• Informacje na temat:

  agata mróz wywiady

Artykuły na temat: agata mróz wywiady
 • Mąż Agaty Mróz o filmie "Nad życie"

  Na ekranach kin można oglądać film o życiu Agaty Mróz. Decyzja, czy zgodzić się na jego realizację, nie była dla męża Agaty - Jacka Olszewskiego łatwa do podjęcia. "Miałem mieszane uczucia ze względu na to, że była to dla mnie jeszcze bardzo bliska historia. To było pół roku po pogrzebie Agaty, więc miałem moralne wahania" - mówił na planie filmu.

 • Bołądź i Żebrowski: Walka o życie

  ..."Choroba i walka z nią uczą, że należy żyć chwilą, doceniać życie" - powiedziała aktorka Olga Bołądź, grająca Agatę Mróz w filmie "Nad życie". W rolę męża siatkarki wcielił się Michał Żebrowski: "Rola ta wymagała olbrzymiego taktu" - mówi.

 • Żebrowski i Bołądź: Trudny związek

  Film "Nad życie" opowiada prawdziwą historię. Historię bez happy endu. Agata Mróz, utalentowana siatkarka chora na białaczkę decyduje się odłożyć przeszczep, żeby urodzić dziecko. Dwa tygodnie po przeszczepie umiera na sepsę. Zostawia nowo narodzoną córkę i męża. W filmie role Agaty i jej męża Jacka zagrali Olga Bołądź i Michał Żebrowski.

 • Wszystko mnie bolało

  ..."Rola Agaty to ogromna odpowiedzialność"- mówi Olga Bołądź, odtwórczyni roli Agaty Mróz w filmie "Nad życie". Film trafi na ekrany kin 11 maja.

 • "Bogowie" : W rytmie serca

  ...filmowo. Ważki temat, wybitna postać, kontrowersje - zanosiło się na kolejną część serii, której bohaterami byli już m.in. Jan Mela, Przemysław Saleta i Agata Mróz. 112 minut później nie miałem złudzeń(...). -------------------------------------------------------------------------------------- Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się...

 • Gdynia 2014: Zakorzenione w rzeczywistości

  ...- zanosiło się na kolejną część serii, której bohaterami byli już m.in. Jan Mela, Przemysław Saleta i Agata Mróz. Tymczasem wiele wskazuje na to, że produkcja Łukasza Palkowskiego ("Rezerwat(...), że wiele osób na gdyńskim seansie opuszczało salę na długo przed napisami końcowymi. Krystian Zając, Gdynia Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz...

 • Kolacja z Karoliną Szostak do wygrania na aukcji

  Bal Dziennikarzy odbędzie się 7 lutego 2015 roku w Auli Dużej Politechniki Warszawskiej. Na scenie wystąpią Ewa Bem, Poparzeni Kawą Trzy, Mrozu i Areta Chmiel. Gospodarzami wieczoru będą Agata(...)? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

 • Gwiazdy Charytatywnego Balu Dziennikarzy 2015

  Gospodarzami Charytatywnego Balu Dziennikarzy byli Agata Młynarska, Kinga Rusin i Maciej Dowbor. Na scenie pojawili się tacy artyści jak Ewa Bem, Mrozu, grupa Poparzeni Kawą Trzy i saksofonistka(...) telewizyjny! Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!