• Informacje na temat:

  agnieszka chylińska ryszard

Artykuły na temat: agnieszka chylińska ryszard
 • Agnieszka Chylińska nie ukrywa trudnych przeżyć. Co dzieje się u niej obecnie?

  Brzmi to smutno, ale Agnieszka Chylińska (42 l.) długo miała żal do rodziców, obwiniała ich za swoje problemy. Dzisiaj sama wie, że rodzicielstwo to wyzwanie. Dodatkowo może liczyć na mamę i tatę. Ostatnio jej dzieci spędziły z dziadkami majówkę.

 • Kora kontra Złoty Maanam i inne żenujące spory o nazwę

  W ostatnim czasie coraz częściej głośne rozstania w różnych zespołach muzycznych kończą się żenującymi, ciągnącymi się latami sporami o prawa do nazwy. Zdezorientowana publiczność obserwuje smutne przepychanki dawnych idoli, którzy za wszelką cenę próbują przekonać fanów, że to właśnie oni są ci "prawdziwi" i "legendarni". Kora czy Złoty Maanam? Kukiz czy Piersi? Dwie wersje De Mono, a może Kat z Romanem lub Kat bez Romana? Sprawdzamy, kogo jeszcze dotknął ten wirus.

 • Agnieszka Chylińska "chce przystąpić do matury"!

  Takiego obrotu spraw nikt się nie spodziewał. Agnieszka Chylińska (38 l.) postanowiła w końcu zadbać o swoją edukację!

 • Agnieszka Chylińska w ciąży!

  Jak donosi gazeta "Fakt", Agnieszka Chylińska, "największa skandalistka polskiej sceny muzycznej ostatnich lat, nieobliczalna, drapieżna i ostra" zaskoczyła po raz kolejny! Wokalistka pod koniec kwietnia zostanie mamą!

 • Agnieszka Chylińska tak szczera jeszcze nigdy nie była! Miała łzy w oczach!

  Agnieszka Chylińska (42 l.) nigdy nie przebierała w słowach, mówiąc o czymkolwiek. Znana z ostrego języka i wyrażania swoich poglądów, bez względu na wszystko, udzieliła chyba najbardziej szczerego wywiadu w swoim życiu.

 • Chylińska planuje drugie dziecko?

  Czy Agnieszka Chylińska chce powiększyć rodzinę?

 • Agnieszka Chylińska w powieści pisze o rozwodzie. Kryzys małżeński trwa?

  ...- Zawsze miałam zasadę, żeby mówić o sobie, drzeć się o sobie - mówiła Agnieszka Chylińska (43 l.), zdradzając, że zarówno teksty jej piosenek, jak i książki inspirowane są jej historią. Nie(...) biografią jest wiele. Czytaj dalej na następnej stronie Agnieszka w 2010 roku wzięła ślub z Markiem. Razem wychowują trójkę dzieci: 14-letniego Ryszarda, 10-letnią Esterę i 6-letnią Krysię...

 • Agnieszka Chylińska laureatką "Paszportu Polityki"

  Jak co roku tygodnik "Polityka" przyznał swoje "Paszporty" najwybitniejszym twórcom polskiej kultury. Wśród laureatów, którzy prestiżową nagrodę odbiorą 8 stycznia na specjalnej gali, znalazła się także Agnieszka Chylińska, wokalistka zespołu O.N.A..

 • Agnieszka Chylińska: Dopadła ją proza życia!

  Agnieszka Chylińska (37 l.) ma chyba coraz więcej wątpliwości, czy warto aż tak poświęcać się dla rodziny...

 • Agnieszka Chylińska odebrała "Paszport Polityki"

  Agnieszka Chylińska, wokalistka grupy O.N.A., odebrała we wtorek, 8 stycznia, prestiżową nagrodę tygodnika "Polityka", czyli słynny "Paszport". W poprzednich latach wyróżnienie to w kategorii Rock-Pop-Estrada odbierali m.in. Kazik Staszewski, Wojtek Waglewski, Kasia Nosowska oraz Ryszard "Tymon" Tymański.

Wideo na temat: agnieszka chylińska ryszard
 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

 • Lato w mieście

  Wielowątkowa, mozaikowa opowieść o tym, że dobre intencje nie zawsze prowadzą do właściwych wyborów. Na warszawskim osiedlu pojawia się kamper, w którym mieszka tajemniczy mężczyzna. Wśród mieszkańców rozchodzi się wieść, że wyszedł niedawno z więzienia, ale nikt nie wie dokładnie, co zrobił. Jego przybycie dużo zmienia w życiu młodej kobiety, która przeżywa poważny kryzys w małżeństwie oraz w życiu pewnej nastolatki, która nie może porozumieć się z matką. On okazuje się ważną osobą w życiu...