• Informacje na temat:

  agata mróz tvn

Artykuły na temat: agata mróz tvn
 • "Nad życie": Olga Bołądź jako Agata Mróz

  ...11 maja na ekranach kin zadebiutuje "Nad życie" - biograficzny film o życiu siatkarki Agaty Mróz. W głównej roli zobaczymy Olgę Bołądź.

 • Bobrowski jako Saleta, Bołądź jako Mróz

  Wiosną 2011 roku na antenę telewizji TVN powraca cykl filmów fabularnych "Prawdziwe historie", który spotkał się z dużym uznaniem widzów. W tym sezonie stacja pokaże historie Przemysława Salety, Agaty Mróz oraz Jasia Meli.

 • Co TVN przygotował na wiosnę?

  W Centrum Nauki Kopernik w poniedziałek, 7 lutego, odbyła się konferencja prezentująca wiosenną ramówkę TVN. Stacja od lutego dołączy do programu kilka nowości.

 • Mąż Agaty Mróz o filmie "Nad życie"

  Na ekranach kin można oglądać film o życiu Agaty Mróz. Decyzja, czy zgodzić się na jego realizację, nie była dla męża Agaty - Jacka Olszewskiego łatwa do podjęcia. "Miałem mieszane uczucia ze względu na to, że była to dla mnie jeszcze bardzo bliska historia. To było pół roku po pogrzebie Agaty, więc miałem moralne wahania" - mówił na planie filmu.

 • Olga Bołądź: Jak spisała się w roli Agaty Mróz?

  TVN przygotowuje na wiosnę kolejne trzy filmy z cyklu "Prawdziwe historie". Jeden z obrazów to historia zmarłej na białaczkę siatkarki, Agaty Mróz. W tę postać wcieliła się Olga Bołądź, która przyznała, że było to dla niej duże przeżycie.

 • Superbohaterowie czy zwykli ludzie?

  Megaprodukcja o superbohaterach - "Avengers 3D", "Nad życie" - obraz przypominający losy polskiej siatkarki Agaty Mróz i "Projekt X" - szalona komedia o urodzinowym przyjęciu, które wymknęło się spod kontroli wchodzą w piątek, 11 maja, na ekrany polskich kin.

 • Zagra siostrę Krzysztofa Olewnika

  ...zrealizowanej jeszcze historie: Przemysława Salety )"Bokser"), Agata Mróz ("Agata Mróz") oraz o tragedii po zawaleniu się hali w czasie Międzynarodowych Targów Katowickich ("Hala"). Cykl realizuje telewizja TVN.

 • Danuta Stenka: W Polsce aktorki w pewnym momencie wypadają z gry

  ...takich artystek jak Agata Kulesza. Danuta Stenka powołuje się na rozmowę, którą niedawno odbyła z Agatą Kuleszą - gwiazda "Idy" stwierdziła wówczas, że czterdziestolatki z pokolenia Stenki nie(...). Jedna raz na jakiś czas, a teraz gramy, jak mówi Agata, gramy równolegle, wiele z nas gra równolegle i to duże, znaczące, ciekawe role - opowiada gwiazda. Agata Kulesza kręci kilka filmów...

 • "Bogowie" : W rytmie serca

  Idąc na seans "Bogów", byłem niemal pewien, że zaraz obejrzę produkcję, którą telewizja TVN z łatwością mogłaby dorzucić do swojego cyklu "Prawdziwe historie" - szczytnego edukacyjnie, kiepskiego filmowo. Ważki temat, wybitna postać, kontrowersje - zanosiło się na kolejną część serii, której bohaterami byli już m.in. Jan Mela, Przemysław Saleta i Agata Mróz. 112 minut później nie miałem złudzeń...

 • Gdynia 2014: Zakorzenione w rzeczywistości

  Niebo Idąc na seans "Bogów" , byłem pewien, że zaraz obejrzę film, który telewizja TVN z łatwością mogłaby dorzucić do swojego cyklu "Prawdziwe historie". Ważki temat, wybitna postać, kontrowersje - zanosiło się na kolejną część serii, której bohaterami byli już m.in. Jan Mela, Przemysław Saleta i Agata Mróz. Tymczasem wiele wskazuje na to, że produkcja Łukasza Palkowskiego ("Rezerwat...