• Informacje na temat:

  agata kulesza róża

Artykuły na temat: agata kulesza róża
 • Agata Kulesza w programie "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza

  Gościem najbliższego odcinka programu "Demakijaż" Krzysztofa Ibisza będzie Agata Kulesza - wybitna aktorka, znana m.in. z filmów "Róża", "Zimna wojna", "Moje córki krowy" czy z nagrodzonej Oscarem "Idy".

 • Agata Kulesza: Miałam szczęście

  Agata Kulesza odebrała w poniedziałek, 10 marca, Orła za najlepszą główną rolę kobiecą w filmie "Ida" Pawła Pawlikowskiego. To już druga nagroda Polskiej Akademii Filmowej w karierze aktorki. Poprzedniego Orła odebrała w 2012 roku za rolę w filmie Wojciecha Smarzowskiego "Róża".

 • Agata Kulesza: Nie możemy się już dzielić

  Dziesięć lat temu Agata Kulesza zastanawiała się nad zmianą zawodu. I wtedy dostała propozycję występu w "Tańcu z gwiazdami". Wygrana dodała jej skrzydeł! Dzisiaj ma na koncie wiele prestiżowych nagród. Niebawem będziemy mogli ją oglądać w serialu "Ultraviolet" na antenie AXN.

 • Agata Kulesza: Kamera ma nieżyczliwe oko

  W serialu "Ultraviolet" gra pani Annę. Podoba się pani ta rola? Agata Kulesza : - Gram matkę głównej bohaterki - Oli. Sporo między nami nieporozumień, inaczej patrzymy na świat, ludzi, wydarzenia(...) Wanda z "Idy" albo tytułowa "Róża" - ma podobne doświadczenia. Takie role panią najbardziej interesują? - Rzeczywiście, często gram silne ofiary - tak je nazywam. Dzieje im się krzywda, ale walczą...

 • Agata Kulesza nie rozumie kobiet, które...

  Agata Kulesza ("Ida", "Róża", "Sala samobójców", "rodzinka.pl") uważa, że nie ma najmniejszego sensu walczyć z upływającym czasem i... zmarszczkami. - Walka o zatrzymanie młodości jest z góry skazana na niepowodzenie - mówi.

 • Agata Kulesza kocha swój zawód

  Jedna z najbardziej znanych polskich aktorek, Agata Kulesza, obchodzi w piątek 42. urodziny. To dobry czas dla tej aktorki. Zaledwie dwa tygodnie temu otrzymała Złote Lwy na festiwalu w Gdyni, teraz pracuje na planie "Pani z przedszkola" Marcina Krzyształowicza, gdzie gra kobietę na wózku inwalidzkim.

 • Hey i "2015": Agata Kulesza i Marcin Dorociński w rolach głównych

  Mający na koncie wspólny występ w filmie "Róża" Wojciecha Smarzowskiego aktorzy Agata Kulesza i Marcin Dorociński zagrali w najnowszym teledysku grupy Hey - "2015".

 • Kulesza wśród gangsterów

  Trwają zdjęcia do najnowszej produkcji CANAL+. W ośmioodcinkowym serialu sensacyjnym "Krew z krwi", który reżyseruje Xawery Żuławski, główną rolę gra Agata Kulesza ("Róża", "Sala samobójców").

 • "Pewnego razu w listopadzie": Agata Kulesza w nowym filmie Andrzeja Jakimowskiego

  ..." z 2003 roku i docenionego przez publiczność Warszawskiego Festiwalu Filmowego - "Imagine", do udziale w swoim filmie zaprosił niekwestionowaną gwiazdę polskiego kina - Agatę Kuleszę ("Ida", "Róża(...) Palkowski) właśnie rozpoczyna studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Ma piękną i odwzajemniającą jego uczucie dziewczynę, Olę (Alina Szewczyk). Zaś na co dzień troskliwie opiekuję się matką (Agata...

 • Agata Kulesza zdradzana w "Warsaw by Night"

  Agata Kulesza ("Ida", "Róża"), laureatka najważniejszych polskich nagród filmowych - Złotych Lwów i Orłów, nominowana do Europejskiej Nagrody Filmowej, jest dziś jedną z najbardziej znanych twarzy rodzimego kina. Już od 6 lutego oglądać ją będziemy w kolejnej roli - zdradzanej żony, w filmie "Warsaw by Night" Natalii Korynckiej-Gruz.