• Informacje na temat:

  agnieszka pilaszewska z barw szczęścia

Artykuły na temat: agnieszka pilaszewska z barw szczęścia
 • Agnieszka Pilaszewska: Nie gra, tylko pisze

  Była na fali jako aktorka, gdy zdecydowała się nadać swojemu życiu zupełnie nowe barwy...

 • Odchodzi z "Barw szczęścia"

  Agnieszka Pilaszewska, czyli pamiętna Alina Krawczyk z "Miodowych lat" postanowiła na dobre rozstać się z aktorstwem.

 • Nowa postać w "Barwach szczęścia"

  Niewinne spojrzenie błękitnych oczu i niechęć do wścibskich sąsiadek. Czy Dominika, nowa bohaterka "Barw szczęścia", coś ukrywa?

 • Nowy serial "Duch w dom"

  Agnieszka Pilaszewska dla roli w tej produkcji porzuciła "Barwy szczęścia" . "Duch w dom" to serial inny niż wszystkie. Dlaczego? O tym przekonamy się już w poniedziałek wielkanocny, 5 kwietnia, w TVP1.

 • Dorota Kolak: Kąpiel w fontannie w Sopocie

  Aby spotkać się z mężem, jeździ na kolacje do Krakowa. Odpoczywa w pociągu, w którym spędza więcej czasu niż w swoim mieszkaniu w Gdańsku. Dzięki niej Irena z "Przepisu na życie" i Anna z "Barw szczęścia" potrafią zmagać się z przeciwnościami losu.

 • Katarzyna Glinka zmieniła priorytety

  W "Barwach szczęścia" Katarzyna Glinka zmaga się z trudami samotnego macierzyństwa, a w życiu prywatnym cieszy się, że może spędzać aktywnie czas z całą rodziną. Przyznaje, że będąc na planie, tęskni za swoim synkiem. A pracy ma naprawdę dużo!

 • Nareszcie oryginalny polski serial

  Kilka tygodni temu padł pierwszy klaps na planie nowej produkcji. Będzie to serial obyczajowy, do którego scenariusz napisała Agnieszka Pilaszewska, aktorka znana z "Miodowych lat" i "Barw szczęścia". Oryginalna koncepcja to coś rzadko spotykanego, jeśli chodzi o seriale tej stacji (np. "Niania", "BrzydUla", "Usta-usta", czy "Prosto w serce" to adaptacje seriali zagranicznych), tym bardziej więc...

 • Wojna na seriale

  ...występują m.in.: Marta Nieradkiewicz, Marcin Hycnar, Katarzyna Glinka, Olaf Lubaszenko , Piotr Jankowski, Edward Linde-Lubaszenko, Agnieszka Pilaszewska i Krzysztof Kiersznowski. "Barwy szczęścia" oglądać(...) galerię zdjęć z serialu "Determinator" . Telewizyjna Dwójka przygotowała dla nas dwie nowości. Przy nowej produkcji "BARWY SZCZĘŚCIA" pomocna okazała się "królowa polskich seriali" - Ilona...

Zdjęcia na temat: agnieszka pilaszewska z barw szczęścia
Dyskusje na temat: agnieszka pilaszewska z barw szczęścia
 • Re: Konkurencja dla Łepkowskiej?

  Pani Agnieszka Pilaszewska to moja ulubiona aktorka i scenarzystka.Szkoda że pani odeszła z barw szczęścia bez pani nawet nie chce mi się oglądac tego serialu.Pani w miodowych latach grała super, ale i tak pani jest lepsza od Katarzyny Żak. Serdecznie Panią pozdrawiam!!!