nazwała "jednym z największych aktorów z jakim kiedykolwiek pracowała", posiadającego zmysł bycia wielkim artystą. O Agacie Buzek grającej Strophe powiedziała, że jest(...) z PAP. Warlikowskiego portretowała jako wielkiego wizjonera i poetę, zdolnego otwierać umysły ludzkie, w tym także jej samej. - Generuje on takie wartości, jak uczucia i emocje. Przekonałam się...

 • "Znajdę Cię": Muzyka, miłość i wojna

  Amerykańskiej Gildy Reżyserów (DGA). W międzynarodowej obsadzie "Znajdę Cię" oprócz polskich aktorów (takich jak Małgorzata Kożuchowska, Agata Buzek, Weronika Rosati, Jacek(...), a przede wszystkim muzyczny krajobraz Łodzi. "Od czterech lat festiwal odbywa sieę w Łodzi. Filmowy wymiar miasta, zarówno ten historyczny, jak i współczesny, jest dla nas...

 • Zanussi będzie kręcił w Rosji

  ...25 maja rozpoczną się w Rosji zdjęcia do filmu "Obce ciało" Krzysztofa Zanussiego. W obsadzie znaleźli się: Agnieszka Grochowska, Agata Buzek i Włoch Riccardo Leonelli. Dramat ma poruszać temat "miejsca Boga w przestrzeni publicznej".

 • "Zemsta": Kłótnia o małą rzecz

  ..."Zemsta" to film o tym, że mali ludzie kłócą się o małą rzecz - mówi Andrzej Wajda . Według Agaty Buzek, odtwórczyni roli Klary, film pokazuje bardzo współczesne charaktery.

 • Potrafi namieszać

  Jeszcze niedawno widzowie nie kojarzyli jej twarzy z nazwiskiem, dziś coraz częściej pojawia się na ekranie. Po rolach w "Ratownikach" i "Galerii" przyszedł czas na "M jak miłość".

 • Co zobaczymy w kinach w 2007 roku?

  Filmy "Duchy Goi" w reżyserii Milosza Formana, "Lust, Caution" Anga Lee, "Życie na podsłuchu" oraz "Miłość w czasach zarazy" Mike'a Newella - m.in. te obrazy znajdą się wśród przyszłorocznej oferty polskich kin.

Dyskusje na temat: agata buzek m jak miłość