• Informacje na temat:

  agata młynarska operacje

Artykuły na temat: agata młynarska operacje
 • Agata Młynarska: Telewizja jest po to, żeby pomagać

  ...10 stycznia o godz. 20.00 w Warszawie i telewizyjnej Dwójce rozbłyśnie "Światełko do nieba". To punkt kulminacyjny 24. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Agata Młynarska wspomina początki całego zamieszania.

 • "On i Ona": Miłosne sekrety gwiazd

  ..."On i Ona" to nowe show, które będzie można po raz pierwszy zobaczyć w niedzielę o godz. 16.45 w Polsacie. Gospodarzami programu są Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz.

 • W sylwestra nie pracuje

  Program "Świat się kręci" zyskuje coraz więcej widzów, z czego Agata Młynarska jest bardzo dumna. Cieszy ją też fakt, że pierwszy raz od wielu lat powita Nowy Rok całkiem prywatnie.

 • Sekrety gwiazdorskich par

  .... No i urodziliśmy się w tym samym roku!" - przyznaje Agata Młynarska, dowodząc tym samym, że prowadzący program są niezwykle zgranym duetem. Krzysztof Ibisz podziela to przekonanie: "Zawsze marzyłem(...) humoru" - twierdzi Młynarska. "Zaufanie i szczerość" - uważa Ibisz.

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  Gospodarzami Charytatywnego Balu Dziennikarzy byli Agata Młynarska, Kinga Rusin i Maciej Dowbor. Na scenie pojawili się tacy artyści jak Ewa Bem, Mrozu, grupa Poparzeni Kawą Trzy i saksofonistka Areta Chmiel. Zgromadzeni na Balu Dziennikarzy przedstawiciele mediów zgodnie podkreślali, że dziennikarstwo to dla nich nie tylko zawód, ale i życiowa pasja. Każdy dzień spędzony w pracy różni się od...

Dyskusje na temat: agata młynarska operacje
 • Re: Ewa Wachowicz i Agata Młynarska

  Młynarska zrobiona na maksa, w realu porażka. Dwa lata temu widzialam ją na podwalu, tylko się bać. I to jej eksponowanie ciała. Za wszelką cenę chce się odmłodzić. Ciekawe ile wydała na operacje plastyczne i botoksy....