• Informacje na temat:

  agnieszka karczewska

Artykuły na temat: agnieszka karczewska
 • "Idol": Agata Karczewska rozmontuje system?

  ...być taką osobą" - podsumowała swój dotychczasowy udział w programie. Uczestniczka wykonała przebój "Znalazłam" grupy O.N.A., na czele której stała Agnieszka Chylińska. Oto 12 uczestników(...) (22 lata, Łomża) Agata Karczewska (24 lata, Warszawa) Jakub Krystyan 23 lata, Bestwina) Jowita Łasecka (19 lat, Inowrocław) Maciej Mazur (22 lata, Krzemów k. Szczecina) Adrian Szupke (27 lat, Kraków...

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Lordi i Agata Karczewska dołączają do składu

  Potwory z grupy Lordi oraz pamiętana z telewizyjnego "Idola" i ubiegłorocznej edycji Pol'and'Rock Festival Agata Karczewska to nowe gwiazdy imprezy Jurka Owsiaka.

 • Agnieszka Kaczorowska: Na życie nie mam planu B

  Popularność zdobyła rolą Bożenki z "Klanu", ale Agnieszka Kaczorowska udowodniła, że nie jest tylko serialową gwiazdą - w 2015 roku wygrała trzecią edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Tancerka i aktorka opowiada, jak wygląda jej codzienność w czasach pandemii.

 • Agnieszka Kaczorowska-Pela: Szczęśliwa i spełniona

  ...​Agnieszka Kaczorowska trzy miesiące temu urodziła córeczkę Emilkę. Już zauważyła, jak wiele się zmieniło w jej życiu.

 • Agnieszka Kaczorowska: Dojrzałam i idę dalej

  Trudno się z tobą umówić na wywiad, ciągle jesteś w biegu. Można przyzwyczaić się do takiego tempa? Agnieszka Kaczorowska : - Zdążyłam przywyknąć do intensywnego trybu życia. Od dziecka musiałam(...) Morskiej! Dla mnie to najcudowniejsza chwila na świecie - morze i zachód słońca. Choć ostatnio po raz pierwszy widziałam wschód nad morzem. Równie piękne zjawisko! Rozmawiała Edyta Karczewska-Madej.

 • Łukasz Kadziewicz: Taneczny partner Agnieszki Kaczorowskiej o udziale w "Tańcu z gwiazdami"

  ...- Sport i taniec to dwa odległe, a jednak bardzo podobne światy - uważa były siatkarz Łukasz Kadziewicz. W programie "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami" jego partnerką i trenerką jest Agnieszka Kaczorowska.

 • Znana prezenterka wychodzi za mąż!

  Gdy zaczynała swoją karierę, zastanawiano się, czy podoła. Okazało się, że Agnieszka Popielewicz jest nie tylko urodziwa, ale pracowita, wytrwała i inteligentna.

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Znamy finalistów eliminacji. BAiKA zaproszona na Małą Scenę

  ...z Acid Drinkers i Decapitated , wracający po sześciu latach na darmowy festiwal happysad , Kult, Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Tulia, Majka Jeżowska(...) Eliminacji pojawili się również wykonawcy spoza stawki - Agata Karczewska (gość specjalny) oraz Łydka Grubasa (gwiazda wieczoru) - laureaci wcześniejszych edycji Eliminacji. Uczestników oceniało...

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Pociągi wracają! Owsiak: Zwyciężył zdrowy rozsądek

  ..., Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk, Daria Zawiałow, Krzysztof Zalewski, Tulia, Majka Jeżowska, Carrantuohill, Ralph Kaminski, Sidney Polak, Renata Przemyk , Gooral, Bokka, Moskwa, Cyrk Deriglasoff , BAiKA , Kwiat Jabłoni , Agata Karczewska i Witek Muzyk Ulicy . Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. W ramach Akademii Sztuk Przepięknych...

 • Pol'and'Rock Festival 2019: Wojciech Pszoniak gościem ASP

  ...oraz ich rodak Dub FX . Polscy przedstawiciele to metalowcy z Acid Drinkers i Decapitated , wracający po sześciu latach na darmowy festiwal happysad , Kult, Agnieszka Chylińska, Maciej Maleńczuk(...) Karczewska i Witek Muzyk Ulicy . Na czterech scenach zaprezentuje się kilkudziesięciu wykonawców z Polski i ze świata. W ramach Akademii Sztuk Przepięknych odbędą się spotkania z wybitnymi...