• Informacje na temat:

  agnieszka holland jej córka

Artykuły na temat: agnieszka holland jej córka
 • Prawda o ojcu Agnieszki Holland wyszła dopiero po latach!

  Henryk Holland (†41 l.) zmarł w tajemniczych okolicznościach. Zagadka została rozwikłana dopiero po 45 latach...

 • Agnieszka Holland o "Dziecku Rosemary": Krew akceptują, gorzej z seksem

  1 maja na antenie stacji Lifetime wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 4-częściowego serialu "Dziecko Rosemary" w reżyserii Agnieszki Holland. W rozmowie z Interią polska reżyserka opowiedziała, dlaczego zdecydowała się nakręcić klasyczny horror; ujawniła, że z ostatecznej wersji serialu wypadły niemal wszystkie sceny z Weroniką Rosati oraz wyznała, że w trakcie pracy nad "Dzieckiem Rosemary

 • Nowy serial Agnieszki Holland

  Telewizja HBO przedstawiła szczegóły i obsadę nowego, kręconego w Czechach przez Agnieszkę Holland miniserialu o Janie Palachu - studencie, który podpalił się w 1969 roku w proteście przeciw bierności mieszkańców Czechosłowacji po inwazji wojsk Układu Warszawskiego.

 • - Zło w dzisiejszych czasach uważane jest niestety za "atrakcyjne, sexy" - mówiła we wtorek, 14 kwietnia, w Warszawie Agnieszka Holland po pokazie wyreżyserowanego przez nią miniserialu "Dziecko Rosemary". Nową adaptację powieści Iry Levina w maju będzie można oglądać w Polsce.

 • Córka Holland jest lesbijką

  Kasia Adamik, córka Agnieszki Holland i współreżyserka filmu "W ciemności", w jednym z wywiadów przyznała się do homoseksualizmu.

 • "Zbliżenia": Rzadkość w polskiej kinematografii

  Od 24 października w kinach w całej Polsce widzowie mogą zobaczyć "Zbliżenia" - nowy film Magdaleny Piekorz. Grający główne role Joanna Orleańska i Łukasz Simlat opowiadają o tej produkcji w rozmowie wideo. Podkreślają aspekty filmu, które w polskim kinie pojawiają się niezwykle rzadko.

 • Grażyna Błęcka-Kolska w rozpaczy. Córka Zuzanna Kolska była całym jej życiem!

  ...23-latka na co dzień mieszkała w Londynie, gdzie studiowała na University of Westminster, jednej z najlepszych brytyjskich uczelni. Jej pasją była fotografia. W międzyczasie pracowała, przeprowadzała(...) o swoich potrzebach, gdyż wydawało jej się, że to "twórca jest najważniejszy". Później borykała się z prozą życia codziennego: nie miała pracy, nie mogła sprzedać domu - pamiątki po nieudanym...

 • Więckiewicz "królem życia"

  "Król życia" to inteligentna komedia o uwalnianiu się od świata korporacji i poszukiwaniu na nowo kolorów życia. Produkcja jest debiutem reżyserskim jednego z najbardziej znanych polskich operatorów filmowych, Jerzego Zielińskiego. W kinach będzie można ją zobaczyć jesienią, a teaser zapowiadający "Króla życia" można obejrzeć już teraz.

 • Patrycja Volny ma szansę na międzynarodową karierę

  ...w. Najnowszy film, w którym gra Patrycja Volny to wchodzący na ekrany "Obywatel Jones". Agnieszka Holland przypomina w nim brytyjskiego dziennikarza Garetha Jonesa, który odkrył przed światem Wielki(...) ręką na dyplom łódzkiej PWSFTiTT, zająć się wychowaniem córki i uczeniem angielskiego dzieci we francuskiej wsi, gdzie mieszka z mężem. Los jednak się uśmiechnął do aktorki jeszcze przed jej...

 • 35 lat "Amatora" Krzysztofa Kieślowskiego

  W niedzielę, 16 listopada, minęło 35 lat od dnia, gdy do kin trafił "Amator" Krzysztofa Kieślowskiego. Pierwowzorem bohatera był pracownik cukrowni, filmowiec amator Franciszek Dzida, kanwą scenariusza - jego wspomnienia spisane na prośbę Kieślowskiego.

Dyskusje na temat: agnieszka holland jej córka
 • Re: "Drogi wolności": Szansa na sukces

  Aby film był wybitny musi w nim rolę zagrać przynajmniej: Janda albo jej córka lub Stuhr albo jego syn Szczepkowska, Olbrychski, Radziwiłowicz, Julia Wyszyńska ze spektaklu "Klątwa" itd. itp. w innym wypadku film jest do bani tak myślą lemingi. Oczywiście musi być wątek żydowski. Reżyserować musi np. Agnieszka Holland