• Informacje na temat:

  agnieszka kaczorowska kulach

Artykuły na temat: agnieszka kaczorowska kulach
 • Agnieszka Kaczorowska wraca do "Tańca z Gwiazdami"

  Agnieszka Kaczorowska była gwiazdą "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami" przez 4 edycje programu. Z Krzysztofem Wieszczkiem sięgnęła po Kryształową Kulę. Po wiosennej odsłonie show zrezygnowała z programu, by skupić się na występach turniejowych z Kamilem Kuroczko. W piątek, 21 października, widzowie ponownie zobaczą ją na parkiecie.

 • "Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska odchodzi z programu! Co się stało?

  Agnieszka Kaczorowska to aktorka znana z serialu "Klan", która w "Tańcu z gwiazdami" dała się poznać jako zawodowa tancerka. Aktorka otworzyła swoją szkołę tańca i teraz kończy swoją karierę w telewizyjnym show.

 • Agnieszka Kaczorowska po przerwie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"

  Już w piątek, 3 marca, o godz. 20 po raz pierwszy po przerwie na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" pojawi się Agnieszka Kaczorowska. Z aktorem serialu "Pierwsza miłość" Michałem Malinowskim zatańczy jive’a.

 • "TzG 4": Agnieszka Kaczorowska nie zatańczy ze Sławkiem Uniatowskim

  Agnieszka Kaczorowska już wie, komu będzie towarzyszyć w zmaganiach o Kryształową Kulę w programie "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami". Nie potwierdza jednak doniesień, że jest nim Sławek Uniatowski. Zaprzecza też, by prosiła producentów o konkretnego partnera.

 • Agnieszka Kaczorowska boi się, że odpadnie z "Tańca z Gwiazdami"

  .... Niestety wygląda na to, że Nikodem Rozbicki na co dzień odtwórca roli Bartka w serialu "Powiedz TAK!" i jeden z najgorętszych aktorów młodego pokolenia, któremu w tej edycji partneruje Agnieszka, nie jest tanecznym talentem na miarę swoich poprzedników. "Idzie im średnio i chyba średnio się dogadują. Oboje bardzo się starają, dużo trenują, ale efektów nie widać, a Agnieszka bardzo to przeżywa...

 • "Taniec z gwiazdami": Kogo nauczy tańczyć Agnieszka Kaczorowska?

  Agnieszka Kaczorowska nie ma ostatnio nawet chwili wytchnienia. Bierze udział w zdjęciach do nowych odcinków "Klanu", prowadzi internetowy kurs tańca w ramach projektu "Dance Project by Agnieszka Kaczorowska", a w dodatku została instruktorką najprzystojniejszego Polaka, u boku którego wystąpi w kolejnej edycji "Tańca z gwiazdami".

 • Agnieszka Kaczorowska: Pytają mnie, ile już zarobiłam...

  Przed nami wielki finał "Tańca z Gwiazdami". Na parkiecie pozostały dwie pary, ale Kryształową Kulę i 100 tys. złotych zgarnie tylko jedna gwiazda - Tatiana Okupnik, lub Krzysztof Wieszczek. 50 tys. złotych otrzyma też tancerz lub tancerka zwycięskiej gwiazdy. Partnerująca Krzysztofowi - Agnieszka Kaczorowska przyznaje, że udział w show traktuje w zupełnie innych kategoriach.

 • "Taniec z gwiazdami": Agnieszka Kaczorowska czy Ewelina Lisowska?

  Przed nami finał programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Bój na parkiecie stoczą dwie pary: Agnieszka Kaczorowska i Łukasz Kadziewicz oraz Ewelina Lisowska i Tomasz Barański. Kto okaże się lepszy?

 • Agnieszka Kaczorowska o "TzG": Nie czuję się przegrana

  Staram się podchodzić konstruktywnie do każdej przegranej - zapewnia Agnieszka Kaczorowska. Oznacza to przede wszystkim wyciąganie wniosków i rozumienie co następnym razem zrobić lepiej. Tancerka nie traktuje drugiego miejsca w programie "Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami" jako przegranej. Jej zdaniem odniosła w tej edycji sukces, pokazała bowiem inne oblicze siatkarza Łukasza...

 • Kaczorowska i Więdłocha wspierają Rozbickiego

  Nikodem Rozbicki gra jedną z głównych ról w nowym serialu Polsatu - "Powiedz TAK!". Jeden z najprzystojniejszych aktorów młodego pokolenia kreuje w serialu parę z Agnieszką Więdłochą. Rozbicki walczy również o Kryształową Kulę w piątej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z Gwiazdami", a w tańcu partneruje mu Agnieszka Kaczorowska. Obydwie panie bardzo polubiły Nikodema i śledzą jego poczynaniom...

Wideo na temat: agnieszka kaczorowska kulach
 • Agnieszka Kaczorowska wie, z kim zatańczy

  Agnieszka Kaczorowska już wie, komu będzie towarzyszyć w zmaganiach o Kryształową Kulę w programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Nie potwierdza jednak doniesień, że jest nim Sławek Uniatowski. Zaprzecza też, by prosiła producentów o konkretnego partnera.

 • Wieszczek kibicuje Kaczorowskiej

  Krzysztof Wieszczek kibicuje Agnieszce Kaczorowskiej i Łukaszowi Kadziewiczowi w walce o Kryształową Kulę. Jego zdaniem siatkarz, trenowany przez znaną z perfekcjonizmu Kaczorowską, ma duże szanse pozytywnie zaskoczyć widzów i jury programu. Przyznaje też, że wyjście na parkiet dla amatora wymaga sporo odwagi.

 • Newsy Agnieszka Kaczorowska: Moim partnerem nie będzie Sławek Uniatowski

  Agnieszka Kaczorowska już wie, komu będzie towarzyszyć w zmaganiach o Kryształową Kulę w programie „Dancing with the Stars: Taniec z gwiazdami”. Nie potwierdza jednak doniesień, że jest nim Sławek(...)”. Jedną z trenerek gwiazd po raz kolejny będzie Agnieszka Kaczorowska. Według prasowych doniesień miałaby ona partnerować Sławkowi Uniatowskiemu, dawnemu finaliście „Idola”. Tancerka nie potwierdza