• Informacje na temat:

  agnieszka kaczorowska akademia teatralna

Artykuły na temat: agnieszka kaczorowska akademia teatralna
 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska chciałaby zagrać... diablicę!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z „Klanu”, wcale nie zamierza poświęcać się wyłącznie tańcowi, choć na parkiecie radzi sobie znakomicie. Chce być także świetną aktorką. Marzy, by wcielić się w... diablicę!

 • Agnieszka Kaczorowska: Wszystko jest możliwe

  Była uroczą siedmiolatką, kiedy zaczęła grać w "Klanie". Dziś jest dorosłą kobietą z bardzo ambitnymi planami na przyszłość.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska zagra w musicalu?

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z „Klanu”, ma szansę zagrać tytułową rolę w musicalu „Alicja w krainie czarów”. O powierzeniu jej tego zadania myśli... jej były chłopak, Rafał Samborski!

 • Rozbierana sesja to kiepski początek

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", nie chce iść śladem wielu młodych aktorek, które - aby zwrócić na siebie uwagę - pozują nago do zdjęć publikowanych później w magazynach dla panów. - To kiepski początek kariery - twierdzi Agnieszka.

 • "Klan": Agnieszka Kaczorowska na planie stała się kobietą!

  ...agencji informacyjnej Newseria Lifestyle Agnieszka Kaczorowska. - Myślę o kursie aktorskim w Stanach Zjednoczonych i oczywiście o wszelkich warsztatach tutaj na miejscu. Rozmawiałam już(...) przygotowywał ją sam Piotr Cyrwus... Pomimo tego Agnieszka postanowiła się nie poddawać: - Zamierzam się rozwijać aktorsko. W zeszłym roku rzeczywiście zdawałam do szkoły. Plan był taki, że w tym...

 • Bożenka z "Klanu" wyprowadza się z domu!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", postanowiła opuścić rodzinne gniazdo i rozpocząć samodzielne życie. Właśnie zaczęła rozglądać się za mieszkaniem, do którego mogłaby się przeprowadzić, by - jak mówi - zacząć żyć na własny rachunek.

 • Agnieszka Kaczorowska wkręci się do "Tańca z gwiazdami"?

  Agnieszka Kaczorowska (22 l.) chciałaby ponoć wziąć udział w "Tańcu z gwiazdami". Jako profesjonalna tancerka mogłaby zostać trenerką gwiazd.

 • Rzuci taniec dla aktorstwa?

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", do niedawna niemal w każdym wywiadzie mówiła, że jej największą pasją jest taniec. Młodzieżowa Mistrzyni Świata w tańcach latynoamerykańskich (tytuł ten Agnieszka zdobyła w 2010 roku) poważnie myśli jednak o tym, by zrezygnować z kariery tancerki. Dlaczego?

 • "Klan": Wschodząca gwiazda - Agnieszka Kaczorowska

  ..."Klan" świętował niedawno jubileusz 2500. odcinka, a Agnieszka Kaczorowska i jej bohaterka, Bożena Lubicz, zostały królowymi internetu! Po pierwsze, z powodu jej pasji do tańca i plotek o dołączeniu do tanecznego show. I po drugie - bo Lubiczówna straciła dziewictwo!

 • Bożenka z "Klanu" marzy o... Oscarze!

  Agnieszka Kaczorowska, czyli Bożenka z "Klanu", nie podjęła jeszcze decyzji, czy będzie w tym roku ponownie ubiegała się o indeks warszawskiej Akademii Teatralnej. Jest jednak pewna, że aktorstwu chce poświęcić resztę życia. Marzy nawet o zdobyciu... Oscara!

Wideo na temat: agnieszka kaczorowska akademia teatralna
 • Akademia wampirów

  Rose i Lissa mają takie same problemy jak wszystkie nastolatki, tyle że uczą się w Akademii Wampirów – tajemnej szkole z internatem. Tu uczniowie dzielą się na Moroi (śmiertelne, pokojowo nastawione wampiry) i Dhampiry (półwampiry, półudzi, pełniących rolę strażników Moroi). Choć nieśmiała Lissa jest księżniczką Moroi, a buntownicza i żywiołowa Rose – Dhampirką, wierzą, że ich przyjaźń będzie trwać wiecznie. Pod warunkiem jednak, że przetrwają do końca roku. A nie będzie to proste zadanie, bo...

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...