• Informacje na temat:

  agata lada

Artykuły na temat: agata lada
 • "Na sygnale": Agata Załęcka boi się, że... ostygnie jako aktorka!

  Agata Załęcka, czyli nieodżałowana Renata z "Na sygnale", ma już serdecznie dość życia w izolacji. - Śni mi się normalność - twierdzi i dodaje, że nie może się już doczekać dnia, kiedy będzie mogła pójść... do fryzjera.

 • Gwiazdy "rodzinki.pl" wróciły na plan!

  Rozpoczęły się zdjęcia do szóstej serii "rodzinki.pl"! Wczoraj na planie serialu stawiła się cała siódemka głównych bohaterów. Dlaczego siódemka? Otóż w najnowszej serii hitowego serialu TVP2 do domu Boskich wprowadzą się dziadkowie. Do rodzinnego gniazda powróci także Tomek (Maciej Musiał).

 • Agata Młynarska: Najpierw rozwód, a teraz to

  Agata Młynarska (54 l.) bardzo przeżyła rozwód syna Stanisława. Gdy w końcu wszystko zaczęło się układać drugi z chłopców, Tadeusz, zafundował jej nie lada "atrakcję".

 • Serialowe nowości TVP2: Co w marcu w Dwójce?

  "Służby specjalne" Patryka Vegi to jedna z serialowych nowości wiosennej ramówki TVP 2. Widzowie Dwójki ponownie spotkają się także z bohaterami produkcji "Krew z krwi" i "O mnie się nie martw", w marcu na antenę wraca również popularna "rodzinka.pl".

 • Agata Młynarska: Piękny prezent od męża

  Mąż Agaty Młynarskiej (53 l.) sprawił jej nie lada niespodziankę. Zupełnie się tego nie spodziewała!

 • Ilona Ostrowska: Czuję potrzebę zmiany

  Ilona Ostrowska, czyli Lucy Wilska z "Rancza", nie chce już być gwiazdą jednego z najpopularniejszych polskich seriali. - Czuję potrzebę zmiany - mówi aktorka.

 • Agata Młynarska została "porwana"

  Gdy Agata Młynarska (51 l.) choć na chwilę znika z telewizji, od razu pojawiają się plotki, że ma problemy zdrowotne. Tak było i tym razem. Dziennikarka przez kilka dni nie widywana była w programie "Świat się kręci". Okazuje się, że została "porwana"!

 • Oscary 2015: "Ida" z Oscarem!

  "Ida" w reżyserii Pawła Pawlikowskiego otrzymała nagrodę Akademii w kategorii "najlepszy film nieanglojęzyczny"! Największym triumfatorem oscarowej gali okazał się "Birdman", który zdobył cztery statuetki.

 • Agata Buzek stoi przed wielkim wyzwaniem! Chodzi o dzieci Braciaka!

  Para musi stanąć przed nie lada trudnym zadaniem. Czy córki Jacka Braciaka (51 l.) w pełni zaakceptują jego związek z Agatą Buzek (42 l.)?

 • Agata Kulesza zastąpi Julię Roberts

  Agata Kulesza wzięła udział w polskim dubbingu do filmu "Królewna Śnieżka". Aktorka użyczyła głosu Złej Królowej, którą w filmie zagrała Julia Roberts. Film wejdzie na ekrany kin już 16 marca.

Zdjęcia na temat: agata lada
Wideo na temat: agata lada
 • Agata Szostek: Chciałam popełnić samobójstwo

  Agata Szostek (23 l.) popularność w Internecie zyskała dzięki udziałowi w pierwszym sezonie "Project Lady". Była ulubienicą Małgorzaty Rozenek (30 l.). Po zakończeniu programu musiała zmierzyć się z depresją i myślami samobójczymi. Podczas rozmowy z naszym reporterem zdradziła kulisy tego traumatycznego przeżycia.

 • Lada dzień

  Zdobywca 10 Nagród Publiczności na światowych festiwalach. Mocna opowieść, oparta na faktach, o miłości, akceptacji i rodzinie, osadzona w latach 70. Kiedy nastolatek z zespołem Downa (Isaac Leyva) zostaje porzucony przez swoją matkę, homoseksualna para (Alan Cumming oraz Garret Dillahunt) przygarnia go i staje się dla niego kochającą rodziną, jakiej nigdy nie posiadał. Niestety, w momencie, gdy ich niekonwencjonalny układ zostaje odkryty przez urzędników socjalnych, mężczyźni są zmuszeni do...

 • Ulubienica Rozenek-Majdan miażdży TVP w wywiadzie: manipulują ludźmi!

  Agata Szostek (24 l.) jest najbardziej lubianą uczestniczką "Projektu Lady" przez Małgorzatę Rozenek-Majdan. Mimo tego, że dziewczyna brała udział w pierwszej edycji show, to dalej walczy o popularność. Podczas ostatniego wywiadu dla nas nie zostawiła suchej nitki na TVP.

 • Lady

  W szarpanej wewnętrznymi konfliktami Birmie nie ma miejsca na demokrację. Wojskowy reżim wymaga od mieszkańców oddania i za nic ma ich prawa. Jedyną szansą na przywrócenie normalności są działania Aung San Suu Kyi - córki antyrządowego aktywisty. Wykształcona na Oxfordzie kobieta decyduje się wrócić do ojczyzny i zrobić wszystko co w jej mocy, aby ocalić Birmę. Jej walka daleka jest od agresji – kobieta wybiera drogę pokoju, miłości i wiary w ludzi. Aung Suu jest w stanie poświęcić nawet...

Dyskusje na temat: agata lada
 • Re: Nowe fakty

  tylko przez magdę !!! tak agata nie weszła w paradę wiki ,ale lenie wlizie ! Bawi mnie ta dyskusja. Jakby Latoszek miał być głównym bohaterem! A prawda jest taka, że po serialowych "herosach" Burskim(...) wynajęte mieszkanie. A Agata? Agata jest szykowana dla Gawryły, to nie ulega wątpliwości. Paweł to tylko na chwilę. I wspomnicie moje słowa, ze tak będzie. Agata w paradę Wiktorii tym razem nie wejdzie

 • Re: Nowe fakty

  wielu sympatyków. Za jakiś czas pomyślą o dzidziusiu. Albo nie. Wspólny dom? To na razie pomysł, a nie fakt. Może jakieś wynajęte mieszkanie. A Agata? Agata jest szykowana dla Gawryły, to nie ulega wątpliwości. Paweł to tylko na chwilę. I wspomnicie moje słowa, ze tak będzie. Agata w paradę Wiktorii tym razem nie wejdzie, bo lada moment Wiki zda sobie sprawę z tego, że z Piotrem jej nie wyjdzie

 • Re: Nowe fakty

  uciesze wielu sympatyków. Za jakiś czas pomyślą o dzidziusiu. Albo nie. Wspólny dom? To na razie pomysł, a nie fakt. Może jakieś wynajęte mieszkanie. A Agata? Agata jest szykowana dla Gawryły, to nie ulega wątpliwości. Paweł to tylko na chwilę. I wspomnicie moje słowa, ze tak będzie. Agata w paradę Wiktorii tym razem nie wejdzie, bo lada moment Wiki zda sobie sprawę z tego, że z Piotrem jej nie wyjdzie

 • Re: Na uczuciowym zakręcie

  do samego siebie :P Ale tak na poważnie. jest ze mnie nie lada typ romantyczki -nie do wyleczenia. dlatego trudno mi stanąć po konkretniej str. zgodnie z zasadami pierwsza miłość jest tą ostatnią(...) Agata jest mu przeznaczona, ale jeszcze o tym nie wie… W obecnych odcinkach nie zauważyłam aby Gawryło czuł cokolwiek do Agaty, może dlatego, ze nie mają wspólnych scen ani nic? Zosia+ Kuba = love forever

 • Re: Na uczuciowym zakręcie

  do samego siebie :P Ale tak na poważnie. jest ze mnie nie lada typ romantyczki -nie do wyleczenia. dlatego trudno mi stanąć po konkretniej str. zgodnie z zasadami pierwsza miłość jest tą ostatnią , więc powinnam być za "Wiki i Przemkiem". Z drugiej str. Te "niby magiczne" spojrzenie (które jak dla mnie jest zwykłym spojrzeniem głupiego faceta- nic szczególnego. ale jakby sie uprzeć ) to tak Agata