• Informacje na temat:

  agatą strzępek

Artykuły na temat: agatą strzępek
 • Ogłoszono nominacje do Orłów 2017

  Maciej Pieprzyca, Wojciech Smarzowski oraz Jan P. Matuszyński są wśród twórców, którzy powalczą w tym roku o Polskie Nagrody Filmowe Orły 2017. Nominacje "polskich Oscarów" ogłoszono we wtorek w Warszawie. Gali wręczenia nagród nie zobaczymy w TVP, tylko w Canal+.

 • Ludzie kultury skierowali list otwarty do prezydenta Andrzeja Dudy

  Artyści i ludzie kultury w specjalnym liście otwartym zaapelowali do Andrzeja Dudy o zawetowanie ustaw zmieniających polskie sądownictwo. "Nie ma naszej zgody na zamach stanu" - czytamy w odezwie. Wśród ponad 300 podpisanych pod listem znaleźli się również muzycy.

 • Startuje Przegląd Piosenki Aktorskiej. Przyjedzie Asaf Avidan

  Konkursem Aktorskiej Interpretacji Piosenki, w którym weźmie udział 20 młodych wykonawców, rozpocznie się w piątek (15 marca) 34. Przegląd Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu. Zwycięzca PPA, który potrwa do 24 marca, otrzyma Grand Prix, statuetkę Tukana Złotego i 10 tys. euro.

 • Łukaszewicz: W ZASP-ie potrzebne zmiany

  Chcemy zmienić statut Związku Artystów Scen Polskich, zrezygnować z przepisów, które uniemożliwiają niektórym twórcom wstąpienie do nas. ZASP istnieje od stu lat i jego rolą jest jednoczenie środowiska - mówi prezes związku Olgierd Łukaszewicz.

Zdjęcia na temat: agatą strzępek