• Informacje na temat:

  agata kościkiewicz

Artykuły na temat: agata kościkiewicz
 • Marek Kościkiewicz będzie tatą

  Marek Kościkiewicz, były lider grupy De Mono, w lutym 2005 roku zostanie ojcem. Jego żona Agata najprawdopodobniej urodzi syna.

 • Kościkiewicz: Syn na Dzień Kobiet

  We wtorek, 8 marca, przyszedł na świat syn Marka Kościkiewicza, byłego lidera grupy De Mono. Żona muzyka Agata urodziła ważącego blisko 3 kg Mikołaja. To pierwsze wspólne i własne dziecko państwa Kościkiewiczów.

 • Agata Konarska: Od Opola do Opola

  W najbliższy weekend (15-17 września) odbędzie się 54. Krajowy Festiwal Piosenki Polskiej w Opolu. To na tej imprezie na dużej scenie w roli prezenterki pierwsze kroki stawiała Agata Konarska, która będzie współprowadzącą koncertu Premier.

 • Agata Konarska: Od Opola do Opola

  Współgospodarzem koncertu Premier na 54. Krajowym Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu będzie Agata Konarska. Dla tej prezenterki Opole jest szczególnym miejscem - to właśnie tam, przed 21 laty, poprowadziła swoją pierwszą dużą imprezę.

 • "Kupując - pomagasz": Natalia Siwiec śpiewa dla zwierząt

  ..."Kupując - pomagasz" to jedna z największych akcji charytatywnych na rzecz psów i kotów organizowana przy okazji Światowego Dnia Zwierząt. W nagraniu teledysku wzięli udział m.in. Małgorzata Ostrowska, Majka Jeżowska, Marek Kościkiewicz, Klaudia Kulawik, Hania Stach czy Natalia Siwiec.

 • Terapia działa, miłość kwitnie

  Na poniedziałkowej (7 kwietnia) gali rozdania Fryderyków w Warszawie, Marek Kościkiewicz (48 l.), były muzyk De Mono, pojawił się z małżonką Agatą (31 l.).

 • De Mono Marka Kościkiewicza: Zobacz teledysk "Jeśli ją kochasz"

  Dowodzona przez Marka Kościkiewicza grupa De Mono opublikowała teledysk do piosenki "Jeśli ją kochasz".

 • Sprawią, że zapłonie lód

  Moskwa i Aneta Kowalska, Marek Kościkiewicz i Aleksandra Kauc, Tomasz Iwan i Agata Rosłońska, Marcin Janos-Krawczyk i Magda Komorowska, Marcin Rój i Elena Sokołowa.(...) Rozmus i Robert Moskwa, jest też muzyk - Marek Kościkiewicz i piłkarz - Tomasz Iwan. Wszyscy oni pojawili się w galowo-sportowych kostiumach na prezentacji, która odbyła się 20 lutego w Pałacu Kultury...

 • Dzieci z brzuszka i z serduszka

  Agata Młynarska, ani Małgorzata Foremniak nie robią tajemnicy z faktu, że oprócz biologicznych dzieci wychowują także przybrane. Mało kto wie natomiast, że adopcyjnymi rodzicami są również Renata Przemyk, gitarzysta Marek Kościkiewicz z zespołu De Mono, a także Wojciech Malajkat. Wszyscy starają się stworzyć swoim pociechom jak najlepszy dom bez względu na to, czy dzieci pochodzą "z brzuszka", czy...

 • Czas na wielkie show!

  ...test zdecydowali się m.in.: Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel, Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz, Piotr Rubik i Agata Paskudzka, Dariusz Michalczewski i Basia Imos, Mateusz Borek i Joanna Chętnik, Iwona Pavlović i Wojciech Oświęcimski oraz Piotr Kupicha z żoną Agatą. Program poprowadzi duet: Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz. "On i Ona" startuje w niedzielę, 21 marca, o godz. 16:45. Do...

Zdjęcia na temat: agata kościkiewicz
Wideo na temat: agata kościkiewicz
 • Agata Kościkiewicz o swojej chorobie!

  Agata Kościkiewicz opowiedziała o swojej walce z chorobą nowotworową - obłoniakiem złośliwym. "Pomyślałam, że to jest jeden z ważniejszych momentów w moim życiu i chcę się nim podzielić. Trzeba mówić, bo rak to nie jest wyrok" - mówiła. (Dzień Dobry TVN/x-news)