• Informacje na temat:

  agnieszka opowiadania

Artykuły na temat: agnieszka opowiadania
 • "Silent Twins": Anglojęzyczny debiut Agnieszki Smoczyńskiej

  Jedna z najciekawszych polskich reżyserek Agnieszka Smoczyńska ("Córki Dancingu", "Fuga") powraca ze swoim pierwszym anglojęzycznym projektem pt. "Silent Twins".

 • "Szarlatan" Agnieszki Holland: Widzowie będą zaskoczeni

  ..., musi być maksymalnie wiarygodne. Oznacza to, że aktor musi wierzyć w to, co robi. Agnieszka nie akceptowała niczego, co było pozbawione autentyzmu. Uważam, że to jest w niej naprawdę wspaniałe...

 • Agnieszka Kaczorowska: Na życie nie mam planu B

  Popularność zdobyła rolą Bożenki z "Klanu", ale Agnieszka Kaczorowska udowodniła, że nie jest tylko serialową gwiazdą - w 2015 roku wygrała trzecią edycję programu "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Tancerka i aktorka opowiada, jak wygląda jej codzienność w czasach pandemii.

 • Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z matką. Fani zaskoczeni

  Agnieszka Chylińska opowiedziała o swoich relacjach z mamą. Pokazała także ich wspólne zdjęcie.

 • Agnieszka Żulewska: Zaczęłam się obserwować

  Muszę się jeszcze strasznie wielu rzeczy nauczyć - twierdzi Agnieszka Żulewska, odtwórczymi roli Leny w filmie "Chemia" Bartosza Prokopowicza.

 • Agnieszka Holland: To nie jest kraj dla starych kobiet

  ..."To jest anarchistyczny, feministyczny, ekologiczny kryminał z elementami czarnej komedii" - mówi o swoim nowym filmie zatytułowanym "Pokot" Agnieszka Holland. Jej produkcja została wyróżniona na zakończonym właśnie 67. Berlinale Srebrnym Niedźwiedziem - nagrodą im. Alfreda Bauera przyznawaną filmom wyznaczającym nowe perspektywy w sztuce filmowej.

 • Agnieszka Osiecka: Kino to śmiertelna nuda

  ...15 lat temu - 7 marca 1997 roku - zmarła Agnieszka Osiecka, pisarka, dziennikarka, dramaturg, ale przede wszystkim autorka tekstów ponad 2 tys. piosenek. Nie wszyscy wiedzą, że miała również flirt z X Muzą.

 • Agnieszka Dygant obchodzi 40. urodziny!

  Agnieszka Dygant, czyli Agata Przybysz z "Prawa Agaty", śmieje się, że 40. urodziny to dobra okazja do podsumowania tego, co spotkało ją w życiu. - Ale podsumowań nie będzie! - mówi aktorka, która właśnie dziś - 27 marca - kończy 40 lat...

 • Agnieszka Wagner: Reżyserzy często chcą ją rozebrać

  ...wiedźmy" - Agnieszka Wagner mówiła w rozmowie z "Tele Tygodniem". W środę, 17 grudnia, aktorka obchodzi 45. urodziny.

 • Agnieszka Żulewska w serialu "Żmijowisko"

  Grywa w serialach, filmach, ale najczęściej można ją spotkać na deskach teatralnych. Nie ukrywa, że do udziału w Żmijowisku skłoniła ją możliwość pracy z reżyserem Łukaszem Palkowskim. Dużo widzi i analizuje, a swoje role buduje niezwykle świadomie. Agnieszka Żulewska w serialu zagra Kamilę - najbardziej emocjonalnie złożoną postać w nowej produkcji Canal+. Premiera serialu już 3 listopada.

Zdjęcia na temat: agnieszka opowiadania
Wideo na temat: agnieszka opowiadania