• Informacje na temat:

  agata kulesza ma dzieci

Artykuły na temat: agata kulesza ma dzieci
 • Roksana Węgiel, Agata Kulesza i Kuba Wojewódzki: Oscar spotyka Eurowizję Junior

  We wtorek (10 września) na kanapie u Kuby Wojewódzkiego pojawią się 14-letnia wokalistka Roksana Węgiel i aktorka Agata Kulesza. "Liga mistrzyń" - tak dziennikarz podpisał selfie ze swoimi gośćmi.

 • Agata Kulesza: W obronie rodziny

  Telewidzowie polubili odważną, silną, bezgranicznie oddaną rodzinie Carmen, którą Agata Kulesza gra w serialu "Krew z krwi". Ucieszy ich zatem jej powrót. Czy jednak Carmen nadal jest tą samą kobietą? A może bardzo się zmieniła?

 • Agata Kulesza: Rozpoznawalność? Jest przyjemna

  Od czasu nagrodzonej przed trzema laty roli w "Róży" aktorka odnosi same sukcesy. I wydaje się, że udział w oscarowej "Idzie" wcale nie stanowi ich apogeum. Teraz oglądamy ją w nowej serii "Krwi z krwi", której reżyser Jan Komasa twierdzi, że Agata Kulesza jest w szczytowej formie i może zagrać wszystko.

 • "Krew z krwi": Agata Kulesza wraca jako Carmen

  Bezwzględna mafia, brudne interesy, intrygi i silna kobieta walcząca o rodzinę! To właśnie serial "Krew z krwi"! Już od 12 kwietnia w każdą niedzielę w TVP2, o godz. 21:10 widzowie będą mogli oglądać premierowe odcinki drugiego sezonu tego wyjątkowego serialu. Jak Carmen (w tej roli Agata Kulesza) poradzi sobie z powrotem do "normalnego życia" i czy uda się jej odciąć się od przeszłości?

 • Co Kulesza zrobi z porsche?

  Agata Kulesza, laureatka "Tańca z gwiazdami", niebawem podaruje niezwykły prezent.

 • "Pułapka": Agata Kulesza gwiazdą nowego serialu TVN

  W niedzielę, 9 września, na antenie stacji TVN zadebiutuje nowy serial 'Pułapka". W głównej roli zobaczymy Agatę Kuleszę.

 • Agata Kulesza: Wiem, jak wyglądam

  Jej serialowa Maria z "rodzinki.pl" czeka na narodziny swojego pierwszego dziecka. - Nie wiem, co będzie dalej z moją bohaterką - przyznaje Agata Kulesza. W rozmowie z "Tele Tygodniem" aktorka opowiada o roli w filmie "Niewinne" i kolejnych zawodowych planach.

 • "Krew z krwi": Kulesza w roli głównej

  Agata Kulesza. Obok niej w serialu grają także m.in.: Iza Kuna, Małgorzata Buczkowska, Zbigniew Stryj, Andrzej Andrzejewski, Łukasz Simlat, Aleksander Domogarow, Szymon Bobrowski, Mariusz Bonaszewski(...) kryminalnego półświatka. Wychowuje trójkę dzieci i gdy jej mąż ginie w zamachu, kobieta nie tylko musi całkowicie zmienić sposób życia, ale także swoje podejście do świata. Staje na czele rodzinnego...

 • Agata Kulesza: Kobiety po przejściach

  ...samym roku studiowali też Bartosz Opania oraz Dominika Ostałowska. Oni zaczęli odnosić sukcesy zaraz po studiach. Agata Kulesza nie miała tyle szczęścia. Grała w teatrze, ale poza tym nie dostawała(...) Robert Więckiewicz wstał i dobitnie stwierdził: - Wy nie zagraliście dobrze, tylko zajebiście! Wbrew licznym przewidywaniom, Agata Kulesza nie dostała wtedy głównej nagrody za "Różę". Na to...

 • Gabriela Muskała i Agata Kulesza: Moja wredna, ukochana siostra

  ...- "Moje córki krowy" to film, który opowiada o ludzkich sprawach w bardzo szczery sposób - mówi Agata Kulesza. - W tym filmie prócz łez i śmiechu jest światło - nadzieja, że siostry kłócące się przez całe życie po śmierci rodziców będą potrafiły się do siebie zbliżyć - dopowiada Gabriela Muskała.

Zdjęcia na temat: agata kulesza ma dzieci
Wideo na temat: agata kulesza ma dzieci
 • "Pułapka": Agata Kulesza

  Agata Kulesza jako Olga Sawicka przeżywa kryzys twórczy. Jest pisarką kryminałów, którą wydawca (Marcin Czarnik) zmusza do oddania kolejnych odcinków lubianej przez czytelników historii. Ona sama jest wypalona, zrozpaczona (jak się później okazuje, w wypadku, który spowodowała zginął jej ukochany mąż) i wiecznie pijana. Żywi się bourbonem i papierosami, a jedyną aktywnością w ciągu dnia jest

 • "Pułapka": Agata Kulesza o Oldze

  Główna bohaterka, Olga Sawicka (Agata Kulesza), zmaga się z demonami przeszłości – traumatycznymi przeżyciami, które nie pozwalają jej zaznać spokoju po śmierci męża i przystąpić do pracy nad kolejną powieścią. Szukając inspiracji, trafia na reportaż telewizyjny. Zaginęła Zuza, jedna z podopiecznych domu dziecka. Zaintrygowana tematem pisarka postanawia odwiedzić placówkę pod pretekstem spotkania

 • "Pułapka": Marianna Kowalewska o Ewie

  Ewa to wrażliwa i intrygująca nastolatka, podopieczna domu dziecka... Czy spotkanie z Olgą (Agata Kulesza) spowoduje, że uwikła się w śmiertelnie niebezpieczne śledztwo?