• Informacje na temat:

  agnieszka kulesza

Artykuły na temat: agnieszka kulesza
 • Kulesza i Smarzowski: To miły moment

  Tegoroczna gala wręczenia polskich nagród Filmowych Orły 2012 należała do "Róży". Film Wojciecha Smarzowskiego zdobył w sumie aż siedem nagród. Razem z reżyserem cenną statuetkę odebrała także Agata Kulesza, odtwórczyni roli tytułowej.

 • Kulesza i Dorociński w filmie "Moje córki, krowy"

  Agata Kulesza, Marcin Dorociński, Gabriela Muskała i Marian Dziędziel - m.in. ci aktorzy są w obsadzie filmu "Moje córki, krowy", do którego zdjęcia trwają w Warszawie. To tragikomiczna opowieść o współczesnej "niby normalnej, ale mocno zaburzonej rodzinie".

 • "Wakacje Mikołajka": Kot i Kulesza ponownie parą

  Tomasz Kot i Agata Kulesza ponownie zostaną parą! W polskiej wersji językowej komedii "Wakacje Mikołajka" (premiera - 14 sierpnia) aktorski duet powróci do ról rodziców najzabawniejszego chłopca świata i uda się na upragnione wakacje nad francuskie morze.

 • Nominowani do Orłów 2014: Polskie kino prezentuje światowy poziom

  Nominowani do Polskiej Nagrody Filmowej Orły 2014 Dawid Ogrodnik, Agnieszka Grochowska i Agata Kulesza zgodnie twierdzą, że polskie kino od kilku lat prezentuje wysoki, światowy poziom, a zainteresowanie Polaków filmem rośnie. - Chciałabym, aby Polacy częściej chodzili do kina i chętniej sięgali po filmy kameralne, nie bali się ich - mówi Agata Kulesza, wyróżniona za rolę w "Idzie".

 • Wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Agata Kulesza i Stefano Terrazzino zostali zwycięzcami ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Para w zaciętym finałowym odcinku pokonała Natalię Lesz i Łukasza Czarneckiego.

 • "Szczęście świata": Gwiazdy na premierze

  ...12 grudnia w Warszawie odbyła się uroczysta premiera "Szczęścia świata" - najnowszego filmu Michała Rosy. Obok reżysera, twórcy wielokrotnie nagradzanych obrazów: "Co słonko widziało", "Cisza" i "Rysa", w wydarzeniu wzięli udział aktorzy: Karolina Gruszka, Agata Kulesza, Krzysztof Stroiński, Tomasz Borkowski, Dariusz Chojnacki, Przemysław Bluszcz, Andrzej Konopka, Dorota Segda, Barbara Lubos...

 • Wygrała "Taniec z gwiazdami"

  Agata Kulesza i Stefano Terrazzino zostali zwycięzcami ósmej edycji "Tańca z gwiazdami". Para w zaciętym finałowym odcinku pokonała Natalię Lesz i Łukasza Czarneckiego.

 • Wiktory: Kto ma szansę na statuetkę?

  Agata Kulesza, Marcin Dorociński, Kamil Bednarek i Dawid Podsiadło, to tylko część gwiazd, które otrzymały nominacje do tegorocznych Wiktorów. Gala rozdania Wiktorów odbędzie się 29 marca na Zamku Królewskim w Warszawie.

 • Nie jestem dość ładna ani medialna

  Najpewniej czuje się na własnej kanapie i bardzo nie lubi mówić o sobie. Woli o filmach, bo Agata Kulesza właśnie zagrała role, o których marzyła 15 lat, od skończenia szkoły aktorskiej.

 • Jakie seriale warto oglądać?

  ...". "Odważna, nowoczesna, a jednocześnie popularna forma narracyjnej wypowiedzi audiowizualnej" - m.in. to decyduje o sukcesie najlepszych telewizyjnych produkcji, uważa Agnieszka Holland, która jako(...) i trzeci serialu oglądało w USA po 15 mln widzów. "Morderca z Whitechapel" stał się z kolei "telewizyjnym wydarzeniem w Wielkiej Brytanii" - zwróciła uwagę PR manager w ale kino+, Agnieszka Winiarska...

Zdjęcia na temat: agnieszka kulesza
Dyskusje na temat: agnieszka kulesza
 • Re: "rodzinka.pl": Córka Agaty Kuleszy będzie aktorką? Debiut filmowy ma już za sobą...

  marianna kulesza wybitna jest od urodzenia i co z tym zrobic?

 • Re: Zdezorientowany Tomasz zdoła tylko wydus...

  Joanna Miller (Ada Fijał) Karolina Consalida (Anna Ilczuk) Agnieszka Kozioł (Agata Kulesza) i Paweł Kozioł (Marcin Figurski)

 • Re: "M jak miłość": Odbierze jej adoratora!

  Nowe M jak miłość odc 1058-1059 Joanna Kolęda (Lucyna Malec) Paulina Buford (Anna Ilczuk) i Dawid Buford (Rafał Kwietniewski) Agnieszka Mostowiak (Ewa Skibińska) Lucyna Mostowiak (Marta Żmuda- Trzebiatowska) Iwona Gruszyńska (Agata Kulesza) Jolasia Mostowiak (Klaudia Halejcio) Kasia Warakomska (Julia Kamińska) Kinga Kwiatkowska (Karolina Gruszka) Lucyna Kwiatkowska (Małgorzata Socha)

 • Re: Barbara Kurdej-Szatan na planie "M jak m...

  Nowe Klaudia Kwiatkowska (Karolina Rosińska) Lucyna Mostowiak (Marta Żmuda Trzebiatowska) Julia Mostowiak (Anna Przybylska) Ewelina Olszewska (Agnieszka Włodarczyk) Lucyna Zduńska (Edyta Herbuś(...) Kulesza) Iwona Warakomska (Kinga Preis) Paweł Warakomski ( Antoni Borowiec) Basia Malinowska (Aleksandra Zienkiewicz) Daria Mostowiak (Ewa Skibińska) Magda Gruszyńska (Katarzyna Zielińska)