• Informacje na temat:

  agata młynarska i synowie

Artykuły na temat: agata młynarska i synowie
 • Agata Młynarska: Teraz jestem ciekawsza

  Doświadczona dziennikarka, a także mama dwóch synów i dwóch adoptowanych córek. Do tego babcia trzech dziewczynek. – Nie mam przepisu, jak godzić wszystkie wyzwania. Ale trzeba robić to, co jest dla nas ważne – mówi Agata Młynarska.

 • Agata Młynarska: W niektórych sytuacjach rozwód jest najlepszym rozwiązaniem

  Agata Młynarska przyznaje, że rozwód nie jest niczym miłym, nawet jeśli małżonkowie rozstają się w zgodzie i nie mają do siebie pretensji. Pozbieranie się po takiej traumie często trwa bardzo długo. Pojawiają się wyrzuty sumienia, brak wiary w siebie, a zwłaszcza poczucie winy, że nie zrobiło się wszystkiego i że nie walczyło tak, jak było trzeba. Dziennikarka ma za sobą dwa rozwody. Pierwsze jej...

 • Agata Młynarska: Jaka ona jest?

  Co robi, że chociaż ma już wnuczkę, wygląda tak młodo? Skąd czerpie motywację i energię do pracy? Agata Młynarska bardzo szczerze odpowiada na te i inne pytania.

 • Agata Młynarska o dokumencie o jej ojcu

  ...największą siłę obrazu stanowią jednak wypowiedzi samego Wojciecha Młynarskiego. - Kanwą tego filmu jest właśnie ogromny wywiad, którego tata udzielił Alicji - mówi Agata Młynarska agencji informacyjnej(...) takiego filmu raz jeszcze, oczywiście byłyby to dalszy ciąg - opowiada Młynarska. Przy filmie "Młynarski. Piosenka finałowa" pracował syn dziennikarki, operator Tadeusz Kieniewicz. Gwiazda nie ukrywa...

 • Młynarska już nie czeka na miłość

  Jeśli Agata Młynarska ma jakieś plany i projekty na przyszłość, to tylko w kwestii telewizyjnych programów. Prywatnie natomiast zmieniła całe swoje życie i... już nie czeka na nową miłość.

 • Agata Młynarska krytykuje "Małych Gigantów", ale...

  ..."Nie mogę przestać myśleć o małym Zbyszku z programu 'Mali Giganci'" - zaczęła swój emocjonalny wpis 16 marca na Facebooku Agata Młynarska. "Zbyszek pożegnał się z programem z głową spuszczoną, bez(...)" - dodała Młynarska. Wypowiedź Agaty Młynarskiej wywołała falę komentarzy. Prezenterkę poparły setki osób, również tych z pierwszych stron gazet. "Małych Gigantów" skrytykowały m.in. Paulina Smaszcz...

 • Agata Młynarska: Bez pracy nie mogę żyć, ale...

  Wracając wspomnieniami do rodzinnego domu, pachnącego chlebem i ukochanym "Mama Sosem", Agata Młynarska opowiedziała o wigilijnym menu. Jak się okazuje, popularna dziennikarka, która miała w tym roku poważne problemy ze zdrowiem, zasiądzie do Wigilii... bezglutenowej. "Mam coraz większy dystans do pracy, a mój pobyt w szpitalu i choroba przewartościowały pewne sprawy" - przyznaje.

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Lordi i Agata Karczewska dołączają do składu

  Potwory z grupy Lordi oraz pamiętana z telewizyjnego "Idola" i ubiegłorocznej edycji Pol'and'Rock Festival Agata Karczewska to nowe gwiazdy imprezy Jurka Owsiaka.

 • Dokument "Młynarski. Piosenka finałowa" w kinach od 3 listopada

  ..., skontaktowała się z nami z propozycją, aby podejść do takiego filmu raz jeszcze, oczywiście byłyby to dalszy ciąg -  w rozmowie z agencją Newseria Lifestyle opowiedziała córka Młynarskiego, Agata(...) tej sytuacji związanej z kamerami, dźwiękiem, przypinaniem mikrofonów, światłem, a Tadzio bardzo mu to łagodził - przyznaje Młynarska.

 • Młynarska: Życie zaczyna się po 40-tce

  Sprawia wrażenie kruchej i delikatnej, ale ci, którzy ją znają dobrze wiedzą, że jest silną kobietą. Mężczyźni doceniają ją za urodę, a kobiety - za odwagę... bycia sobą. Agata Młynarska swoją postawą dała sygnał milionom kobiet. Jest dla nich świetnym przykładem godnym naśladowania... Często słyszymy, że życie zaczyna się po czterdziestce. Patrząc na panią ciężko się z tym nie zgodzić...

Zdjęcia na temat: agata młynarska i synowie