• Informacje na temat:

  agentka scully

Artykuły na temat: agentka scully
 • Paranoje agentki Scully czyli życie po „Archiwum X”

  ...agentka Scully z "Archiwum X", tutaj jako inspektor Stella Gibson. Czarny uniform FBI ustąpił miejsca kobiecym garsonkom i wydekoltowanym bluzkom, ale aura tajemniczości pozostała. Stella ma dużo...

 • "Z Archiwum X": Powstanie nowy sezon kultowego serialu!

  Wszyscy, którzy stęsknili się za dwójką najsłynniejszych poszukiwaczy niezidentyfikowanych obiektów latających, mogą zacierać ręce. To pewne - wkrótce powstanie nowy sezon kultowego serialu!

 • "Z Archiwum X": Wraca Margaret Scully

  W najnowszym sezonie "Z Archiwum X" z wizytą wpadnie Margaret Scully, czyli matka najpopularniejszej agentki FBI.

 • Agentka Scully idzie na wojnę

  Gillian Anderson wyzwoliła się tymczasowo z okowów roli agentki Scully. Aktorka wyprodukuje i wystąpi w roli głównej w biograficznym filmie.

 • Nowa rola agentki

  Gillian Anderson, czyli agentka Dana Scully z serialu "Z archiwum X", zagra w nowej produkcji "Hannibal". Poznaj szczegóły!

 • Agentka Scully opuszcza Archiwum X

  Gillian Anderson, znana głównie dzięki roli agentki FBI Dany Scully, postanowiła opuścić popularny serial "Z Archiwum X". Aktorka oznajmiła, że zagra jeszcze tylko w następnej serii, po której definitywnie pożegna się z seriale m. W wywiadzie dla dziennika The Sunday Times , Anderson wyznała także, iż otrzymała propozycję wystąpienia na deskach londyńskiego West Endu.

 • "Z Archiwum X": Mulder i Scully w tarapatach, czyli nowy zwiastun 10. sezonu

  ...krótko, wspaniale. Dowód? Poniższy dialog pomiędzy Scully i Mulderem.. - Stąpasz po cienkim lodzie - stwierdza poważnie Dana. -Wiem, co robię - odpowiada nonszalancko Fox. Co jeszcze czeka widzów w styczniu 2016 roku? Okazuje się, iż siedem lat po wydarzeniach z filmu "Chcę wierzyć" rozpadł się związek Scully i Muldera. Agenci FBI pozostali jednak przyjaciółmi i, jak dowiadujemy się w pierwszym...

 • Gillian Anderson, amerykańska aktorka, którą znamy przede wszystkim z serial u "Archiwum X", uznała, że potrzebuje mężczyzny - w prawdziwym życiu, nie na planie filmowym. Pragnie tego również sześcioletnia córka aktorki, która bardzo chciałaby mieć rodzeństwo.

 • "Amerykańscy bogowie": Gillian Anderson w obsadzie

  Kolejna gwiazda dołączyła do obsady produkcji stacji Starz. Tym razem jest to sama agentka Dana Scully, czyli Gillian Anderson.

 • "Scully" zostaje w Archiwum X

  Gillian Anderson, filmowa agentka Dana Scully, przedłużyła kontrakt z producentami serial u "Archiwum X" na udział w kolejnych odcinkach serii aż do maja 2002 roku. W nowych odcinkach, których realizacja rozpocznie się jesienią, Scully będzie wyjaśniać zagadkę tajemniczego zniknięcia Muldera.

Zdjęcia na temat: agentka scully
Wideo na temat: agentka scully
 • Agentka

  Komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar") w roli agentki do zadań specjalnych, która stosuje wysoce oryginalne metody działania.

 • Agentka

  Parodiująca filmy o przygodach superagenta Jamesa Bonda komedia sensacyjna z nominowaną do Oscara Melissą McCarthy ("Druhny", "Gorący towar"). Susan Cooper jest skromnym i niedocenianym analitykiem, pracującym dla CIA. Gdy działający w ukryciu agenci zostają zdekonspirowani, Susan musi porzucić wygodne biurko i wkroczyć do akcji. Jej zadaniem jest rozpracować szajkę handlarzy bronią i zapobiec światowemu kryzysowi. Brak doświadczenia nadrabia brawurą i nieszablonowymi metodami działania,...

 • Berlin Calling

  Tragikomedia o berlińskiej scenie techno. Gwiazda muzyki elektronicznej DJ Ickarus wraca po wyczerpującej międzynarodowej trasie do Berlina, gdzie próbuje ukończyć nowy album. Wspiera go jego agentka, a zarazem dziewczyna - biseksualna Mathilde. Jednak wszystkie plany Ickarusa rujnuje jego słabość do narkotyków. Po zażyciu wybitnie toksycznej pigułki znany DJ trafia do domu wariatów. Czy muzyka pomoże mu wyjść na prostą? Berlin wzywa! W roli Ickarusa ikona berlińskiego techno - Paul...

Dyskusje na temat: agentka scully