• Informacje na temat:

  agnetha i bjorn

Artykuły na temat: agnetha i bjorn
 • Reaktywacja ABBY coraz bliżej?

  Pojawiają się kolejne sygnały o możliwym powrocie szwedzkiej grupy ABBA. Wokalistka Agnetha Faltskog, członkini legendarnego kwartetu, potwierdziła, że jest na to szansa.

 • ABBA nie wróci

  Powrót na scenę szwedzkiej grupy ABBA w związku z obchodami 40. rocznicy jej wygranej w konkursie Eurowizji nie dojdzie do skutku. "Comeback po tylu latach? To mija się z celem" - mówi Bjorn Ulvaeus, jeden z muzyków zespołu.

 • Abba nie powróci

  W 2004 roku przypada 30. rocznica zwycięstwa Abby na festiwalu Eurowizji, od którego zaczęła się światowa kariera szwedzkiego kwartetu. Dlatego coraz częściej pojawiały się pogłoski, że zespół mógłby powrócić - choćby na jeden występ. Jednak sami muzycy zaprzeczali takim informacjom.

 • Powraca Abba

  Swój powrót ogłasza szwedzka grupa Abba. Niestety, jest to powrót tylko na papierze. Wkrótce na rynku pojawi się książka "From Abba To Mamma Mia", autorstwa Carla Magnusa Palma i Andresa Hansera. Dzieło powstało za zgodą i przy współpracy wszystkich członków zespołu, którzy mieli okazję pracować razem po raz pierwszy od 1983 roku.

 • ABBA: Bukmacherzy wierzą w powrót

  Sugestie o możliwym powrocie grupy ABBA na scenę wywołały spore poruszenie. Bukmacherzy coraz mocniej wierzą w reaktywację szwedzkiej gwiazdy popu z lat 70.

 • ABBA: Bez szans

  Zespoły Genesis, The Stooges i ABBA dostąpiły zaszczytu wprowadzenia w poniedziałek (15 marca) do Rock And Roll Hall Of Fame.

 • Tribute bands: Wyroby czekoladopodobne

  Sprawdź najciekawsze tribute bands, czyli zespoły, które wykonują muzykę innych artystów, często wiernie oddając nie tylko ich wizerunek, ale również aparycję. Od znakomitych imitatorów grupy ABBA, przez panie udające heavymetalowców z Iron Maiden i AC/DC, po dżentelmenów wcielających się w... Madonnę!

Wideo na temat: agnetha i bjorn
 • Pewien dżentelmen

  Urlik to dość grzeczny facet. Zabił kilka osób, kilka innych okaleczył. Tak to bywa, gdy jesteś gangsterem. A potem idziesz za kratki. Urlik właśnie wychodzi z powrotem na wolność. Dręczą go obawy... Ale już czeka na niego Jensen. To szef mafii, który ma swój honor. Troszczy się o swoich ludzi i lubi, kiedy wszystko jest w porządku. Dla niego najważniejsze jest, żeby Urlik wyrównał rachunki i zabił człowieka, który go wsypał. Urlik jest raczej miłym gościem. Nie ma marzeń i niewiele...

 • Kapitan Szablozęby i skarb piratów

  Kapitan Szablozęby, postrach mórz i oceanów od Karaibów aż po kraniec świata, wraz ze swoją nieustraszoną załogą powraca do rodzimego portu. Podczas niebezpiecznej podróży w ręce piratów wpadła stara mapa, która wskazuje drogę na legendarną Wyspę Skarbów. Jak głosi plotka, skarbiec króla wyspy kryje wielkie bogactwo. Kapitan Szablozęby już szykuje się do rejsu, jednak chciwy konkurent, Bjorn Wredny, kradnie mu ukochany statek - "Mroczną Damę". Złodziej nie wie, że pod pokładem skrył się...