• Informacje na temat:

  agnieszka aktorka z m jak miłość

Artykuły na temat: agnieszka aktorka z m jak miłość
 • Nie żyje aktorka Agnieszka Paszkowska

  W wieku 57 lat zmarła aktorka Agnieszka Paszkowska - poinformował serwis Filmpolski.pl.

 • Aleksandra Zawieruszanka: Bardziej kobieta niż aktorka

  Jej nazwisko pod koniec lat 60. wymieniano w jednym szeregu z Elżbietą Czyżewską, Kaliną Jędrusik, Ireną Karel... "Jako aktorka miałam swoje 'pięć minut' i chyba nie potrafiłam ich wykorzystać dla(...) przedstawieniach, w konkursach recytatorskich. Zdobywałam nawet nagrody" - wspominała. Po cichu marzyła o karierze na scenie, ale obawiała się, że przeszkodą nie do pokonania może okazać się - jak sądziła - jej...

 • Zagraniczna ofensywa Agnieszki Grochowskiej

  Kariera Agnieszki Grochowskiej biegnie dwutorowo. Gra zarówno w Polsce - do kin weszła właśnie komedia "Miłość jest wszystkim" z jej udziałem, jak i za granicą - na premierę czekają film i serial, w których aktorka partneruje takim sławom, jak Elle Fanning i Matthew Modine.

 • Agnieszka Sienkiewicz: Nie tylko "M jak miłość"

  Dzięki serialom zdobyła dużą popularność, jednak Agnieszka Sienkiewicz przede wszystkim stawia na teatr. Zdradziła nam, jak udaje jej się być o czasie na odpowiednim planie oraz z kim tworzy zgraną ekipę.

 • Wybieramy najlepszą polską aktorkę

  Anna Dereszowska, Katarzyna Zielińska, Agnieszka Dygant, Małgorzata Kożuchowska i Magdalena Stużyńska to aktorki nominowane do Telekamer "Tele Tygodnia" 2013. Która z nich tym razem okaże się najlepsza?

 • Telekamery Tele Tygodnia: Ulubione aktorki, najlepsi aktorzy

  Trwa kolejna edycja plebiscytu Telekamery Tele Tygodnia. Kto tym razem otrzyma prestiżową statuetkę? Nazwiska laureatów plebiscytu poznamy w lutym 2018 roku. Tymczasem sprawdźmy, kto jest wśród nominowanych w kategoriach aktorka i aktor.

 • Krystyna Sienkiewicz: Aktorka niespokojna

  Aktorka, pisarka i plastyczka. Bezkompromisowa, szalona, miłośniczka zwierząt. Choć Krystyna Sienkiewicz 14 lutego kończy 80 lat, optymizmu i energii mogłaby pozazdrościć jej niejedna dwudziestolatka.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko: Nietuzinkowa miłość

  ..."On był jak polano w ognisku, ona niczym płomyczek, który po nim biega" – mówił o ich związku przyjaciel, Jerzy Bończak.

 • Agnieszka Warchulska: Trzeba pielęgnować związek

  Agnieszka Warchulska nie ukrywa, że należy do fanów święta zakochanych. Gwiazda jest przy tym zdania, że celebrować miłość powinno się niezależnie od stażu związku i daty w kalendarzu. "Miłe rzeczy warto mówić sobie nie tylko w walentynki" - zaznacza aktorka.

 • Agnieszka Krukówna: Praca czy miłość?

  ...- mówi jej koleżanka z teatru. Ze swoich zawodów miłosnych aktorka podobno wyciągnęła wnioski. I teraz nie praca ma być dla niej ważna, a spełniona miłość! MG Interesują Cię plotki z życia gwiazd(...)Uważano ją za dziecko szczęścia. Popularność Agnieszka Krukówna (42) zdobyła już jako nastolatka. Wsławiła się tytułową rolą w serialu "Janka". - Agnieszka jest piekielnie zdolna, ale też żądna...

Zdjęcia na temat: agnieszka aktorka z m jak miłość
Wideo na temat: agnieszka aktorka z m jak miłość
 • "M jak miłość": 18 lat minęło jak jeden dzień

  aktorów, którzy z różnych przyczyn nie są już obecni na planie serialu. W ostatnich kilku sezonach nastąpiła wymiana kadr w "M jak miłość". Pożegnaliśmy się m.in. z Witoldem Pyrkoszem, Joanną

 • Agnieszka Sienkiewicz pomaga w ośrodku dla niechcianych dzieci

  Agnieszka Sienkiewicz uwielbia przebywać z dziećmi. Aktorka długo pracowała jako niania, a od kilku miesięcy jest wolontariuszką w ośrodku dla niechcianych dzieci. Gwiazda serialu „M jak miłość” przyznaje, że opieka nad odrzuconymi przez rodziców niemowlakami, spragnionymi czułości i bardzo ufnymi, to dla niej wyjątkowe przeżycie.

 • "M jak miłość": Czy ratunek przyjdzie na czas?

  Od kilku dni portale plotkarskie donoszą, że bohaterka grana przez Barbarę Kurdej-Szatan w „M jak miłość” już wkrótce popełni samobójstwo. W ten sposób aktorka ma pożegnać się z serialem. My(...) – zdradza Karolina Baranowska z produkcji serialu. A co właściwie wydarzy się w serialu? Po świątecznej przerwie w „M jak miłość” zobaczymy, jak Joanna wynajmuje pokój w hotelu. Załamana kobieta nie będzie

Dyskusje na temat: agnieszka aktorka z m jak miłość