• Informacje na temat:

  agnieszka opania żona bartosza

Artykuły na temat: agnieszka opania żona bartosza
 • "Klan": Filip Opania u Lubiczów, czyli niedaleko pada jabłko od jabłoni

  Wkrótce Filipa Opanię, czyli syna Bartosza Opani a zarazem wnuka Mariana Opani, zobaczymy w sadze rodu Lubiczów. Sprawdź szczegóły!

 • Bartosz Opania: Byle kaszel to nowotwór płuc?

  W "Na dobre i na złe" wykazuje się sporą wiedzą medyczną. Może pomylił się z powołaniem?

 • "Na dobre i na złe": Agnieszka Kaczorowska wraca do Leśnej Góry

  Latoszek (Bartosz Opania) znów spotka się ze śliczną tancerką erotyczną pracującą w klubie go-go, której kiedyś uratował życie (w roli Sary ponownie zobaczymy Agnieszkę Kaczorowską, czyli Bożenkę z "Klanu"). Tym razem jednak to nie jej, ale Witkowi potrzebna będzie natychmiastowa pomoc...

 • Nie odchodzi z Leśnej Góry!

  Wbrew plotkom, doktor Witold Latoszek wcale nie rozstaje się z pracą w szpitalu w Leśnej Górze, a wcielający się w tę postać Bartosz Opania nie odchodzi z "Na dobre i na złe" - mówi Agnieszka Krakowiak-Kondracka, scenarzystka wiodąca popularnego serialu medycznego.

 • Agnieszka Wszechmogąca! Żyje Leśną Górą?

  Agnieszka Krakowiak-Kondracka, jako główna scenarzystka serialu, stoi za sukcesem lekarzy z Leśnej Góry, którzy – mimo upływu lat – cieszą się coraz większą popularnością. Nam zdradza kulisy swojej pracy oraz to, które z postaci lubi najbardziej.

 • Serialowa miłość na wyjeździe

  Jak ożywić uczucie? Może spędzić kilka dni tylko we dwoje w pięknym miejscu? Bohaterowie seriali "Na dobre i na złe" oraz " "Usta usta" ruszają w podróż.

 • Opania żebrał na rogu ulicy

  Znajomy Bartosza Opani (40 l.) postanowił ujawnić kilka zabawnych historyjek z przeszłości przyjaciela. Okazuje się, że aktor w młodości "bawił się" w ślepca, samobójcę, a także żebraka.

 • Opania stracił rolę przez brak e-maila

  Bartosz Opania (41 l.) jest dla reżyserów nie lada wyzwaniem. Dla tych, którzy dopiero chcą zaproponować mu rolę, czasem przekracza to... granice cierpliwości.

 • "Na dobre i na złe": Ale numer! Lena i Witek zostaną... kochankami!

  Wkrótce będących po rozwodzie Lenę (Anita Sokołowska) i Witka (Bartosz Opania) połączy ognisty romans! Wiele wskazuje na to, że tych dwoje znów będzie razem!

 • ​ Latoszek przyzna się do zdrady! W łóżku!

  Po wakacjach Lena (Anita Sokołowska) dowie się, że Witek (Bartosz Opania) zdradził ją z Agatą (Emilia Komarnicka). Przeczytaj, w jakich okolicznościach do tego dojdzie!

Wideo na temat: agnieszka opania żona bartosza
 • Żona doskonała

  Suzanne (Catherine Deneuve) jest żoną bogatego przemysłowca, który żelazną ręką kieruje fabryką parasolek. Swoją żonę sprowadził do roli uległej pani domu, która skrzętnie wypełnia codzienne obowiązki i służy mu jako luksusowa ozdoba. Pewnego dnia pracownicy fabryki buntują się przeciwko szefowi i biorą go za zakładnika. Nagle rodzinne i biznesowe sprawy spadają na barki Suzanne, która ku zaskoczeniu wszystkich ujawnia nieznane dotąd oblicze swojej kobiecości - energiczne, przebojowe i...

 • Green Zone

  Matt Damon i reżyser Paul Greengrass ponownie połączyli siły w thrillerze "Green Zone", którego akcja rozgrywa się podczas pierwszych chaotycznych dni wojny w Iraku, kiedy to nikomu nie można było ufać, a każda decyzja mogła skończyć się nieprzewidywalnymi konsekwencjami. Podczas prowadzonej przez Stany Zjednoczone okupacji Bagdadu w 2003 roku, starszy chorąży Roy Miller (Damon) i zespół inspektorów wojskowych zostają wysłani w celu odnalezienia broni masowej zagłady, która jak wierzono miała...

 • Żona na niby

  Główny bohater /Adam Sandler/ namawia pewną samotną matkę, aby ta udawała jego żonę. Ma to pomóc uwieść kobietę jego marzeń…