• Informacje na temat:

  agnieszka chylińska i małgorzata foremniak u kuby wojewódzkiego

Artykuły na temat: agnieszka chylińska i małgorzata foremniak u kuby wojewódzkiego
 • Kuba Wojewódzki wraca do "Mam talent!"

  ...zastąpi Agustina Eggurollę. Na swoim profilu na Facebooku Kuba udostępnił zdjęcie z Agnieszką Chylińską i Małgorzatą Foremniak z podpisem: "Wracamy". Jak można się było spodziewać, natychmiast rozpętała się burza, a internauci prześcigali się w wyrażaniu swoich opinii. Zdania były podzielone. Jedni cieszyli się na powrót Wojewódzkiego, twierdząc, że wprowadzi odrobinę świeżości. Inni...

 • Specjalistka od talentów?

  Skończyły się spekulacje. Małgorzata Foremniak po raz czwarty wystąpi jako jurorka programu "Mam talent!". Właśnie trwają castingi do nowej edycji.

 • Będzie wojna w "Mam talent!"?

  Jeden z najpopularniejszych show wraca na antenę. Nie ma już w nim naczelnego showmana RP Kuby Wojewódzkiego. Jest Robert Kozyra. Jurorki go nie lubią. Jak będzie z widzami?

 • "Mam talent" bez Madoxa!

  W czwartym półfinale "Mam talent" najwięcej krytycznych uwag od jurorów usłyszeli wokaliści, uznawani za faworytów tego odcinka: Ania Teliczan i Marcin "Madox" Majewski. To jednak 19-latka z Ostródy wygrała, a "Madox" był o włos od finału - zadecydował głos Kuby Wojewódzkiego.

 • "Mam talent" bez Madoxa!

  W czwartym półfinale "Mam talent" najwięcej krytycznych uwag od jurorów usłyszeli wokaliści, uznawani za faworytów tego odcinka: Ania Teliczan i Marcin "Madox" Majewski. To jednak 19-latka z Ostródy wygrała, a "Madox" był o włos od finału - zadecydował głos Kuby Wojewódzkiego.

 • Kozyra wbija szpilę Kayah i "X Factor"

  Nowy juror programu "Mam talent", Robert Kozyra, stara się robić dobry PR swojemu show. Następca Kuby Wojewódzkiego uważa, że to lepszy program niż "X Factor".

 • Nowy juror "Mam talent" nie będzie showmanem

  Spekuluje się, że zamiana Kuby Wojewódzkiego na Roberta Kozyrę nie przysłuży się programowi "Mam talent". Co na temat swojego udziału mówi sam zainteresowany?

 • "Mam talent" w innej lidze?

  Czwarta edycja "Mam talent" ma już widownię na poziomie 4,7 mln widzów. Wygląda na to, że odejście Kuby Wojewódzkiego nie zrobiło wielkiej krzywdy programowi.

 • "Mam talent": 17-latek "wyjątkowy jak Dolina Rospudy"

  ...taneczny duet akrobatów Ania i Jacek. Co ciekawe, przeważył głos wokalistki Agnieszki Chylińskiej, która poparła Małgorzatę Foremniak, wbrew dramatycznym apelom Kuby Wojewódzkiego ("skrzywdzisz dziecko(...) występie. "Jesteś niesamowity, super po prostu" - zachwycona była także Chylińska, jednak w decydującym głosowaniu nie zdecydowała się poprzeć Paprockiego. Przed programem szanse Ani i Jacka nie były...

 • "Mam talent": Spór jurorów

  ...jednomyślności. Małgorzata Foremniak postawiła na Jessikę, a Kuba Wojewódzki postawił na Asię i Kasię. Decydujący głos na Jessikę oddała Agnieszka Chylińska, która podkreśliła, że to właśnie Jessica(...)Najwięcej głosów widzów zebrał lalkarz Konrad "Kony" Czarkowski , który w brawurowym pokazie wykorzystał m.in. lalki jurorów: Kuby Wojewódzkiego, Agnieszki Chylińskiej i Małgorzaty Foremniak...