• Informacje na temat:

  agnieszka grochowska zdjęcia

Artykuły na temat: agnieszka grochowska zdjęcia
 • Agnieszka Grochowska w nowym serialu "Motyw"

  Ruszyły zdjęcia do nowego serialu TVN "Motyw" w reżyserii Pawła Maślony. To kolejna produkcja z udziałem Agnieszki Grochowskiej w ostatnim czasie.

 • Agnieszka Grochowska: Najbardziej boję się rutyny

  Szesnaście lat temu debiutowała w filmie "Warszawa", a dzisiaj robi międzynarodową karierę. Agnieszka Grochowska gra w wielkich produkcjach na całym świecie, u boku hollywoodzkich gwiazd, takich jak Matthew Modine i Elle Fanning.

 • ...4 listopada odbyła się szwedzka premiera filmu Leny Einhorn "Podróż Niny" w którym udział biorą polscy aktorzy, m.in Agnieszka Grochowska ( "Pręgi" , "Warszawa" ) i Maria Chwalibóg ("Kobieta samotna"). Opowiada on o ocalałej z warszawskiego getta Żydówce i został entuzjastycznie przyjęty przez szwedzką prasę.

 • Agnieszka Grochowska: Aktorstwo to dla mnie luksus

  Agnieszka Grochowska podkreśla, że prawdziwe życie polskich aktorów nie przypomina tego, co ludzie widzą na okładkach czasopism lifestyle'owych. Aktorstwo to zawód, w którym trudno liczyć na(...) idzie siłą rozpędu i muszę pewne rzeczy zrobić i to przetrwać, i to robię - mówi Agnieszka Grochowska agencji informacyjnej Newseria Lifestyle. Gwiazda twierdzi, że czas pomiędzy kolejnymi...

 • Grochowska u Zanussiego

  Jedną z głównych ról w najnowszym filmie Krzysztofa Zanussiego "Obce ciało" gra Agnieszka Grochowska.

 • Agnieszka Grochowska u boku Gary'ego Oldmana

  Agnieszka Grochowska wystąpi w hollywoodzkim filmie "Child 44" wyprodukowanym przez Ridleya Scotta. Aktorka pojawi się u boku Toma Hardy'ego, Gary'ego Oldmana i Noomi Rapace.

 • Agnieszka Grochowska u boku amerykańskich gwiazd

  Aktorka Agnieszka Grochowska zagrała w hollywoodzkiej produkcji "Child 44". Reżyserem obrazu jest Daniel Espinoza, a główne role zagrali m.in. Tom Hardy i Gary Oldman.

 • Agnieszka Grochowska: U boku gwiazd

  Na początku chciałam tę rolę odrzucić - opowiada o występie w wyprodukowanym przez Ridleya Scotta "Systemie", u boku Toma Hardy'ego i Noomi Rapace, Agnieszka Grochowska. Thriller, z akcją osadzoną w stalinowskim ZSRR, od piątku, 24 kwietnia, można oglądać w polskich kinach.

 • Kożuchowska, Grochowska i Czernecki w nowym serialu TVN "Motyw"

  Rozpoczęły się prace na planie nowego serialu kryminalnego "Motyw".​ W produkcji TVN główne role grają: Małgorzata Kożuchowska, Agnieszka Grochowska i Michał Czernecki.

 • Agnieszka Grochowska: Zbyt silne emocje

  Trzydzieści pięć lat, trzydzieści pięć filmów. To nie jest mizerny bilans. Do tego gdyńskie "Złote Lwy" za pierwszoplanowe role w filmach "W ciemności" i w "Obcym niebie". Agnieszka Grochowska(...) dostała pani rolę w "Systemie", była pani na zdjęciach próbnych za granicą? - Nie, dziś zdjęcia próbne kręci się samemu na białej ścianie, w warunkach w miarę komfortowych, niezależnych od mojej...

Wideo na temat: agnieszka grochowska zdjęcia
 • Agnieszka Grochowska: Aktorstwo to dla mnie luksus

  Praca to dla mnie przywilej - mówi Agnieszka Grochowska. Aktorka zawsze lubiła swój zawód i nie miała nic przeciwko nawet bardzo wczesnemu rozpoczynaniu zdjęć. Odkąd została matką, zauważyła natomiast, że codzienne życie domowe często wymaga od niej więcej wysiłku niż praca na planie filmu lub serialu.