• Informacje na temat:

  agnieszka prezenterka pogody

Artykuły na temat: agnieszka prezenterka pogody
 • Wander, Bukowska, Warakomska - jak dzisiaj żyją byłe prezenterki?

  ...w 1997 roku w poznańskim oddziale TVP jako pogodynka. Później prowadziła program "Teleskop", a dwa lata później przeniesiono ją do ogólnopolskiej telewizji publicznej, gdzie prezentowała pogodę po głównym wydaniu "Wiadomości". Po szczeblach kariery pięła się błyskawicznie. Jeszcze w tym samym roku otrzymała propozycję prowadzenia "Teleexpressu". Równolegle pracowała jako prezenterka takich...

 • Telekamery 2015: Oto laureaci, czyli najlepsi w telewizji!

  Znamy tegorocznych laureatów Telekamer. W poniedziałek, 9 lutego, w hotelu Double Tree by Hilton w Warszawie, magazyn "Tele Tydzień" już po raz 18. ogłosił wyniki plebiscytu. W gronie laureatów znaleźli się między innymi Barbara Kurdej-Szatan, Michał Żebrowski, Agnieszka Chylińska, Tadeusz Sznuk i Przemysław Babiarz.

 • Agnieszka Dymecka nie żyje

  Po ciężkiej chorobie zmarła Agnieszka Dymecka, wieloletnia prezenterka pogody TVP2 i kierownik redakcji Pogody TVP.

 • Agnieszka Cegielska: Wolę pogodę od polityki

  O najgorszej nawałnicy Agnieszka Cegielska potrafi mówić ciepłym, seksownym głosem. Gwiazda TVN opowiedziała o współpracy z Jarosławem Kuźniarem, miłości do rodzinnego Malborka oraz radach teściowej.

 • Agnieszka Cegielska ucieka z Polski! Co z rodzinnymi świętami?

  Agnieszka Cegielska (37 l.) wyjątkowo spędzi Wielkanoc poza granicami Polski. Na tę okazję wybrała trochę cieplejsze miejsce niż nasz kraj.

 • Prezenterzy? Kobiety górą!

  Beata Tadla czy Hanna Lis? Marzena Słupkowska czy Agnieszka Cegielska? Kto w tym roku otrzyma Telekamery w kategoriach: prezenter informacji i pogody?

 • Agnieszka Cegielska: W mediach rzadko kiedy możemy mieć etat!

  ...​Gwiazda TVN jest zadowolona z kierunku, w jaki potoczyła się jej kariera zawodowa. Pogodynka docenia bezpieczeństwo zapewniane przez pracę na etacie oraz możliwości samorozwoju.

 • Przesyła uśmiechy

  Agnieszka Cegielska, jedna z najpopularniejszych prezenterek pogody w Polsce, codziennie wstaje o świcie, ale zawsze tryska energią!

 • Agnieszka Woźniak-Starak w przejmujących słowach o mężu. Trudno jej ukryć smutek

  Agnieszka Woźniak-Starak (41 l.) bardzo przeżywa tegoroczną Wielkanoc. To pierwsze święta wielkanocne bez jej męża, Piotra Woźniaka-Staraka (†39 l.). We wzruszającym nagraniu wyjawiła, jak się z tym czuje.

 • Nowy mężczyzna Dygant!

  Kolejny krok, który miał zmienić bieg kariery zawodowej najpopularniejszej polskiej "Niani", nie powiódł się. Frania Maj straciła pracę prezenterki pogody w TVN! A właściwie to nawet jej nie dostała. Co ją czeka? Zadowolony Maks, stęsknione dzieci, rozczarowana Karolina i... nowy, nieprawdopodobnie przystojny mężczyzna na horyzoncie.

Zdjęcia na temat: agnieszka prezenterka pogody
Wideo na temat: agnieszka prezenterka pogody
 • Jak gwiazdy spędzają Walentynki?

  Na Charytatywnym Balu Dziennikarzy Agnieszka Jastrzębska z "Dzień Dobry TVN" zapytała gwiazdy, jak spędzają walentynki. "Ja mam walentynki codziennie" - zdradziła prezenterka pogody Dorota Gardias. "W tym roku spędzimy walentynki w Meksyku" - powiedziała o swoich planach z mężem modelka Natalia Siwiec. "Mam nadzieję, że zostanę zasypany gąszczem kartek pocztowych od moich wielbicielek" - wyznał

Dyskusje na temat: agnieszka prezenterka pogody