• Informacje na temat:

  agata zajac pierwsza

Artykuły na temat: agata zajac pierwsza
 • Aneta Zając wytańczy zwycięstwo?

  - Muszę pogodzić treningi ze zdjęciami do serialu. Czeka mnie też premiera spektaklu. Ale na razie radzę sobie ze wszystkim - mówi Aneta Zając.

 • Agata Młynarska: W niektórych sytuacjach rozwód jest najlepszym rozwiązaniem

  Agata Młynarska przyznaje, że rozwód nie jest niczym miłym, nawet jeśli małżonkowie rozstają się w zgodzie i nie mają do siebie pretensji. Pozbieranie się po takiej traumie często trwa bardzo długo. Pojawiają się wyrzuty sumienia, brak wiary w siebie, a zwłaszcza poczucie winy, że nie zrobiło się wszystkiego i że nie walczyło tak, jak było trzeba. Dziennikarka ma za sobą dwa rozwody. Pierwsze jej...

 • Piotr Kupicha i Agata Wyszyńska na święta ("W sercach płonie żar")

  ..."W sercach płonie żar" to świąteczna propozycja duetu Agata Wyszyńska i Piotr Kupicha.

 • Gdynia: Pierwsze nagrody

  ...najlepszego debiutanta przez magazyn "Elle". Dwie nagrody otrzymała również Agata Kulesza, która występuje w obu dziełach. Na gali nagrodzono także twórców startujących w Konkursie Młodego Kina. Najlepszym(...)) - Roma Gąsiorowska ("Ki, "Sala samobójców", "W imieniu diabła"), Gwiazda Gwiazd (najlepsza rola) - Agata Kulesza ("Róża", "Sala samobójców"), Nagroda Internautów Wirtualnej Polski - Jan Komasa...

 • "Rolnik szuka żony 5": Pierwsze wybory! Kogo zaprosili do swych domów?

  W trzecim odcinku piątej edycji programu "Rolnik szuka żony" bohaterowie musieli zdecydować, kogo zaproszą do swych domów. Które kobiety rolnicy postanowili bliżej poznać? Były jakieś niespodzianki?

 • Stefano Terrazzino: Uczę ją ukradkiem

  ...- Naszym celem jest tańczyć jak najlepiej i jak najdłużej pozostać w programie - zapowiada Stefano Terrazzino, który w show "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami" jest partnerem Anety Zając, aktorki znanej z serialu "Pierwsza miłość".

 • Nie jestem dość ładna ani medialna

  Najpewniej czuje się na własnej kanapie i bardzo nie lubi mówić o sobie. Woli o filmach, bo Agata Kulesza właśnie zagrała role, o których marzyła 15 lat, od skończenia szkoły aktorskiej.

 • To ja decyduję, co chcę robić

  Agata Młynarska jest jedną z najpopularniejszych prezenterek w naszym kraju. Po latach doświadczeń w telewizji, dziennikarka opowiada o tym, kiedy osiąga się harmonię w życiu, o swoich mężczyznach, niełatwej pracy z Niną Terentiew oraz poszukiwaniach idealnego partnera.

 • Rubik: Wakacje pod palmami

  Po udanej premierze utworu "Habitat", pierwszej części "Oratorium dla świata", Piotr Rubik udał się na zasłużone wakacje. Święta i sylwestra spędzi na plaży, pod palmami.

 • Zarządzać katastrofą, wygnać intruza

  ...jego podstawową jedenastkę stanowią: Wojciech Mecwaldowski, Andrzej Chyra i Dawid Ogrodnik w ataku, Paulina Chapko, Agata Buzek, Ifi Ude i Anna Maria Buczek w pomocy, w obronie Jan Nowicki, Piotr...