• Informacje na temat:

  agnieszka chylińska 2013 piosenki

Artykuły na temat: agnieszka chylińska 2013 piosenki
 • Agnieszka Chylińska kończy 40 lat. Od "Modlishki" po matkę Polkę

  Zobaczcie, jak zmieniała się Agnieszka Chylińska - od drapieżnej wokalistki grupy O.N.A. po matkę trójki dzieci, od lat zasiadającej w jury telewizyjnych programów ("Mam talent", "Mali giganci").

 • Agnieszka Chylińska: Kiedy przyjdziesz do mnie

  ...5 marca odbędzie się premiera nowej piosenki Agnieszki Chylińskiej, jurorki programu "Mam talent".

 • Przebój Roku RMF 2016: Agnieszka Chylińska kontra Sylwia Grzeszczak

  Esterę, a w styczniu 2013 r. Krystynę. Poza córkami ma jeszcze najstarszego syna Ryszarda (ur. 2006). Pod koniec września Chylińska bez żadnej zapowiedzi wypuściła album "Forever Child", który...

 • Kasia Popowska wreszcie zadebiutuje (piosenka "Przyjdzie taki dzień")

  ..." - komentowała Agnieszka Chylińska zachwycona wykonaniem przeboju "Hallelujah" Leonarda Cohena. Mimo achów i ochów jurorów Kasia Popowska nie znalazła się w gronie półfinalistów. Fani wokalistki zrobili(...) piosenek na ścieżkę dźwiękową do filmu "Zaplątani" i do projektu "Poland... Why Not"; wystąpiła też na Pikniku Country w Mrągowie (2010 r.). W 2013 r. spróbowała swoich sił w brytyjskiej odsłonie "X Factor...

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.

 • "Mam talent": Piotr Zioła z piosenką "Safari" stał się viralem

  Agnieszka Chylińska . Muzyczne tło do występu Marysi i Juliana stanowiła piosenka "Safari" Piotra Zioły ( sprawdź! ). Utwór od razu po emisji zyskał viralową popularność(...) szerszej publiczności zaprezentował się w 2013 roku. 16-letni wówczas chłopak pojawił się w "X Factor" , śpiewając "Valerie" Amy Winehouse ( sprawdź! ). "Pierwszy raz dostałem po mordzie. Polska...

 • Sylwester 2013: Telewizyjne starcie

  Kryzys już całkiem za nami? Ostatni dzień roku 2013 świętować będziemy "na bogato", bo plenerowe koncerty pokażą aż trzy ogólnopolskie telewizje.

 • 2013: Najlepsze cytaty roku!

  Zobacz najciekawsze, najzabawniejsze, najdziwniejsze, a czasem i najgłupsze zdania wypowiedziane przez gwiazdy muzycznego show-biznesu w 2013 roku. W tej dziedzinie wena, jak zwykle, dopisała.

 • Sabina Jeszka: Co dziś robi finalistka "Mam talent"?

  ..."Jesteś gotowa na sukces" - w programie "Mam talent" Agnieszka Chylińska przepowiadała wielką karierę Sabinie Jeszce. Tymczasem finalistka trzeciej edycji show TVN skupia się na życiu rodzinnym.

 • "Mam talent": Pierwszy Złoty Przycisk dla Megitza Trio

  W inauguracyjnym odcinku ósmej edycji "Mam talent" Agnieszka Chylińska jako pierwsza użyła Złotego Przycisku, zapraszając trio Megitza do półfinałów programu. TVN-owski talent show nie jest pierwszym, w którym udział wzięła zwycięska grupa.