• Informacje na temat:

  agnieszka grochowska dzieci

Artykuły na temat: agnieszka grochowska dzieci
 • "Rodzina Addamsów": Agnieszka Grochowska jako Morticia

  Anjelica Huston w wersji aktorskiej z roku 1991, Charlize Theron udzielająca głosu postaci w najnowszej, animowanej wersji - trzeba przyznać, że Morticia Addams, bohaterka "Rodziny Addamsów", nie może narzekać na swe ekranowe wcielenia. W polskiej wersji językowej nowej odsłony opowieści o arystokratycznym klanie z zamiłowaniem do makabry, głosu użyczyła jej Agnieszka Grochowska.

 • Wielki sukces Agnieszki Grochowskiej

  Agnieszka Grochowska zdobyła prestiżową nagrodę Amanda Award dla najlepszej aktorki za rolę w norweskim filmie "Upperdog" - poinformował serwis Cineuropa.

 • Agnieszka Grochowska: Czasem mam wrażenie, że zwariuję

  Praca zawodowa wymaga od aktorki dużego zaangażowania emocjonalnego, które trudno odłożyć na bok po zakończeniu spektaklu lub dnia zdjęciowego. Łączenie życia zawodowego z rolą matki bywa więc dla Agnieszki Grochowska trudne. Z tego względu przyjmuje tylko naprawdę interesujące ją propozycje teatralne i filmowe i nie obawia się nawet długich przerw w pracy.

 • Agnieszka Grochowska u boku Gary'ego Oldmana

  Agnieszka Grochowska wystąpi w hollywoodzkim filmie "Child 44" wyprodukowanym przez Ridleya Scotta. Aktorka pojawi się u boku Toma Hardy'ego, Gary'ego Oldmana i Noomi Rapace.

 • "System": Agnieszka Grochowska traci syna

  ...okrutnego morderstwa czteroletniego chłopca. Gdy zaczynają ginąć kolejne dzieci, postanawia na własną rękę przeprowadzić śledztwo. Grochowska wcieliła się w postać Niny Andriejewy. - Jest żoną oficera, który jest przyjacielem głównego bohatera Lwa Demidowa, granego przez Toma Hardy'ego. Jej syn zostaje zabity przez seryjnego mordercę - wyjaśnia aktorka. Jak Grochowska zapamiętała pracę na planie tej...

 • Agnieszka Grochowska o hollywoodzkim debiucie

  ...kariery. Jego wiara w ideały partii zostaje zachwiana, kiedy przełożeni każą mu zatuszować sprawę okrutnego morderstwa czteroletniego chłopca. Gdy zaczynają ginąć kolejne dzieci, postanawia na własną rękę przeprowadzić śledztwo. Film trafi do polskich kin 15 kwietnia. Jak dostałaś się do obsady "Systemu"? Agnieszka Grochowska : - Otrzymałam rolę w filmie na podstawie nagrania, które wysłałam...

 • Agnieszka Grochowska: U boku gwiazd

  Na początku chciałam tę rolę odrzucić - opowiada o występie w wyprodukowanym przez Ridleya Scotta "Systemie", u boku Toma Hardy'ego i Noomi Rapace, Agnieszka Grochowska. Thriller, z akcją osadzoną w stalinowskim ZSRR, od piątku, 24 kwietnia, można oglądać w polskich kinach.

 • "System": Agnieszka Grochowska u boku Toma Hardy'ego

  ...kolejne dzieci, narażając się na gniew zwierzchników, Demidow rozpoczyna śledztwo na własną rękę. Agnieszka Grochowska wcieliła się w rolę Niny Andreevy, matki zaginionego dziecka. Polska aktorka została wybrana do filmu w drodze castingu. Nagranie, które Grochowska wysłała producentom, pokonało kilka tysięcy innych zgłoszeń. - Zrobiłam w studio zdjęcia próbne, które zostały zawieszone w internecie...

 • Grochowska z norweskim Oscarem?

  Agnieszka Grochowska została nominowana do nagrody Kanon Award, zwanej norweskim Oscarem. Polka dostrzeżona została za rolę w filmie "Upperdog" w reżyserii Sary Johnsen.

 • Agnieszka Grochowska u boku Toma Hardy'ego w filmie "System"

  ..."Moja rola nie jest duża, ale wcielam się w dość kluczową postać - od niej zaczyna się cała akcja. Napędzam głównego bohatera do działania" - mówi Agnieszka Grochowska. Agnieszka Grochowska otrzymała(...) powtarzana cały dzień" - wspomina Grochowska. "Zrozumiałam, że Hollywood to nie czerwony dywan i blichtr tylko ciężka praca. Możliwość spotkania tych wszystkich ludzi była fantastyczna. Sprawili wrażenie...

Zdjęcia na temat: agnieszka grochowska dzieci