• Informacje na temat:

  agnieszka chylińska nie do poznania

Artykuły na temat: agnieszka chylińska nie do poznania
 • Agnieszka Chylińska zapowiada nową płytę "Pink Punk". Poznaj szczegóły!

  Blisko dwa lata po premierze albumu "Forever Child" Agnieszka Chylińska wyda kolejną płytę - "Pink Punk".

 • Agnieszka Chylińska niewinna

  Agnieszka Chylińska, wokalistka grupy O.N.A., została zwolniona przez sąd od zarzutu obrazy publicznej. Według prowadzącego sprawę sędziego, używanie przez Chylińską wulgarnych słów podczas sylwestrowego, 31 grudnia, koncertu w Poznaniu, nie można uznać za obrazę publiczną.

 • Agnieszka Chylińska w "Machinie".(...)Polskich artystów estradowych się nie szanuje - przeczytałam dzisiaj w prasie. Mało tego, gdy zdarzy się raz na jakiś czas niepolski komplement w stronę nadwiślańskiego wykonawcy, dopiero wówczas...

 • Agnieszka Chylińska i "Królowa łez" (nowa płyta "Forever Child")

  Ale niespodzianka! Bez żadnych zapowiedzi Agnieszka Chylińska w piątek 30 września wypuściła nową płytę "Forever Child".

 • Agnieszka Chylińska kończy 40 lat. Od "Modlishki" po matkę Polkę

  Zobaczcie, jak zmieniała się Agnieszka Chylińska - od drapieżnej wokalistki grupy O.N.A. po matkę trójki dzieci, od lat zasiadającej w jury telewizyjnych programów ("Mam talent", "Mali giganci").

 • Agnieszka Chylińska została mamą!

  Czy jedna z najbardziej kontrowersyjnych polskich wokalistek nieco złagodzi swój wizerunek? Agnieszka Chylińska (we wtorek, 23 maja, skończy 30 lat) przed kilkoma dniami została mamą Ryśka.

 • Agnieszka Chylińska w ciąży!

  Jak donosi gazeta "Fakt", Agnieszka Chylińska, "największa skandalistka polskiej sceny muzycznej ostatnich lat, nieobliczalna, drapieżna i ostra" zaskoczyła po raz kolejny! Wokalistka pod koniec kwietnia zostanie mamą!

 • Wspomnienia Chylińskiej

  Gorąco zapraszamy Was na kolejne wydanie audycji Star DJ w Mieście Muzyki. W piątek, 6 listopada, w prawdziwego, radio wego DJ-a zabawi się kontrowersyjna Agnieszka Chylińska.

 • Przebój Roku RMF 2016: Agnieszka Chylińska kontra Sylwia Grzeszczak

  To już ostatnia prosta - w niedzielę 1 stycznia 2017 r. poznamy wyniki głosowania w plebiscycie Przebój Roku RMF FM.

 • "Mam talent": Kłótnia między Chylińską a Egurrolą. Znamy 40 półfinalistów

  Polski WADF 2019 formacja urban pop). "Lepiej umrzeć niż się zatrzymać" - przekazała swoje motto Agnieszka Chylińska, dodając, że pasuje ono także do dziewczyn. "Disco dance to power, energia, duża(...) się za głowy. "A było tak dobrze... Fikanie było zupełnie niepotrzebne, wystarczy ten głos, tylko na miłość boską, nie kicaj" - śmiała się Agnieszka Chylińska. "Jeden z najbardziej urokliwych występów...

Wideo na temat: agnieszka chylińska nie do poznania
 • "Big Brother": Victor Stadnichenko o swojej dziewczynie. "Poznałem ją w Indiach"

  trochę taką chrypką jak Agnieszka Chylińska. Ma świetny głos - opowiada Victor. - Byłam już tam cztery razy. Ona chce zrobić wizę do Polski, ale jest z tym problem. Polska ambasada w Indiach robi(...)Victor Stadnichenko, jden z nowych mieszkańców domu Wielkiego Brata opowiedział nam o swojej dziewczynie, którą poznał w Indiach. - Poznałem ją w New Delhi w stolicy Indii, w rockowym barze karaoke