• Informacje na temat:

  agata młynarska 1990

Artykuły na temat: agata młynarska 1990
 • Agata Młynarska: Teraz jestem ciekawsza

  Doświadczona dziennikarka, a także mama dwóch synów i dwóch adoptowanych córek. Do tego babcia trzech dziewczynek. – Nie mam przepisu, jak godzić wszystkie wyzwania. Ale trzeba robić to, co jest dla nas ważne – mówi Agata Młynarska.

 • Agata Młynarska ma już nową pracę!

  Agata Młynarska została dyrektorem rozwoju kanału TLC (należącego do Discovery Networks) na polskim rynku. Popularna dziennikarka i producentka w czerwcu pożegnała się z Telewizją Polską.

 • ​Agata Młynarska: Od 30 lat pracuję tak samo

  ...​Agata Młynarska twierdzi, że choć za kilka dni świętować będzie 53. urodziny, przepełnia ją młodzieńcza energia. Jest przekonana, że właśnie dzięki niej jest w stanie przezwyciężać przejściowe słabości fizyczne. Nie zamierza ograniczać aktywności zawodowej, choć obecnie inaczej rozkłada poszczególne obowiązki w czasie.

 • Na cmentarzu Stare Powązki w Warszawie pochowano we wtorek, 1 sierpnia, aktorkę Ewę Sałacką. W ostatniej drodze artystce towarzyszyli przyjaciele, przedstawiciele środowisk twórczych oraz warszawiacy. Wśród przybyłych na pogrzeb byli m.in. Magda Umer, Jacek Cygan, Piotr Gąssowski, Agata Młynarska, Dorota Stalińska, Monika Olejnik i Małgorzata Potocka.

 • TVP1: Wiosenna ramówka

  .... Rachael Pihlaji o siostrach syjamskich urodzonych w 1990 r. w USA. Widzom swojego cyklu w telewizyjnej Jedynce Fidyk zaproponuje również m.in. film "Krystyna" w reż. Bożeny Klimus i Grażyny Ogrodowskiej...