• Informacje na temat:

  agnieszka perepeczko w m jak miłość

Artykuły na temat: agnieszka perepeczko w m jak miłość
 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko i Marek Perepeczko: Nietuzinkowa miłość

  ..."On był jak polano w ognisku, ona niczym płomyczek, który po nim biega" – mówił o ich związku przyjaciel, Jerzy Bończak.

 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko kończy 75 lat

  Modelka, aktorka, pisarka. Agnieszka Fitkau-Perepeczko nie zapisała się jednak w historii polskiego kina wielkimi kreacjami, zadowalając się ledwie epizodycznymi występami. Wszyscy zapamiętali jednak jej wspaniałe warunki fizyczne, dzięki którym mogła z powodzeniem mierzyć się z gwiazdą filmów Federika Felliniego - Anitą Ekberg. W sobotę, 6 maja, wdowa po aktorze Marku Perepeczce obchodzi 75

 • Dobre rady Fitkau-Perepeczko

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko jest obecnie gościem Festiwalu Gwiazd w Międzyzdrojach. Aktorka opowiedziała o swoim świetnym wyglądzie i pogodzie ducha, oraz o tym, że tęskni za Simoną - postacią, w którą wcieliła się w "M jak miłość".

 • Perepeczko: Polski Marlon Brando

  Był przystojny, barczysty i zawsze uśmiechnięty. Kochały się w nim wszystkie dziewczyny, bo miał "miękkie serce". Zapamiętaliśmy go jako Janosika, ale warto wiedzieć, że Marek Perepeczko zagrał również wielkie role u Jerzego Hoffmana i Andrzeja Wajdy. Gdyby żył, miałby dzisiaj 71 lat.

 • Witold Pyrkosz i Marek Perepeczko: Pokłóciła ich kobieta

  ...od domu, wracały mu kawalerskie nawyki. Pił, rozrabiał, grał w karty na pieniądze. W przeciwieństwie do kolegów Marek Perepeczko zachowywał się jak ktoś z zupełnie innej bajki. Kiedy oni szli na(...) tym uroczym, bezpośrednim człowiekiem. I pewnie tak by było do końca pracy, gdyby nie kobieta. Perepeczko poślubił wielką miłość swojego życia, Agnieszkę Fitkau. Inne panie dla niego nie istniały...

 • Fitkau-Perepeczko: Wielki apetyt na życie

  Wychowała się w Milanówku koło Warszawy w zwyczajnej rodzinie. Mała Agnieszka Fitkau-Perepeczko (71 l.) od najmłodszych lat wiedziała, że na każdy luksus musi zapracować sama. - Pamiętam jak dziś, że(...) przez telefon. Pani Agnieszka wiodła aktywne życie. Została redaktor naczelną czasopisma "Magiczna Qchnia". Pisała książki. Zagrała niezapomnianą Simonę w "M jak miłość". Była szczęśliwa, gdy nagle ten...

 • Biedna Perepeczko

  Od kiedy producenci "M jak miłość" odsunęli Agnieszkę Fitkau - Perepeczko od serial u, aktorka nie ma za co żyć.

 • Chce zostać w "M jak Miłość"

  Agnieszka Perepeczko nie chce odchodzić z "M jak Miłość". Czy jej serial owa Simona stanie się ofiarą Stefana?

 • Konflikt na planie "M jak Miłość"

  Na planie serial u "M jak Miłość" wrze. O wzajemne złośliwości podejrzewają się Witold Pyrkosz, czyli Lucjan Mostowiak i Agnieszka Fitkau-Perepeczko.

 • Przesądy w "M jak Miłość"

  Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli Simona z serial u "M jak Miłość" wyznaje, że jest przesądna. Od pewnego czasu aktorka interesuje się również tarotem.

Zdjęcia na temat: agnieszka perepeczko w m jak miłość
 • Agnieszka Fitkau-Perepeczko, czyli niezapomniana Simona z "M jak miłość" nie czuje się skrępowana brakiem bielizny. My wręcz przeciwnie.
Dyskusje na temat: agnieszka perepeczko w m jak miłość