• Informacje na temat:

  agnieszka mrozińska

Artykuły na temat: agnieszka mrozińska
 • Agnieszka Mrozińska pokazała pupę

  Znana z serialu "Na dobre i na złe" i "Barwy szczęścia" Agnieszka Mrozińska (29 l.) na jednym z ostatnich pokazów mody wystąpiła w roli modelki. Aktorka na wybiegu zaprezentowała się publiczności w śmiałej sukience z ogromnym rozcięciem...

 • "Camp Rock" po polsku

  Takiej premiery filmowej dawno w Polsce nie było. Tłumy piszczących nastolatek, czerwony dywan i ściana fotoreporterów. Powód? Polska premiera, kultowego za oceanem, musicalu dla młodzieży "Camp Rock".

 • ​"Barwy szczęścia": Agnieszka Mrozińska szykuje się do ślubu!

  Agnieszka Mrozińska, czyli Mariola Kłos z "Barw szczęścia", którą od 30 września będziemy mogli oglądać w nowym serialu kryminalno-obyczajowym “Łowcy cieni" na antenie Nowej TV, i jej ukochany - projektant mody Alex Caprice - zamierzają wkrótce zalegalizować swój związek. Niewykluczone, że na ślubnym kobiercu staną jeszcze w tym roku!

 • Ewa i Kuba: Młode gwiazdy w duecie

  Na stronach INTERIA.PL możecie już zobaczyć teledysk do piosenki "Oto ja" w wykonaniu duetu młodych gwiazd Ewy Farny i Kuby Molędy. Utwór zapowiada film "Camp Rock".

 • Agnieszka Mrozińska omal nie zepsuła zaręczyn!

  Agnieszka Mrozińska (28 l.) i Alex Caprice niedawno zaręczyli się. Aktorka opowiedziała o szczegółach tej ważnej chwili.

 • Polsko-niemieckie zmagania z historią

  Niemiecki kandydat do Oscara "Barbara", szpiegowski kryminał "Alex Cross" oraz najnowszy obraz Władysława Pasikowskiego "Pokłosie" trafiają w piątek na ekrany kin. Zestaw premier uzupełniają: nowa propozycja Kanadyjczyka Xaviera Dolana "Na zawsze Laurence", animacja "Hotel Transylwania" oraz dokument "Niech żyją Antypody".

 • "Barwy szczęścia": Koniec współpracy z Gawronem

  Hubert (Marek Molak) w pierwszej chwili kategorycznie odrzuci propozycję Marioli (Agnieszka Mrozińska) aby reżyserował jej talent show.

 • 4. Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej

  Spektakl Teatru Rampa pt. "Być jak Frank Sinatra" zainauguruje w tym roku 4. Festiwal Piosenki i Ballady Filmowej, który rozpocznie się 1 sierpnia w Toruniu. W programie imprezy znalazła się m.in. muzyka filmowa Wojciecha Kilara.

 • "Barwy szczęścia": Justin idzie na wojnę z Wangelem! Zniszczy stację, w której pracował?

  Justin (Jasper Sołtysiewicz) postanowi procesować się z Wangelem (Marek Kałużyński) i Mariolą (Agnieszka Mrozińska). - Zniszczyli nasz projekt i zapłacą nam za to – powie Patrykowi (Konrad Skolimowski) i poprosi go o kontakt z jakimś dobrym prawnikiem.

 • Gwiazdy przykute do... psiej budy

  Dziennikarze, aktorzy i politycy przykuli się łańcuchami do bud ustawionych na warszawskim Placu Zamkowym w proteście przeciwko niehumanitarnemu trzymaniu psów na łańcuchach. W niedzielę, 18 września, odbył się tam happening "Zerwijmy łańcuchy".

Zdjęcia na temat: agnieszka mrozińska
Wideo na temat: agnieszka mrozińska
 • "Zoom na miasto": Odcinek 258.

  nie groźna"! Gwiazdy na wybiegu w słusznej sprawie: Edyta Herbuś, Hanna Głowacka, Barbara Kurdej-Szatan, Magdalena Schejbal, Paulina Sykut - Jeżyna, Michalina Sosna, Dorota Goldpoint, Agnieszka Mrozińska - dyplomacja czy wyrachowanie? Co się dziś bardziej opłaca? Jacek Rozenek, Halina Rostkowska-Niemczyk, Laura Łącz, Martyna Kliszewska, Nick Sincler, Anna Piszczałka, Ewa Kuklińska, Małgorzata

 • W ciemności

  Katolik... grzesznik... drobny złodziejaszek... Leopold Socha, Polak ze Lwowa - przez ponad rok pomagał i dawał schronienie ukrywającej się w kanałach grupie uciekinierów z getta. Za pieniądze. Jednak to, co wydawało się okazją do zarobku, doprowadziło do powstania głębokiej więzi emocjonalnej pomiędzy Sochą a uciekinierami, ewoluując w heroiczną walkę o ich życie. Prawdziwą historię Leopolda Sochy i uratowanych przez niego Żydów opowiada przejmujący film Agnieszki Holland "W ciemności" -...

 • Janosik. Prawdziwa historia

  Zmysłowa, okrutna i pełna pasji, prawdziwa historia Juraja Janosika. Oparta na faktach opowieść o młodym zbójniku, którego krótkie i intensywne życie stało się legendą Młody góral Janosik, żołnierz powstańczej armii Rakoczego, podczas jednej z potyczek dostaje się w niewolę i zostaje wcielony do cesarskiej armii. Swoją służbę zaczyna w twierdzy w Bytczy, w której uwięziony jest słynny przywódca zbójników Tomasz Uhorczyk. Między dwoma góralami szybko nawiązuje się nić sympatii. Janosik pomaga...

Dyskusje na temat: agnieszka mrozińska