• Informacje na temat:

  agnieszka kaczorowska dzień

Artykuły na temat: agnieszka kaczorowska dzień
 • Baby shower Agnieszki Kaczorowskiej

  Sezon na baby shower wśród gwiazd trwa w najlepsze! Niedawno do grona szczęśliwych przyszłych mam, które miały imprezę tego typu, dołączyła Agnieszka Kaczorowska. Aktorka, która niebawem powita na świecie swoje pierwsze dziecko, podzieliła się w sieci kilkoma kadrami z tego wydarzenia.

 • Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami! Syn czy córka?

  Agnieszka Kaczorowska i Maciej Pela zostali rodzicami, a radosną nowiną podzielili się za pośrednictwem Instagrama. Dziecko pary przyszło na świat w piątek, 26 lipca 2019 roku.

 • Agnieszka Kaczorowska: Potrzebuję nowych wyzwań

  Kojarzona była głównie z rolą Bożenki w "Klanie". Dwa lata temu Agnieszka Kaczorowska dała się poznać jako świetna nauczycielka w "Tańcu z gwiazdami". Teraz aktorka i tancerka postanowiła zamknąć pewien etap.

 • Agnieszka Kaczorowska: Teraz jestem szczęśliwa

  Odkąd Agnieszka Kaczorowska występuje w "Tańcu z Gwiazdami", nieustannie znajduje się na celowniku plotkarskiej prasy. Aktorka opowiada jednak, że udział w show ma też plusy. Poza tym zdradza swoje najskrytsze marzenia.

 • Agnieszka Kaczorowska: Dojrzałam i idę dalej

  Trudno się z tobą umówić na wywiad, ciągle jesteś w biegu. Można przyzwyczaić się do takiego tempa? Agnieszka Kaczorowska : - Zdążyłam przywyknąć do intensywnego trybu życia. Od dziecka musiałam(...) ciekawych rzeczy. Wystarcza mi jeden wolny dzień na całkowitą regenerację. Przyznam szczerze, że chyba mam mały problem - nie potrafię odpoczywać. Jak już masz chwilę dla siebie, to co najchętniej...

 • Agnieszka Kaczorowska: Wszystko jest możliwe

  ..."Klan" udokumentował 17 lat pani życia. Z jakimi uczuciami ogląda pani pierwsze odcinki? Agnieszka Kaczorowska : - Moja mama nagrywa prawie wszystkie, w których występuję. Kiedyś sobie obejrzałam(...) Facebooku, prowadzi stronę "Dance Project by Agnieszka Kaczorowska"... - Facebook to już nieodłączna część naszego pokolenia. Blog zaczęłam pisać jakiś rok temu, bo dostałam taką propozycję. Okazało się...

 • Agnieszka Kaczorowska boi się, że odpadnie z "Tańca z Gwiazdami"

  .... Niestety wygląda na to, że Nikodem Rozbicki na co dzień odtwórca roli Bartka w serialu "Powiedz TAK!" i jeden z najgorętszych aktorów młodego pokolenia, któremu w tej edycji partneruje Agnieszka, nie jest tanecznym talentem na miarę swoich poprzedników. "Idzie im średnio i chyba średnio się dogadują. Oboje bardzo się starają, dużo trenują, ale efektów nie widać, a Agnieszka bardzo to przeżywa...

 • Agnieszka Kaczorowska: Jej marzenie spełni się w sylwestra

  Agnieszka Kaczorowska będzie jedną z gwiazd, które poprowadzą imprezę sylwestrową Polsatu w Katowicach. Aktorka i tancerka o takiej roli marzyła od dawna. To pragnienie miała wypisane na tablicy, którą widzi, co dzień po przebudzeniu.

 • Sylwestrowa Moc Przebojów: Agnieszka Kaczorowska, Stefano Terrazzino i Cleo

  Cleo twierdzi, że jest tak uzależniona od energii, jaką dają koncerty, że nie wyobraża sobie sylwestra spędzonego inaczej niż na scenie. Agnieszka Kaczorowska cieszy się, że jako współprowadząca Sylwestrową Moc Przebojów zdobędzie kolejne ciekawe doświadczenie zawodowe. Stefano Terrazzino nie boi się nawet grudniowego chłodu, choć zaraz po sylwestrze zamierza wyjechać do jakiegoś ciepłego kraju.

 • Łukasz Kadziewicz: Taneczny partner Agnieszki Kaczorowskiej o udziale w "Tańcu z gwiazdami"

  ...- Sport i taniec to dwa odległe, a jednak bardzo podobne światy - uważa były siatkarz Łukasz Kadziewicz. W programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" jego partnerką i trenerką jest Agnieszka Kaczorowska.

Wideo na temat: agnieszka kaczorowska dzień
 • Agnieszka Kaczorowska z mężem w śniadaniówce

  Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela pojawili się w "Dzień dobry TVN", by opowiedzieć o swoim związku i początkach znajomości. (Dzień dobry TVN/x-news)

 • Agnieszka Kaczorowska wspomina poród. Nie było łatwo

  Agnieszka Kaczorowska w lipcu urodziła córeczkę Emilię. Dziewczynka jest oczkiem w głowie zarówno mamy, jak i taty - Macieja Peli. Aktorka opowiedziała przed kamerą Wideoportalu o trudnym przeżyciu, jakim dla każdej kobiety jest poród. I potwierdziła, że wraz z mężem chcieliby mieć liczne potomstwo. Agnieszka przyznała, że dzień narodzin córeczki był dla niej wyjątkowy. Nie ukrywa jednak, że sam

 • Agnieszka Kaczorowska z mężem przygotowują się do macierzyństwa w śniadaniówce. Wybrali imię dla dziecka

  Agnieszka Kaczorowska-Pela i Maciej Pela wzięli ślub w 2018 roku. Teraz spodziewają się dziecka. Czy mają już wybrane imię? Jak Kaczorowska-Pela znosi ciążę? – Początki były trudne – zdradziła tancerka. – Jakoś daliśmy radę i przetrwaliśmy ten czas, teraz jest lepiej – dodała. Jakie są jej plany zawodowe? (Dzień dobry TVN/x-news)

Dyskusje na temat: agnieszka kaczorowska dzień