• Informacje na temat:

  agent aktora

Artykuły na temat: agent aktora
 • Znamy przyczynę śmierci aktora Dimitriego Diatchenki

  Oficjalną przyczyną śmierci zmarłego w kwietniu amerykańskiego aktora Dimitriego Diatchenki było "przypadkowe przedawkowanie fentanylu" - wynika z raportu koronera.

 • Nie żyje aktor Dimitri Diatchenko

  Informację o śmierci aktora potwierdził serwisowi Deadline agent Diatchenki - Roger Paul. Policja została wezwana do domu przez członka jego rodziny, który bezskutecznie próbował skontaktować się z Diatchenki. Kiedy funkcjonariusze pojawili się w mieszkaniu aktora w środę, 22 kwietnia, znaleźli go nieżywego. Podejrzewa się, że aktor zmarł w nocy z poniedziałku na wtorek.  Trwają próby ustalenia...

 • Zmarł Ian Holm, aktor znany z roli Bilbo Bagginsa

  Brytyjski aktor Ian Holm, najbardziej znany z ról w trylogii "Władca Pierścieni" i w filmie "Obcy", zmarł w piątek w wieku 88 lat - poinformował jego agent.

 • Znany aktor zatrzymany za posiadanie narkotyków i broni

  Jason Mitchell, któremu rozgłos przyniosła rola rapera Eazy'ego-E w filmie "Straight Outta Compton", został 23 kwietnia aresztowany w Missisipi pod zarzutem posiadania narkotyków i broni palnej, w tym karabinu AK-47. "To nieporozumienie!" - komentuje agent aktora.

 • Nie żyje aktor "Gwiezdnych wojen" Alan Harris

  ...kreację - łowcy nagród Bosska - stworzył w "Imperium kontratakuje" (1980). Jego bohater zostaje wysłany przez Dartha Vader a z misją przejęcia Sokoła Millenium. Harrisa, którego agent aktora określił(...) całym świecie w spotkaniach fanów science fiction" - przypomniała reprezentująca aktora agencja Alliance Agents. Według niej Harris "uwielbiał spotkania z fanami, podpisywanie autografów i dzielenie...

 • Stanisław Mikulski: Dobry agent

  ...agenta J23, dzięki której stał się sławny. "W końcu prawie pół wieku jesteśmy razem i do dzisiaj pytają mnie, jak to było podczas pracy nad serialem" - mówił Mikulski. Stanisław Mikulski zmarł 27 listopada 2014 roku. Na wieść o śmierci aktora wiele osób nie mogło lub nie chciało w nią uwierzyć. Pojawiły się nawet dosyć daleko idące wpisy internautów. "Ludzie , zrozumcie, że to as wywiadu i on...

 • Nie żyje aktor Ron Leibman

  Agent aktora poinformował, że przyczyną śmierci Leibmana były komplikacje po przebytym zapaleniu płuc. Leibman, rodowity nowojorczyk, w serialu kultowym "Przyjaciele" wcielił się w postać ojca(...) (@zoeinthecities)" date="December 7, 2019" user="zoeinthecities" /> W 1986 roku Leibman otrzymał nominację do Złotego Globu dla najlepszego aktora drugoplanowego za rolę Morrisa Huffnera w telewizyjnym...

 • Finn Wolfhard, aktor z serialu "Stranger Things", odchodzi od agenta oskarżonego o molestowanie

  Finn Wolfhard, 14-letni aktor znany z serialu "Stranger Things", postanowił odejść z agencji APA, w której zatrudniony był jego agent Tyler Grasham, oskarżany obecnie o molestowanie seksualne.

 • Peter Falk: Chciał być agentem CIA

  Chciał być sportowcem, marynarzem, potem agentem CIA. Został najpopularniejszym na świecie detektywem. "Bardzo prawdopodobne, że zostanę zapamiętany wyłącznie jako Columbo, ale wydaje mi się, że to i tak lepsze niż popaść w zupełne zapomnienie" - przyznał przed śmiercią Peter Falk.

 • Nie żyje aktor Rip Torn. Miał 88 lat

  Popularny aktor filmowy, telewizyjny i teatralny Rip Torn zmarł we wtorek, 9 lipca, w wieku 88 - poinformował jego agent Rick Miramontez.

Zdjęcia na temat: agent aktora
Wideo na temat: agent aktora