• Informacje na temat:

  agnieszka holland o córce

Artykuły na temat: agnieszka holland o córce
 • Agnieszka Holland: Robię filmy z mojego punktu widzenia

  Z okazji wizyty Agnieszki Holland w Polsce, związanej z promocją książki Marioli Jankun-Dopartowej "Gorzkie kino Agnieszki Holland", z reżyserką rozmawiała Anna Kempys.

 • "Obywatel Jones": Agnieszka Holland walczy o Złotego Niedźwiedzia

  Prezentujemy pierwszy fragment najnowszego filmu Agnieszki Holland! "Obywatel Jones" będzie miał swoją światową premierą na rozpoczętym w czwartek, 7 lutego, Berlinale 2019.

 • Agnieszka Holland ostro do krytyków serialu "1983"

  ..."1983", pierwsza polska produkcja serwisu Netflix, spotkała się z chłodnym przyjęciem polskich recenzentów. Do krytyki serialu odniosła się Agnieszka Holland, która wyreżyserowała jego pierwsze dwa odcinki. Jej komentarz pod negatywną opinią zamieszczoną w jednym z serwisów społecznościowych spotkał się z mocną reakcją internautów.

 • Agnieszka Holland: Wizytówką "1983" są talenty Polaków

  Wizytówką "1983" są talenty Polaków, bo ten serial jest robiony praktycznie w całości przez rodzimą ekipę twórców i aktorów. To dowód na to, że Polak potrafi - mówi Agnieszka Holland. Pierwszą polską produkcję Netfliksa będzie można oglądać od 30 listopada.

 • Nowy film córki Agnieszki Holland

  Marcin Dorociński, Jacek Poniedziałek, Krzysztof Kiersznowski i Maria Seweryn znajdą się w obsadzie filmu "Boisko bezdomnych" w reżyserii Kasi Adamik. Zdjęcia ruszą 15 czerwca.

 • Film o Agnieszce Holland

  Dokument o Agnieszce Holland "Powrót Agnieszki H." będzie pokazany na specjalnych seansach w kilku miejscowościach, m.in. w Zabłociu (Lubelskie) i Opatowie (Świętokrzyskie). Stanowi wspomnienie o tym fragmencie biografii Holland, który związany jest z Czechami.

 • Jubileusz Agnieszki Holland

  Agnieszka Holland, należąca do grona najwybitniejszych i najbardziej znanych na świecie polskich reżyserów i scenarzystów filmowych, obchodzi w piątek 60. urodziny.

 • Agnieszka Holland o Janosiku

  Agnieszka Holland przygotowuje się do realizacji filmu o Janosiku. O tych zamierzeniach autorki już informowaliśmy w grudniu ubiegłego roku. Jak się okazuje, reżyserka ma zamiar pracować nad projektem razem ze swoją córką Kasią Adamik. Jak podała Rzeczpospolita , w maju odbędą się pierwsze castingi do roli Janosika.

 • Agnieszka Holland w Polsce

  Od poniedziałku przebywa w Polsce Agnieszka Holland, która przyjechała ze Stanów Zjednoczonych na premierę swego najnowszego filmu "Trzeci cud". Powstał on na podstawie powieści Richarda Vetere'a, a w głównej roli występuje Ed Harris.

 • Agnieszka Holland: Codzienna odwaga

  Codzienna odwaga, koszty ludzkich wyborów, wpływ jednostki na historię - takie pytania m.in. są stawiane są w "Gorejącym krzewie" - mówiła w środę w Warszawie reżyserka tego filmu Agnieszka Holland. Emisję trzyodcinkowego serialu rozpocznie 3 marca HBO w Polsce.